Účes

10 Wispy dlhé účesy vás inšpirovať

10 Wispy dlhé účesy vás inšpirovať

Dotyk wispiness v tomto zimnom období môže byť len vec, ktorú by ste mohli potrebovať pre vaše dlhé vlasy. Niekoľko predné ofina s vašou vysúšače môžu dostať vetchá dotyk. Ak máte predné a bočné strapce rany, použite dobrý šampón, ktorý dáva objem a loft pre vaše vlasy. Nepoužívajte kondicionér, pretože to môže urobiť vaše vlasy ťažké. Avšak, ak máte extrémne suché vlasy, potom by ste mali použiť posilňujúci kondicionér alebo vlasové sérum. Použite svoj sušiče na uterákom vysušených vlasov dať pramienky do rany a strapcami.

Tu je niekoľko jemný účesy pre dlhé vlasy, ktoré si môžete vybrať z, a dodáva, že elán do svojho štýlu mantra!

Jemný dlhé účesy

1. Vetchý predné strapce a chaotický účes

Ľahko sa snažia hľadať iba pomocou fénu. Avšak by ste mali získať dobrý strih pre vaše vlasy z dobrého stylista. Ide o jednoduchý, ale krásny výber dlhých tenký účesov.

load...

2. Vetchý Silné Predné strapce s vlnité dlhé vlasy

Použite svoj veľký barel kulma pre vaše kadere. Nadväzujúceho s ventilátorom pre vlnitú sade kudrliniek a chumáčiky pre vaše predné strapcami. Zo všetkých chumáčiky dlhých účesov je to jeden z mojich absolútnych favoritov.

3. Bočné Swept Vetchý Bangs

Bočné pozametal rany môžu byť vykonané vyzerať jemný, ak ste rána vysušenie ľahko mokré vlasy. Skúste tento chaotický vzhľad. Navyše si môžete dať veľké kadere do zvyšku vlasov a potom ho lámanie chleba až po ktorom nasleduje sušenie zasadnutie rana pre viac chaotický vzhľad.

4. Predné strapce a trhané Vetchý Layers

Ak ste fanúšikom vrstveného účesu, potom to môže byť dobrá zmena pre vás. Pridať nejaké wispiness do vrstiev ranou sušením na mierne mokré vlasy. Udržujte predné strapce rovné a súmerné.

load...

5. Absolvent Vetchý Bangs

Ak sa vám páči asymetrické trhané účes rany potom nabudúce dať im nádych vašej dúchadla a získať to úžasné mäkké wispiness. To je veľmi očarujúce voľba chumáčiky účesy pre dlhé vlasy.

6. Elegantný jemný Predné strapce A Bangs

Ak ste veľkým fanúšikom Kim Kardashian vyzerá, potom môžete skúsiť tento elegantný rovný tvar účesu, ktorý môže byť daný našuchorený wispiness jednoduchým dotykom žehličky nasleduje vášho ventilátora.

7. Vetchý Side Swept Curly účes

Ak máte radi sladké vzhľad, ísť na veľkej chaotický kadere a WISP je s vašou sušiča. To spolu so stranou zametanie zo svojich obvyklých rany vám tento miliónov dolárov vzhľad.

8. Vetchý Bangs Long Elegantný účes

Veľmi dievčenské účes, ktorý môže hojdať aj najviac očarujúce strán! Udržujte svoje rany dlhé a narovnať je. Vedľa použiť trochu vody vo forme spreja je mierne navlhčiť. Nadviazať fénu. Nakloňte prednú strapce na stranu a získať tento horúci vzhľad.

9. Dlhá Vetchý Zvlnená krútia

Milovník dlhé kadere? Použite posilňujúci šampón, ktorý môže dať dosť odraziť. Vyhnúť kondicionér, ak máte hladké vlasy. Použite veľký barel kulma pre kadere. Stačí sledovať ho s dúchadlom nastaviť kadere a vlny. Používajte silné držať sprej na vlasy, aby sa pozrieť na držanie po dlhšiu dobu.

10. Tlustý Vlnité Vetchý dlhé vlasy

Veľmi módny vzhľad. Si môžete vyskúšať, ak máte husté vlasy, alebo dokonca na doberal vlasy. Dobrý strih, veľký curling barel žehlička, pádlo kefu a vaše dúchadlo je všetko, čo potrebujete v poradí pre tento vzhľad.

Pozrite sa na to tutoriál sa o tom, ako lepšie dostať, že wispiness do svojho ostrihať doma.

load...