Účes

10 krásnych kvetinových dievčenských účesov Môžete skúsiť dnes

10 krásnych kvetinových dievčenských účesov Môžete skúsiť dnes

Aj keď svadba je predovšetkým o nevesty a družičky, často zabúdame, že kvetinové dievčatá hrajú rovnako dôležitú úlohu. Mladí, rozkošný dievčatá viesť nevestu do uličky, skládka koše s kvetmi na jednej strane pri pohľade veľmi roztomilé. Aww!

Ale priznajme si to: nie každý kvetín bude chcieť hojdať nudnú účes. Tak, aby sa glam vzhľad, sme zostavili zoznam desiatich lichotivé účesov, ktoré sú ideálne pre kvetinové dievčatá, keď sa chodí uličkou. Od elegantné up'do, očarujúce kvetinové hlavovej časti, uvoľnených vĺn zámky alebo rovno bôb, dúfame, že tieto účesy sú obraz ideálne pre dievčatá.

Prečítajte si dopredu zistiť, o krásnych kvetov účesy!

1. Dlhý Bob

AnnaSophia Robb so svojím dlhým bob vyzerá skvele na Coachella Desert Pool Party. V skutočnosti veríme, že herečka sa svojím hladkým, rovným bob podarí presvedčiť niekoho ísť na chop. Jednoduchý a napriek tomu sofistikovaný bob je nielen elegantný, ale tiež vyzerá veľmi zdravo, leštené a prírodné, a tmavé a svetlé vyzdvihuje môže každá žena so svetlou pleťou pristane. Dokonalý účes pre svoje dcére, aby dať vyzerať trochu väčší objem, sprej Oribe Dry Texturisační s rozprašovačom ($ 42).

load...

2. Zvlnená Bob

Britská televízna moderátorka, modelka a prispievajúci redaktor britského Vogue, Alexa Chung je náš obľúbený pin-up pre chaotický a vlnité vlasy. Klaniame, ako jej vrstvené bob spoločne s bočnou pozametal strapcami je neformálne a napriek tomu úžasné.

Účes, aj keď trochu vrátiť späť, môže okamžite upozorniť na vašej tvári. Pokiaľ máte podlhovastý tvar tváre ako Alexa je, uistite sa, že Bob je trochu dlhšia, ako je dĺžka bradu. Ak chcete získať snové a rozstrapatené vlny, prácu curling Tong (na miernom ohni) do svojich zámkov s niektorými Texturisační spray ako Rusk textúry Dry Dokončovacie Spray ($ 18) na týchto voľných vĺn, a ste pripravení ísť!

3. Half Updo

Mladý model, pri zhromažďovaní / leto Oscar de la Renta Svadobné jar ukazuje, ako vyzerajú zarážajúce s chaotický, napoly hore, polovica dole účes. Model pridal niektoré čerstvo vybral kvetín a zanecháva na vlasoch, aby jej ten perfektný kvetín vzhľad. Potom, čo urobil styling, streknúť vašej dcéry vlasy s mäkkou fixácie, Paul Mitchell Awapuhi Wild Ginger Dokončovacie rozprašovačom ($ 21), držať svoje pramene v mieste!

load...

4. Chaotický Updo

Perfektné svadobný účes pre stredné a dlhé dlhé vlasy, Kirsten Dunst je strana-pozametal a nesplnená updo umožňuje herečka, aby sa jej vlasy z tváre, pričom sa celá vyzerať éterický dotyk. Ak chcete kopírovať Kirsten je nádherný, áno, stiahnite si vlasy vzadu do copu a zabaliť, zabezpečiť ju za hlavu. Pridajte ozdobný kvetinový vlasový pás pre zvláštne príležitosti.

5. Bočné Pony Part

Herečka Mischa Barton udržuje účes jednoduché s hlbokým časť chvostu strany. Herečka ďalej ozdobil svoj účes s kvetinovým hlavicu.

Duplikovať tento hravý vzhľad, rozhodujuca chvost na jednej strane a zakryť účes s kravatou; môžete tiež úsek off vlasy pre leštený vzhľad. Teraz si uvedomiť, že kvety budú vyhovovať každej svadby, takže môžete zastrčiť obľúbená kvetina vašej dcéry do jej, áno, za tlmených a Easy-to-do účes. Dokončiť tento vzhľad s minimálnym make-up a jednoduché šperky.

6. Twisted vlasy Knôt

Milujeme to roztomilé a veľmi elegantný aerodynamický vziať na vysokej buchta uzle od Bella Thorne. Okrem toho, chaotický, tupé rany podčiarkujú jej tvárové črty dokonale. Mladá herečka krútené a vyčesané vlasy odborne na jej korunu, spritzed nejaké textúrovacích lak na vlasy - ako Oribe Dry Texturisační Spray - a spárovaný ju s čerstvým, jediný kvet, zatiaľ čo navštevuje premiéru otvorenej ceste filmov hostiteľovi. Zodpovedali roztomilé účes s jednoduchými gombíkmi, svetlo rúže a kabát riasenky ako zavŕšenie. Jednoduché a elegantné!

7. Curly Low Bun

Na 41. Výročnej skladateľov sieň slávy, speváčka Taylor Swift vyzerá námahy elegantné a ženský s ňou kučeravé vlasmi zviazanými do chaotický nízkou drdolu. S módnym štýlom, ako je tento, nie je tam žiadny spôsob, ako uvoľnený prameň padne na jej zásobníku zadného aspoň nie v dohľadnej dobe.

Glam, kvetín, pozrite sa na svadbu - jednoduché a docela účes možno ľahko znovu vytvoriť doma. Len stočiť vlasy pomocou tenkých kulmy a zabaľte ju do nízkeho drdolu. Objatie flyaway vlasy, pridajte tenkú, kvetinové čelenka, a dať svoj vzhľad hravý a mladistvý vzhľad.

8. Pletená Half Updo S Flower Crown

My jednoducho milovať túto polovica updo účes nosí mladej modelu na Oscar de la Renta show. Pletené polovica Updos sú ideálne pre svadby, pretože miešať glam na up'do spolu s éterickú a náladový rozpustené vlasy. Navyše, jej sčesané dozadu, pletené polovica updo je veľmi lichotivé pre jej okrúhlu tvár, a svieža, kvetinová koruna dodáva prekvapujúce zavŕšenie bezchybný vzhľad.

9. Messy dlhé vlasy

To je úžasný účes pre kvetín s dlhými, chaotický vĺn a ohromujúci biele ľalie veniec korunuje jej neformálne, robiť. Pre mäkké vlny a chaotický úpravou, hmla s texturisačního sprejom, ako Calista Tools Kompletné Texturisační voda s rozprašovačom ($ 20), a použite kulmu stočiť spodné vlasy. Pre viac prirodzených vĺn, preskočiť curling prútik a škrípať dne vlasom trochu.

10. Pletené Crown

Rozkošný mladý model nosia rozstrapatené medené sfarbené, dlhé zámky v opletené pol updo. Veľkou svadobný účes pre lesklé a dlhé vlasy - pre skopírovanie tejto univerzálnej účes na vašej dcéry - len vrkoč silnú kapelu na jej korunu a pridať jeden kvet pre štýlový dotyk. Ak máte prirodzene vlnité alebo rovné vlasy použite stylingové nástroje na svoje zámky a pridať nejaký sprej na vlasy, aby im na mieste.

Naše obľúbené kvetov účesy pre svadby - Tak tu to máte. Či už plánujete na styling vlasy a vzal ju do kaderník, bude tento príspevok inšpirovať. A dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii Komentáre nižšie! Vážime si vašej spätnej väzby!

load...