Účes

Elegantný Updo pre indické oblečenie: výukový program

Elegantný Updo pre indické oblečenie: výukový program

Tu je to, čo mám rád o svoje vlasy - môžem zmeniť svoj štýl a objavovať celý svoj vzhľad v žiadnom momente. Z chvosta, vrkôčiky chaotický žemľu a tesne rany balerína drdol, verím, že účes možno povedať tisíc slov, ak si ju nechal. Takže, keď som bol naozaj chuť na účes, ktorý bude trvať môj jednoduchý drdol na ďalšiu úroveň, som sa rozhodol urobiť vyhlásenie vlasy s niečím trochu dobrodružnejšie!

Takže dnes som sa predstaviť vám veľmi elegantný updo, valcované smrekový, ktorý by bol ideálny pre indickej svadby, vymysleného príležitostiach alebo dokonca festivaly. Elegantný updo, že vyzerá úžasne z každého uhla - môžete tento účes spárovať s sárí alebo dokonca večerné šaty. Teraz ide o to čo najviac o tomto účese sa mi páči je, keď v porovnaní s ostatnými elegantných Updos, je kreatívny, vyzerá veľmi sofistikovaný a pritom veľmi jednoduché vytvoriť.

Čítanie napred o tom, ako vytvoriť elegantný updo pre indické opotrebenie a všetko ostatné, čo potrebujete je zložiť bezchybne.

Veci, čo potrebujete pre účesu:

  • Sponky
  • Texturizační spray
  • Hrebeň
  • Vlasy Kravaty
  • Kulmy
  • Shine Booster
  • Anti-kader Hairspray

Indickí Updo účesy:

Tu ide krok múdry tutorial:

load...

Krok 1:

Začnite tým, že tlmiaci vlasy a sprej nejaký volumizing lak na vlasy, rovnako ako Bumble and Bumble Thickening Spray. Hmla to celé vlasy pridať váhu a štruktúru.

Krok 2:

Ďalej použite plochý štetec na hladké a klzké späť vlasy vzadu.

Krok 3:

Akonáhle srsť je hladká a suchá, upevnite si vlasy do copu. Uistite sa, že vrkoč nie je ani príliš vysoko, ani príliš nízko. Použite tenké elastické vlasové väzby, ktoré sú s výhodou svoju farbu vlasov.

load...

Krok 4:

Práve pre tento krok, mali by ste vyžadovať veľa sponkami. Tí, ktorí nemôžu pracovať s nimi možno použiť tick-cvočkami, ale uistite sa, že sú priehľadné. Mám tieto veľmi malej veľkosti sponkami, že som pomocou.

[Čítajte: Účesy zakryť tenké vlasy]

Krok 5:

Pridajte trochu lesku a kontroly na cope s Moroccanoil Luminous Hairspray, potom malú časť svojej vlasy z chvosta. Buď môžete stočiť ju s kulmou alebo jednoducho zabaliť do širokých kruhoch.

Krok 6:

Teraz stlačte tieto role na vašej hlave, ako je znázornené na obrázku a držať ich v polohe pomocou sponkami. Uistite sa, že je pin vnútri kadere. Týmto spôsobom nebudú viditeľné. Môžete použiť sprej na vlasy, odporúčame bylinné esencie rozcuchat Me Softly Hairspray držať krúti na mieste.

Krok 7:

Teraz sa ďalšia časť vlasov priľahlé k nemu a opakovaným valcovaním časti vašich vlasov v závislosti na dĺžke vašich vlasov. Nezabudnite, že čím menšia časť valcov, tým lepšie to bude vyzerať.

Krok 8:

Po tejto zaistením svoj účes sa sponkami a pokiaľ je to možné, použite sprej na vlasy; Použil som bylinné esencie rozcuchat ma nežne Hairspray. Tak buchta zostane dlhšie. Tip: Pre vzhľad Messier, môžete vytiahnuť určitej oblasti.

Krok 9:

Pre finálny vzhľad, top off s klasickým červeným pút, ako Estée Lauder Pure Color Shine Envy vyrezávanie Lipstick v Surrealistickej slnko a bezchybný make-up.

Doslovne, len mám rád tento účes. Vyzerá to veľmi elegantné a sexy, a nikto by byť schopní povedať, že je to tak ľahké vytvoriť!

Takže všetko, čo nádhernej ženy sa snažia tento elegantný a elegantný drdol a glam svoj vzhľad v žiadnom momente. Dajte nám vedieť, ako to po vás pomohlo. K dispozícii je komentár box nižšie!

load...