Účes

10 svadobných vlasov pre dlhé vlasy

10 svadobných vlasov pre dlhé vlasy

Sa svadobné sezóny v plnom prúde, som si istý, že všetci musia byť Dávajte si pozor na najnovšie účesy sa vyťahovať na svoj svadobný deň. Okrem toho sa svadby, existujú ďalšie príležitosti sláviť rovnako. Existuje večera, skúšky a angažovanosť, a príležitosti sa deje pred a po veľký deň. Tu sú niektoré svadobné účesy pre dlhé vlasy, ktoré si môžete vyskúšať.

Svadobné účesy pre dlhé vlasy

1. Chaotický vrkoč

Tu je super uvoľnený účes, ktorý pôjde s chladené von vibrácie vášho malého vonkajšie svadbu. Len streknúť na morskej soli sprej celé vaše vlasy, aby to trochu chaotický textúry a vrkoč ho voľne. Zaistite koniec vašej vrkoč s vlasmi elastické. Uvoľnite svoje vlasy, aby jej chlpatý textúru a vytiahnuť pramienky vlasov spredu do rámu svoju tvár. Tento elegantný a roztomilý chaotický vrkoč bude krásne doplní váš ozdobenú svadobné šaty.

2. Farebné Pletené Bun

Len preto, že je to vaša svadba, neznamená, že nemôžete predviesť svoje nepredvídateľný stranu. A nebojte sa, nemám naozaj očakávať, že vám farbu vlasov tesne pred vašej svadbe. (Aj keď, ak chcete, viac energie pre vás!).

load...

Len dostať svoje ruky na niektoré farebné vlasy kriedy a zblázniť pruhovanie vlasy a nastavenie farieb s lakom na vlasy. Potom rozdeľte vlasy vodorovne do 2 sekcií. Horizontálne holandský vrkoč hornú časť pridaním vlasy do copu len z hornej časti hlavy a zaistite konce s vlasmi elastické. Vrkoč spodnú časť vlasov a zaistite ho s vlasmi elastické rovnako. Roll dolnej vrkoč do drdolu a pripnúť ju s sponkami. Zabaliť chvost holandského vrkoč okolo obvodu nízkeho drdolu. Ťahať od seba a uvoľniť vrkôčiky, aby vaše vlasy mäkšie vzhľad. Vytiahnite flyaways spredu do rámu svoju tvár a dokončiť vzhľad. Tento účes bude vyzerať najlepšie na flow a koketná bohémsky štýl svadobné šaty.

3. Curly High Ponytail

Ak ste si mysleli ponytails sú určené len pre školy alebo lenivé dni doma, myslel, že si v poriadku. Ponytails boli získanie (cenený) človeka v poslednej dobe a sú sported neviest po celom svete. Nechajte svoje rany sa zamerajte tvár a vložte bumpit pod vlasy na temene hlavy. Zviazať všetky svoje vlasy do vysokého chvosta. Teraz uniknúť vaše 2 palce kulmu a stočiť všetky vlasy v cope od korienkov ku koncom. Jemne stočiť dolnej konca vaše rany, ako aj nastaviť všetky krútia na mieste s lakom na vlasy. Táto vysoká vrkoč vzhľad je ideálny pre párovanie s off-ramená, tesný korzet svadobné šaty.

4. Jednoduchá čelenka

Pokiaľ máte uvoľnené vonkajšie svadbu s minimalistickým dekorom a malý zoznam hostí, tu je to účes, ktorý bude dokonale ladila s vašou víziou. Len oblúčik spodnú polovicu vlasov s 1,5 palca kulmu a časť ju na jednu stranu. Kladený na efektné striebornej (alebo zlato, nech šteklí rozmary) kovovú čelenku v kvetinovej či listovej vzorom ísť s kvetinovým atmosférou vašej svadbe. Tento vzhľad je najlepší spárovaná s jednoduchým bez rukávov svadobné šaty.

load...

5. Fishtail čelenka

Ak sa chystáte na viac elegantný, ale mladistvý vzhľad s vašou svadobné štýlu, vyskúšať tento účes na veľkosti. Curl vlasy s 1,5 palca kulmu a spustiť široký ozubený hrebeň cez ne, aby im uvoľnené vlnitý textúry. Časti vlasy na jednej strane. Zo strany s viac vlasov, vyzdvihnúť časť 4 palce vlasy a rozdeliť ho na dve časti. Rybí chvost vrkoč tieto dva úseky striedavým zdvihne tenký časť vlasov z vonkajšej strany jednej sekcie a pridajte ho do vnútra druhej časti. Rybí chvost vrkoč právo až do konca a zaistite ho s vlasmi elastické. Umiestnite vrkoč cez hornej časti hlavy a pripnúť ju na zadnej strane s niektorými sponkami. Vložiť niektoré stonky Baby dych do vrkoča, aby to viac zemité a éterický vzhľad.

