Účes

19 najobľúbenejších účesov Bob

19 najobľúbenejších účesov Bob

Boby boli vždy celkom horúci favorit medzi celebritami a dráhy hviezd! Videli sme veľa celebrít v poslednej dobe športových rôzne formy bob rezaných účesov. Niekedy Gwyneth Paltrow športový elegantný vzhľad, kde ako Jennifer Aniston dáva, ktoré vyzerajú twist na hrebeň do cik-cak cestičky. Rose Byrne je tiež vidieť hrať s tým, ako jej bob vyzerá čas od času. Niekedy sa športové normálne bob zatiaľ čo niekedy hrá to s bočným krájanie.

Kadere sú teraz tiež začleniť do rôznych bob účesov. Takže nie sú tak tradične chuti buď. Takže ak sa necítite ako ísť pre konzervatívny bob kultúru, pridajte zvrat v príbehu. Pre ďalšie pomôcť pri rozhodovaní o rôznych a populárne bôb účesov a štýlov, ktoré môže vás vyzerať v hodnote milión dolárov, my predkladáme naše vybraná 19 najlepších z najlepších Bob účesy sported nášho obľúbeného celebs.Take bližšom pohľade, vyberte štýl a šport ešte dnes!

1. Rose Byrne Parted Blunt End Bob:

Táto strana rozdelili Bob vzhľad s niektorými tupými koncami a predné tupými okrajmi môže byť stranou účes hot. Tím ju ako ona robí, s ťažkými dlhé náušnice.

load...

2. Ashlee Simpson má Absolvent Bob:

To absolvoval bob účes môže byť hovoriť po celom meste. Chlapčenský ale celkom okázalý. Skúste to na a urvat všetky komplimenty.

3. Frankie Sandford je roztomilý perie Pixie:

Tento roztomilý škriatok účes môže byť show milión dolárov. Je len potrebné mať toľko sebavedomia, aby ju nosiť.

4. Scarlett Johansson Asymetrické trhané Bob Cut:

Nemusíte byť Black Widow The Avengers športu tento chladný vzhľad. Je len potrebné byť odvážny natoľko, aby ju športu.

load...

5. Katie Holmes Classic Bob:

To je roztomilé a perfektný tradičné bob strih. Ak ste perfekcionista a nemajú radi experimenty, ísť na tento jeden. To bolo horúce favourtie zatiaľ rokov a trendy hovoria, že to zostane medzi najviac obľúbené Bob účesov 2013

6. Že Mila Jovovich sa Kučeravé Short Cropped Bob:

Ak máte ostrý dlhý tvár ako ona, skúste to kučeravý Short ostrihané bob účes. Bude vás vyzerať veľmi sofistikované a elegantné.

7. Rihanna Side Swept Big kučeravé Bob:

Ona je vždy hovorí mesta so svojimi novými trendy účesov. V tomto jedinom, ona športy krásny veľký kučeravé bob, ktorá je vyrobená úplne dokonalé svojimi veľkými koncovými kadere. Pocit, že dávať to skúsiť?

8. Rihanna Short Cropped Asymetrický účes:

Tu je znovu, športový ešte ďalšie chladné bob účes. Máte dôveru vyskúšať tento? Jedná sa o krátke ostrihané chlapčenský vzhľad, ale celkom jazzed čelnými dlhé rany, ktoré boli ďalej stočený.

9. Gwyneth Paltrow je elegantný Choppa Neck Dĺžka Bob:

Nie je fanúšik jazzed boby? Skúste tento elegantný trhané bob vzhľad, ktorý vám dáva dĺžku a štýl oboje.

10. Victoria Beckham Absolvent trhané Bob:

Ona je známa pre svoje sofistikované štýly. Tu športové trhané bob, ktorý vyzerá skôr elegantné a trendy je jednou z najobľúbenejších bob účesov vôbec. Získať tento pohľad, kde sú kusy vlasov off v kalibrované spôsobom z krátkodobého vzadu na dlho na fronte.

