Účes

10 trendových stredne vrstvených účesov, ktoré môžete Chváliť

10 trendových stredne vrstvených účesov, ktoré môžete Chváliť

Medium vrstvené účesy sú jedným z tých, ľahko sa prenáša účesy, ktoré vyzerajú dobre na takmer akýkoľvek druh vlasov, či už rovné, vlnité alebo že s voľnými kadere.

Niektoré z našich obľúbených celebrít boli pozorované športové tieto účesy na rôznych príležitostiach. A teraz je to celkom jednoduché, aby si to urobiť na vlasy príliš...

Možnosť rozhodnúť sa pre stredné vrstvy, je potrebné určiť štruktúru vlasov. To pomôže odvodiť, ako presne by účes byť, keď ona musí vyzerať čo najlepšie. Populárna médium vrstvený účes napríklad je zubatý rez. Tento strih je určený pre tých, ktorých štruktúra vlasov je tenká, pretože pomáha vytvárať dojem objemu.

load...

Podobne existujú rôzne druhy vrstiev vrátane trhané vrstiev Pixie strih, vlnitý štýl a pružiny vrstvený medzi ostatnými. Stredná vrstvené účesy vyťahovať bočné rany sú schopné vytváranie dobrého rám pre takmer všetky typy tvárí. Udržiavanie rany v tvare je jednoduché vďaka využitiu rôznych stylingových produktov, ako sú vlasové spreje alebo gély na vlasy. Strapce taky môže byť lichotivé prírastok do svojej pravidelnej účes.

Či už chcete sa pozrieť na ples, elegantný vzhľad alebo ultra-očarujúce vzhľad, je tu voľba pre všetkých z nás. Poďme sa pozrieť na 10 módnych vrstvené účesy pre stredne dlhé vlasy, ktoré človek môže vyskúšať.

Vrstvený účes pre stredné vlasy:

1. Heavy Layered účes:

Dlhé tváre vyzerať ešte krajšie s týmito jednoduchými, elegantné dlhé vrstvy, ktoré sú mierne rôznych dĺžok, vytvára krásne ťažký vrstvený účes. Táto vrstva strih pre stredne dlhé vlasy, je jednoduchý, ale ohromujúci!

load...

2. Glamorous layered Hair:

Krásna a očarujúce Kate Winslet nesie jej očarujúce vrstvené vlny s veľkou vyrovnanosť a eleganciu.

3. Palec off Vrstvy:

Tu tmavé vlnité vlasy bolo vykonané v mäkkých kudrlinky; Vrstvy s poprednými ofinou klesať hlboko pod obočím, vytvára skutočne jedinečný vzhľad.

4. Vrstvenie pre Top plnosti efektu:

Kombinácia dlhých a stredných vrstiev dodáva štýlový vzhľad spolu s mäkkou bočnou pozametal tresku cez čelo na hornej plnosti efektu.

5. Okrúhlu tvár účes:

Nádherné mäkké strapce na čele, ktoré spadajú mimo očí spojené so symetrickými vrstvami vytvoriť úplne elegantný a elegantný vzhľad. Toto proste báječný účes pre stredné vlasy vyskúšať!

6. Messy layered Hair:

Chaotický vrstvené účes s rezom holiaceho spolu s zubaté vrstvy od strednej až krátke, že pomáha vyťahovať ostré okraje. To vyzerá skvele s ležérne oblečenie.

7. Vrstvená mäkučký účes:

Zubaté vrstvy, plynulý a dlhé, vyzerajú naozaj trendy na jej blond melír vlasy. Docela vlasy klip pridáva na nadýchaný vrstveného účesu, ktorý dopĺňa jej biele šaty.

8. Ready for Prom účes:

Štýlové a módne spletitý vlny, vrstvený štýl na zadnej strane a po stranách pomôcť jej dosiahnuť atraktívneho, pripravený na ples 'vzhľad.

9. Jamie-Lynn Sigler Layered Cut:

Ocenený americká herečka a speváčka ukazuje jej navrstvený strih. Jej elegantný zlaté pruhované, prirodzene husté a narovnal vlasy, ktoré bolo prerušené vo vrstvách vytvára dojem objem a zlepšuje jej vzhľad.

10. Výrazné farebné vrstvený vzhľad:

Zvlnená dlhoročnou vrstvami vlasov boli zafarbené odvážne červenej a ťažký bočné pozametal tresku dodáva živé a hlasný štýl vyhlásenie.

Chceli by ste vyskúšať tento vzhľad?

load...