6. Krútia sú všade

Kúpte si curling tyče pre jemnú prácu! Krúti sa rozhodne tromfnúť účes grafy v túto chvíľu. Zvlášť s dlhými vlasmi, vyzerá to úžasné, keď je zvlnený. Postupujte podľa nižšie uvedených krokov k získaniu perfektnej kadere.

Rozdeľte si vlasy do 1-palcový sekcie, naneste penu, a stočiť do sekcie pomocou curling tyče (veľkosť zvlnenie, ktoré chcete bude závisieť od veľkosti curlingovej barel).Ste vaše vlasy vychladnúť po dobu jednej minúty, a sprej nejaký sprej na vlasy opraviť curl.Then, chytiť niektoré úseky okolo koruny a pin ich do stredu hlavy, okolo úrovne ears.To dať dobrý konečný vzhľad, pridať nejaké roztomilé vlasové doplnky k dokončeniu vyzerať.

7. Vysoká Bun

Môžete ísť na vysokú drdolu. Ak chcete zlepšiť vzhľad, hodiť v niektorých vlasové doplnky okolo vlasov. Dalo by sa použiť farby, ktoré zodpovedajú vášmu oblečenie a to dáva kompletný vzhľad. Vysoký bun by predovšetkým dopĺňať ľudí, ktorí nie sú príliš vysoká. To pridať niekoľko palcov k svojmu nadmernému všetci vyzerajú.

8. Low Bun

Získať nízky bochníček a posilniť ju s príslušenstvom. Ako je znázornené na obrázku nižšie, si princezná v štýle low buchta zohnať elegantné kadere okolo drdolu taky. Základom nízkeho drdolu by mala byť okolo zátylku. Pridať jeden kus vlasov príslušenstvo na dokončenie vyzerať. Takéto smrekový účesy vyzerajú dobre na vysoké ženy, a to najmä na tých, ktorí majú dlhú tvár. Nezabudnite, že tento účes potrebuje riadny výkon. Ak tomu tak nie je, nemusí poskytnúť požadované cez-všetky vzhľad. Ale to rozhodne hviezda svadobný účes pre dlhé vlasy!

9. Tradičný indický účes

Ak ste nevesta, alebo blízky príbuzný, môžete sa rozhodnúť pre silne drahokamy vrkoča. Bolo by váš vzhľad vyniknúť v dave. Pridanie vlasové doplnky do vrkoča vám, že etnické okraje ako žiadny iný. Okrem toho môžu nevesty dokončiť vzhľad pridaním Matha-Patti a maang-Tikka (na čele). Unikátna vec, o tomto účese je, že tento štýl je možné nosiť aj na prípady, kedy môžete potrebovať na pokrytie hlavu s závoj. V závislosti na vašej chuti, môžete si vybrať, aby flip vrkoč dopredu alebo dozadu. Ak máte krátke vlasy, aby sa taký vzhľad, môžete použiť parochňu.

Ďalšie účes s kaderami, toto je jednoduchý účes. Hodí sa družičky. Stočiť vlasy a pridať kvetinovú príslušenstvo na jednej strane hlavy. Tento štýl bude vyzerať dobre na takmer všetky škrty tvári a so všetkými druhmi oblečenia.

Ďalším z nich pre nevestu! Nosiť vlasy v strednej výšky drdolu. Uistite sa, že horná časť vlasov je side-parted. Nechaj si to jednoduché, môžete použiť malý maang-Tikka praskanie spod bočného-rozdelil vlasy. Tento štýl je vhodný pre príležitosti, ako je zapojenie, Sangeet atď Ak chcete, môžete dokonca zahŕňať hlavu, zatiaľ čo nosia tento štýl.

10. Jhoomar pre nevestu

To môže byť veľmi etnické ešte iný štýl pre nevestu. Nosiť vlasy v jednoduchej, nízke drdola, a accessorize s jhoomar na jednej strane čela. Tento štýl je istý-shot hlava Turner. To bude vyzerať najlepšie s typom Sharara / garara svadobné oblečenie.

Takže, ktorý z týchto svadobných Updos pre dlhé vlasy, budete Šport Tento svadobné sezónu? Ešte majú v komentároch nižšie.

load...