Účes

10 formálnych kučeravých každodenných účesov

10 formálnych kučeravých každodenných účesov

Formálne kučeravé účesy sú v núdzi po celú dobu pre kancelárske chodec. To sa stáva obzvlášť dôležité pre šport dobrý účes, pokiaľ ide o kancelárske strán alebo formálne stretnutia či stretnutia.

Sú veľa formálne kučeravé účesy, ktoré si môžete vybrať zo. Bez ohľadu na to, ako dlhé vlasy máte, účes pre kučeravé vlasy, môže vás vyzerať nádherne. Netreba hovoriť, že nemôžete robiť, je bez kulmy. Tu je 10 Formálne a krásne účesy pre kučeravé vlasy pre vašu inšpiráciu.

1. Jednoduché Big End krútia:

Niektoré voľné veľké kadere so svojím veľkým barel kulmy vám môže poskytnúť dokonalý vzhľad formálne večerné párty. Uvoľnené dlhá ofina môže ísť celkom dobre s týmto účesom. Klasickým a drzá vzhľad pre túto dokonalú formálne get-spoločne. To je jedným z dobrých účesy pre kučeravé vlasy.

load...

2. Slečna Curly Bob:

Máte krátke kučeravé bôb účes? Pep to s kaderami. Schúliť chĺpky z TBE vrcholu. Pridať nejaké silné fixácie, aby im na mieste. Účes je istá vyniknúť.

3. Back účasť Messy Curly účes:

Kto povedal, že chaotický vzhľad nemôže byť pohľad na formálne strany?. Dať voľné kadere na vaše vlasy. Prednostne neumývané vlasy môžu byť dobré pre chaotický účesy. Nechať niektoré úseky na prednej strane a vziať zvyšok znovu zviazať ju na nízkej priečke chvost. Tento jeden z všetkých roztomilé účesy pre kučeravé vlasy má schopnosť dať roztomilý predsa sexy vzhľad!

4. Classic Vnútorné obchodné praskali up krútia:

Dovnútra krútia ISA úplne klasický vzhľad pre stredne bob. Trochu retro, ale tento účes vydržal po celej generácie s drobnými zmenami. Táto zmena môže byť dotyk kučeravé praskali up vlasy. Skúste to a otáčať na slávnostnom večierku.

load...

5. Loose Curly Bob účes:

To môže byť jazzed pohľad na formálne strany. Uvedenie do prevádzky so zadnou kartáčované vlasy. Pridať nejaké kadere Vášho stredne dlhé bob od koruny a zo strán až do ich konca. Použite nastavenie sprej na vlasy, aby ich držať na svojom mieste.

6. Bouffant doska s lesklým pejzy:

Natupírované top a vlasy odtiahol na stranu, zopnuté a vyrobený do kadere môže byť skvelý vzhľad pre formálne occassion.Try tohto dňa. Môžete použiť nejaký vlasy sérum pred styling dať, že lesklý vzhľad vašich vlasov.

7. Curly Back účasť vlasy s predným Bangs:

Štart na suché vlasy s nejakým podpichovanie vzadu. Priviazať na veľa vlasov na doberali koncom v cope. Potom sa barel kulmy a stočiť voľné konce od špičky pony na ich koncoch. Zamiesť nejaké rany, ktoré môžu byť nemuseli strane. Použite lesklé vlasy sérum na rany pre tento žiarivý vzhľad.

8. Back účasť Curly Bun:

Ak chcete, účes pre stredne dlhé vlasy, potom to môže byť show-stopper look pre formálne večierok. Oblúčik od koruny až do konca. Vezmite oddiely vzadu a používať niektoré vlásenky, aby sa zabezpečili pevne. Voľne tieseň ju do drdolu. Ak máte nejaké rany, vyhnúť sa curling je. Len stranu zamiesť je.

9. Low Hung Back zviazaný Curly cope:

Ak si myslíte, ponytails sú klasický vzhľad pre formálne get-spoločne, potom skúste to dávať pozor. Veľmi ľahké robiť, a ak máte predné rany, potom sa pridá ešte väčšie glam na vzhľad.

10. Doberali Back účasť Curly Ponytail:

Ak hľadáte pre sladké dievčenské formálny vzhľad, potom skúste tento formálny ešte Prom Night vzhľad pre vaše vlasy. Štart na čisté vlasy. Dráždiť korunu kúsok, používať silné držať sprej a tento proces opakovať. Urobiť vysokú poníka. Schúliť uvoľnené časti. Použiť niektoré kvetinové piny pre zviazať si vlasy schúlená na chrbte. Povrchová úprava s nejakým vlasmi séra alebo gél na vlasy skrotiť stanovuje kučeravý kadere sem a tam.

Tu je jednoduchá inštruktážne video o tom, ako robiť Formálne kučeravé účesy.

load...