11. Nicole Richie je Short Vlnité Bob:

Wavier textúry v tomto účese je vrcholom a dodáva potrebnú atmosféru. Dĺžka sa udržuje mierne nad bradu a jemný vrstvy vytvoriť požadovanú mäkkosť. Toto krátke vlnité bob vyhovuje všetkým tvár tvary iné ako hruškovitého tvaru tváre. Tento pekný vlnitý štýl je ideálny pre dievčatá s miernymi kadere, ktorí nepotrebujú rany.

12. Kylie Jenner je Blunt End Bob:

V tomto tupým koncom bob štýlu, elegantný bočné uhly smerom k tvári a prednej konca mierne klesať okolo brady. Silné rany na prednej strane, ktoré spadajú tesne nad očami prepožičiavajú krásny a tajomný vzhľad. Pokiaľ máte husté vlasy, bude to tupý koniec bob štýl vás vyzerať úžasne ohromujúci.

13. Taylor Swift je Spunky Bob:

Faux bob účes je v pohode účes, ktorý sa stáva stále viac populárne. Tento účes je najvhodnejší pre tých, ktorí si neželajú, aby odsekli svoje dlhé zámky kompletne, ale napriek tomu chcete sa športom krátke bôby. Tento jednoduchý, ale sexy vzhľad bude iste hlavy obrátiť.

14. Kelly Osbourne Big Curly Bob:

Ak máte radi svoje kadere a nemožno s ním robiť, to bob štýl je všetko, čo potrebujete. Tento štýl je príjemným spestrením ročníka bob účes a je rave u dievčat. Veľké krútia v tomto štýle vám mladistvý a svieži vzhľad. Tvár rámovanie krútia môže rock všetky tvary tváre.

 15. Jenny McCarthy Choppa Neck Dĺžka Bob:

To trhané dĺžka krku bob je nepochybne štýl head-sústruženie, ktorý udržuje základnú bob štýl centrované časti a dokonca aj dĺžku. Dĺžka tohto bob štýle sa udržuje mierne pod bradou a nad svojimi ramenami. Táto symetrická štýl funguje najlepšie pre štvorcové a okrúhle tvárí.

16. Údaje Thandie Newton Long Bob:

Ak kosí rany príliš krátka nie je na mysli, a napriek tomu túži chváliť bôby, tento štýl je pre vás najlepšie. Dlhé bôby sú vzrušujúce a nový účes, ktorý môže vás vyzerať Sassy bez námahy. Dlhé bôby sú známejší ako Lob, pôjde dobre so všetkými tvarmi tváre.

17. Heidi Klum rameno Dĺžka Bob účes:

Ak nechcete experimentovať s extrémne krátkymi vlasmi potom je to účes pre vás. V tejto snímke, Heidi vyzerá úžasne s rameno dĺžka bob a bočné pozametal bands.This bob účes robí vyzerala tak mladá. Takže pre vás všetky dámy, ktorí nechcú znížiť svoje vlasy, a napriek tomu vyzerať mlado potom bob účes je najlepší a bočné pozametal rany definuje jej tvár.

 18. Selena Gomez na ramená s rovnými Bangs účes:

Selena Gomez tento účes vyzerá nóbl ešte zábavu milujúci! Tento účes je ideálny pre mladšie ženy. Rovná bang zlepšuje vzhľad celkovej účesu.

19. Anne Hathaway Bob

Anne Hathawayová bol Videli s týmto roztomilé bob! V tomto účesu, ona udržiava vlasy v dĺžke brady s bočnými rany. Táto dĺžka pomáha definovať jej účesy pre tvar diamantu tvár a dáva jej nevinné vzhľad a to je jednoducho rozkošný.

Tieto celebrity účesy sú istí, že perfektný inšpiráciou, ak ste unavení z rovnakého starého vzhľadu. Oni vás vyzerať bez námahy cool, ľahšie sa udržuje a budete vyzerať sofistikované. Vyskúšať tieto rôzne bob zrážkových štýlov obliekol pripravilo celebritami a vyhľadať v hodnote milión dolárov. Takže, čo je držia späť, ten účes teraz!

load...