Účes

Najlepšie kaderníčky v Dillí - našich 9 najlepších kariet

Najlepšie kaderníčky v Dillí - našich 9 najlepších kariet

Delhi, okrem toho, že hlavné mesto krajiny, je tiež jedným z najviac módnych a trendových vedomej metropolitu v Indii. Delhites poznať ich módu a sú vyberavý o oblečenie, ktoré nosia a účesy, ktoré šport! Módne mesto je domovom mnohých kaderníkov. Ale nič ale najlepšie pre vás, milí čitatelia! Takže, tu je zoznam 10 najlepších kaderníkov v Dillí:

1. Ambika Pillai:

Tento Ooty vychovaný kaderníčka získal rad ocenení za svoje kaderníckych zručnostiach a prácu. Patrí medzi ne národné ocenenie za svoju prácu v reklamných kampaniach, fotenie, módne filmov, úvodníky, a rámp show.

Fyzická adresa:

South Extension Wave Shopping Arcade, M- 4, druhé poschodie, South Extension - II New Delhi - 110.049.

2. Jawed Habib:

Jawed Habib je najobľúbenejší meno v Indii, pokiaľ ide o kaderníctvo. Tento talentovaný vlasy expert drží rekord pre maximálny počet zrážok za deň! On je zďaleka najznámejšie kaderník v Indii, sa salóny rozšíril po celej krajine. On je často pripočítaný s predstavovať farbu vlasov mládeži India po návrate z Londýna, kde študoval úpravy vlasov.

load...

Fyzická adresa:

Bldg 7 / Unit 752, 5. Poschodie Solitaire Corporate Park, Chakala, Andheri (východ), Mumbai, Maharashtra. Indie. Pin: 400093.

3. Jojo:

Jojo je jedným z najžiadanejších kaderníkov a vizážistov v indickom módnom priemysle. Potom, čo pracoval vo viac ako 2000 módnych prehliadok, a so všetkými Wills India Fashion týždňov v jeho mačička, získal niekoľko národných i medzinárodných ocenení za svoju prácu. On je tiež konzultovať rôznych značiek a celebrity sám!

load...

Fyzická adresa:

Shop No 5, prvé poschodie, Brahmaputra Shopping Complex, Near Gip Mall, Noida Sector - 29, Noida - 201303.

4. Neo:

Nájdete Neo v silueta v The Oberoi. Je to jeden z najznámejších a odporúčaných najlepších kaderníkov v Dillí, a to najmä na strih a štýl kučeravé vlasy. Hovorí sa, že to s kučeravými vlasmi! Takže všetko, čo kučeravý vlasy krásy, teraz viete, kam ísť!

5. Samantha Kochhar:

Samantha Kocchar je meno, ktoré evokuje niečo podobné úžase, pokiaľ ide o kaderníctvo. Na rozdiel od vlasový styling, ale je tiež expert na líčenie a zdobenie tela. Vyučuje úpravy vlasov a make-up a tiež sa zúčastňuje telo výtvarnej súťaže.

Fyzická adresa:

5-6, Sardar Patel Marg, In Pallavi nákupného komplexu, Chanakya Puri, New Delhi

6. Sumit Israni:

Jeden z najpopulárnejších vlasových stylistov, pýcha klientelu ako elitný ako Hillary Clintonovú, plán Sumit Israni je, ako sa očakávalo, hektické ako vždy. Bez ohľadu na váš typ vlasov, pán Israni je riešením pre všetky vaše potreby kaderníckych jednu zastávku. Jeho silnou stránkou, ak hodnotenie je potrebné považovať za pravdivé, je nervózny škrty. Zdá sa, že je tiež veľmi dobré s nastavením ostrihaných vlasov.

Fyzická adresa:

S 24, Green Park, Main Market, New Delhi - 110 016, India

7. Nikhil Sharma:

Nikhil Sharma je ďalší známy názov v styling vlasov okruhu v Dillí. Veľvyslanec reťazca nóbl kaderníctvach je to, čo je tiež známy. On neustále aktualizuje svoj vedomostnú základňu s rôznymi vyvíjajúcimi sa kurzy vlasový styling a grooming.

Fyzická adresa:

S - 4, Main Market, Green Park, New Delhi, India 110016

8. Poonam Chandela:

Ak ste sa naučil váš obchod Habib akadémiu, to už za samozrejmé, že ste úžasný kaderník! Poonam Chandela vezme ju do zárezu hoci. Ona nie je len úžasný a freakishly rýchlo rezačka vlasov; ona je tiež skvelý tréner na akadémii. Ona posudzuje vlasy každého klienta, berie do úvahy ich požiadavky a výťažok dať im účes svojich snov.

9. Ashima Verma:

Pre niekoho, kto bol na interpretáciu jazyka, vyberanie kariéra vlasový styling sa zdá trochu príliš radikálny, nie? Vstúpiť Ashima Verma, ktorý potom, čo bol technický poradca pre predné značky kozmetiky, zriadiť obchod ako kaderníčka. Jej čaro je nákazlivá a že verí v styling vlasov prakticky nie radikálne.

No, to bol zoznam 10 najlepších kaderníkov v Dillí, že akýkoľvek muž alebo žena, ktorí hľadajú módne a štýlový účes by si mali vybrať zo. Na čo čakáš? Snip preč!

load...