Účes

10 najnovších zimných účesov, ktoré sa môžete pochváliť

10 najnovších zimných účesov, ktoré sa môžete pochváliť

Chlad sa snaží vyzrieť na nás. Ale určite nás nemôže odradiť od vyskúšať nový vzhľad a experimentovať s naším účes! Tento rok v zime, niektoré chladné trendy sú "in", ktorý si môžete vyskúšať zvýšiť svoj vzhľad a vyzerať šik a elegantné.

Zimné účesy sú do značnej miery o rôznych druhoch zvodné ženské strihy - vlny, uhly, vrstvy, hrany, rany, strapcami a boby.

Nižšie uvedené zimné účesy sú vládnucej vo svete módy a sú tu k pobytu:

1. Účesy S Bangs:

Či sa jedná o krátke rany, bočné pozametal rany, rámovanie rany, tupé rany, Glamour stredné rany alebo asymetrické rany, Bang účesy môže vám všetku pozornosť, ktorú chcete. Budete vyzerať sexy tento rok v zime!

load...

2. Zvlnený účes:

Zvlnená účes je víťazom v tejto sezóne. Lesklé kadere a mäkké hádzať vlny krásne lichotí tvárové rysy, zatiaľ čo horná časť vlasov sa odtiahla a zaistené kolíkmi na zátylku.

3. Updo účes:

2012 bol rokom celebrity updo. Updo účesy sú nielen Fail-Safe možnosti pre slávnostné príležitosti, ale aj elegantný vzhľad, klasický, elegantný a okúzľujúca. To môže určite byť nazývaný jedným z najpopulárnejších z posledných zimných účesov.

4. Poker Straight účes:

Poker rovný žehliť vlasy nikdy nevyjde z módy. Tí s dlhšou srsťou sa môže pokúsiť tento úžasný účes s profesionálnymi vyrovnávanie vlasov. Avšak, je potrebné mať zdravé a lesklé vlasy odniesť tento účes s eleganciou.

load...

5. Elegantná Side-Swept účes:

Tento úplne ženský účes vyzerá veľmi očarujúce pre všetky typy vlasov a hodia takmer ženy všetkých vekových kategórií. Vzhľad zimných zrážok bočné pozametal vládne prenocovať!

6. Beehive účes:

To je perfektný účes pre strany von. To spadá do kategórie pol-up účesy, kde sú natiahnuté hornej časti vlasov okolo koruny a zaistené sponkami alebo svorkami na zadnej časti hlavy. Horný sa doberali hore a von s nejakou časťou prednej časti je ponechaný voľný pre dodanie zmäknutý vzhľad tváre.

7. Krátka Bob S Fringe:

Tradičné bob účes je možné prispôsobiť a udelená s moderným vzhľadom pridaním ľahší dotyky farby okrajmi a čelami.

8. Long Bob S Fringe:

Účes s dlhšou srsťou vpredu a kratšie vzadu je jedným z najhorúcejších trendov v zime. Tieto dlhé strapce spolu s odstupňovanou koncom vyzerať classic.

9. Dlhé rovné vysokej Ponytail účes:

Tradičné cop získal jeho aktualizovanú verziu v podobe dlhé rovné vysokej vrkoč účes. To je ideálne pre poker rovné vlasy pripevnenými na chrbte s gumičkou.

10. Orezané Meď účes:

Byť experimentálne a odvážny s účesom túto zimu môže výrazne rozšíriť svoj vzhľad. Tento štýl je dosiahnuté jednoduchým pridaním niektorých svetelných červené alebo medené odlesky na vlasy. Orezaná meď účes je "in" túto sezónu!

Tak to sú najviac deje štýly pre sezónu!

Zdroj obrázku: 1

Iknowhair,

load...