Účes

11 Puff účesy Pony pre vás skúsiť

11 Puff účesy Pony pre vás skúsiť

Ponytails možno ľahko dosiahnuť, jednoduché a sú v móde stále. Nikdy nemôžeš ísť s vrkočom zle. Keď ste málo času, pohľad, ktorý pracuje vždy je vrkoč účes. Aj s novými módnymi trendmi, meniace sa trendy a nové make-up na trhu, ponytails nejako podarilo zachovať svoje čaro do dátumu. Majú schopnosť byť štylizovaný ako elegantný vzhľad, alebo chaotický alebo akýmkoľvek spôsobom si môžete myslieť off ísť so svojím celkovým vzhľadom na deň. A to je zárukou, že budete vyzerať skvele.

Nafúknuté Ponytails je nový trend; Každý z modelov vysokej školy dievčat to je športový. Ale, ako urobiť z lístkového cope? Ak chcete vytvoriť nafúknuté pony účes, použite štýlový hrebeň podpichovať vlasov okolo koruny alebo vloženie bump môže vytvoriť úžasnú vzhľad taky. Dobrú vec, o Copová účesov je, že nepotrebujú kaderník, to možno vykonať u vás doma v pohodlí. Dnes sme vám ukazuje trochu ľahké vytvoriť nafúknuté vrkoč účesy.

11 Puff Pony účesy pre vás

Tu je 11 z lístkového Ponytail účesy pre vás vyskúšať. # 1 je určite, aby sa váš deň!

11. Victorian dotykové

Ak nie ste šikovný s podpichovanie a bump sa obrátiť, nájdete stylista a získať požadovaný vzhľad.

10. Viazané zabafkal Low Pony

Dokonca uzlov pri nízkej cope sú jedným z najlepších chaotický účesov. Je to jednoduché a poskytuje jedinečný odvolanie.

load...

9. Jednoduchý, ale elegantný nadutí Pony

Nízky pony s bočným krájanie a simultánne viazanie je ľahké sa dostať vyzerať.

8. Zabafkal Clean Pony

Tento štýl má pod čistú stranu a želírovacieho korunu. Aby sa zabránilo podpichovanie, mohol by ste dať malú hrču na korunu.

7. Messy namyslení Low Pony

Ak máte dlhé vlasy, vytvoriť štýl vyhlásenie s týmto chaotický vzhľad.

load...

6. Praskali Up Puffy Pony

Sexy Red Carpet vzhľad, podpichovať trochu na prednej strane a nastaviť vlnité kadere na chvoste.

5. Bouffant Crown s krátke fronty Bangs

Pútavým účes, bump ju a dráždiť trochu na korunu a máte všetko nastavené a pripravené.

4. Narazil Up Pony

Narazil do zadnej set čisté s vlasmi kapela dopĺňa vzhľad.

3. Messy namyslení Pony

Rovnako ako chaotický vzhľad - Skúste túto nízku priviazané chaotický vrkoč s obláčiku a niektorými poprednými rany. Môžete trochu experimentovať tým, že sa zvlnený vzhľad.

2. Doberali Clean Pony

Natupírované predná časť s čistým poriadok pony je vhodný pre každú príležitosť. Červený koberec obľúbený, tento účes má svoj vlastný sladký odvolanie.

1. Dráždiť korún a udržať strany Čisté:

Často sa používa na dráhach; to pôjde dobre s akýmkoľvek oblečenie. Môžete zápas to s ťažkým indické sárí či Patiala oblečenie taky. To vrkoč účes s obláčiku má možnosť pridať moderný štýl faktor do svojho vzhľadu.

Ako to urobiť perfektné Viazané Ponytail účes - výučba a tipy

load...