Účes

Jednoduché účesy pre ťažké vlasy

Jednoduché účesy pre ťažké vlasy

Keď sú vaše vlasy mäkké hodvábne a lesklé je ľahké ľahké robiť skvelé účesy. Ale čo sa stane, keď sa to nepáči, že? Dobre pre rôzne problematické vlasy tiež môžu existovať v pohode účesy, takže umožňuje hovoriť o nejakých jednoduchých účesov pre obtiažnu vlasov, ktoré môžete dosiahnuť viac či menej ľahko:

Účesy pre náročných vlasy

Som si istý, že mnohí z vás trpí extrémne suché, drsné alebo kučeravé vlasy, ale tu je dobre vyzerajúci smrekový účesy pre kučeravé vlasy, ktorý nie je kučeravá.

Na dosiahnutie tohto cieľa hľadať, no nie šampón, len umyť si vlasy a potom dôkladne hrebeň, aby vysoký drdol, teraz dať v čelných častiach nejaký gél na vlasy a hrebeň nahor tak, aby sa všetky chĺpky držať na svojom mieste a zblúdilých chĺpky tu a tam. To Baletka Bun je elegantný a elegantný a zároveň nikto všimnúť vašu krepovateniu.

load...

Ak vaše vlasy nie je tak dlhý a silný, ako je požadované pre balerína drdol, skúste tohle von.

Použiť nejaký lesklý lak (ne silné podržanie) alebo nejakú lesklé vlasy sérum a česať si vlasy dôkladne a potom ju uviazať v nízkom poklese drdolu, ale nezabudnite, aby posledný pramene vlasov z drdolu. Niečo ako klasické drdolu. Vedľa vziať malú kulmu a dať nejaké kadere k voľným posledných prameňov trčia do drdolu.

Ďalším dobrým spôsobom, ako presunúť pozornosť od vašej kučeravé vlasy, je zmeniť celkový vzhľad vlasov, ako povedzme u dostal kučeravé vlasy, ale to nie je kučeravá, skúste sa na to celkom elegantné a sexy. Použiť nejaký vlasy sérum pre kontrolu krepovateniu a dať suchú chýba im lesk vlasom lesk živý, potom stočiť od pol cesty pomocou kulmy. Teraz použiť nejaký pevnosť lak na vlasy udržať krútia na svojich miestach.

load...

Teraz umožňuje drift pozornosť tým, ktorí majú kučeravé a zároveň čas vlnitými vlasmi, potom tiež môžete presunúť pozornosť od svojho zvlnená kučeravé vlasy, aby ho zmeniť v niečo iné.

Povedzme napríklad, skúste tento štýl, prvý šampón a potom použiť ťažkú ​​voľno z kondicionérom, vysušte vlasy málo, a pritom stále vlhká, použiť nejaký sérum pridať glam a lesk na to. Teraz so silnými oddiely a dať mu krúti s veľkým curling barel. Použiť nejaký silný držať sprej zakončiť.

Máte krátke a kučeravé vlasy? Potom ísť na tento chaotický vzhľad. Použiť nejaký sérum a používať veľké súdkovité železo, aby sa veľké kadere, nechajte klesnúť potom, čo ako 15 sekúnd, potriasť si hlavu trochu tak, aby sa vydali do vĺn, používať silné držať sprej na vlasy a voila, ur hotovo!

Nechcem ukázať vaše vlasy kučeravé? Alright potom použite bumpit vložky a majú tento štýl. Česať vlasy dobré používať niektoré séra, pretože je to ťažké a niekedy aj nemožné umiestniť vložky do reálneho času kučeravé vlasy, takže dôkladne česať, v prípade potreby navlhčiť vlasy použite sérum a potom hrebeň. Nechať niektoré časti vpredu, brucha u ušných stranách, vedľa brať plnú časť vlasov v prednej časti, a vložte bumpit na svojom mieste, posunúť vlasy pred cez bumpit a zaistite páskou alebo sponkami zo strán. Dať vlasy pred pár kadere a tam pristane!

load...