Účes

Najlepšie účesy Megan Fox - naše top 10

Najlepšie účesy Megan Fox - naše top 10

Megan Fox je synonymom pre štýl a elegancia, jej prechod do bytia Super sexi bola úplne bez námahy. Jej úloha ako Wonder Woman a jej stint v seriáli Transformer jej zavedený názov módy. A začali sme udržať prehľad o svojich účesov taky!

Megan Fox Účesy

1. Dlhé vlasy s Downovým Curl:

Zoznámte sa s Megan Fox, tučné a krásne, ktorí môžu obrátiť na kúzlo sa svojím oslnivým úsmevom. Stačí, keď si ju vidieť, čo neprekračuje zle sú tie hodvábne kučery. Jej krásne dlhé vlasy nevyžaduje rozčesávanie, ale len mokré vlasy s nejakou iskru lesk a sú ideálne pre noci strán.

2. Pripnutý Pony Tail:

Keď akcie príde na červenom koberci, vytiahol veľké zbrane je jednoducho nestačí; a tak sa rozhodne pre classiest vzhľad. V jednom takom prípade vo svojom dusnom červené šaty, sa rozhodla vytiahnuť späť vlasy späť do zopnuté copu. Čistý účes bez prameňa vlasov oháňal mimo misu dáva Megan elegantný a opulentné vzhľad.

load...

3. Victorian Vlasy:

Krásna dáma môže neboli víťaz Oscar, ale aj vo svojej čierne čipkované súborom, že sa podobá gréckej bohyne. Megan Fox sa klikne, keď pózovala v čipkovaný top priesvitné šaty s jej jedna strana krútia dopadajúce na jej krásnu tvár a na druhej strane sa odtiahol. Tento Megan Fox účes prilial olej do už zúriacej retro štýle ohňa!

4. Tesné Bun:

Súťaž krásy Pozrite sa na celej svojej kráse je pevne pritiahol smrekový. Najlepšie pre korunu sedieť dobre, tento účes vytvorí vlastné vyhlásenie pre toho, kto ju oblečie. Videli na sebe jeden bol Megan, kto ju vykonáva s veľkou okázalosťou a pozrel potešiteľne úžasné.

5. Athens:

Obliekať jej dokonalé Toga šaty, Megan bol Videli s natiahnutým až polo pony vlasy. Voľba družičky a ples kráľovnej účes boli v móde pre docela nejaký čas. Pomerne jednoduchý vzhľad, aby dokázali, že potrebuje obláčik v prednej a pripol ľahké vlasy opúšťa zvyšok je to, čo robí Mega pristane.

load...

6. Flick Story:

Ťahy a stopy sú najlepšie, keď odišiel na vlastnú päsť zistiť ich usadiť. Megan jej dal kučeravé, chaotický skrútený vlasy niektoré rovnanie. Rovnako ako dievča od vedľa, Megan Fox označil bola v tomto obrázku, kde ona vyzerá sladké a nevinné s tým správnym množstvom hrany.

7. Rovnané:

Narovnal vlasy nemusí vždy spadnúť na mieste; najmä post cestu Megan vlastnila, kým sa naučiť najlepší spôsob, ako nosiť. Megan používa len tie najlepšie vlasové prípravky, aby zabezpečili, že dostane dokonalý vzhľad. Úhľadný a sexy je názov by sme dať tento vzhľad všetkých priamych účesy Megan Fox.

8. Pletené Pony:

Keď sa v škole, ste naozaj nemajú slobodu k športu najnovšie vzhľad, ale Megan hoci viazaná pravidlami podarilo vyzerať jej nádherný najlepšie v dvoch jednostranných vrkôčiky. Vyzerala celkom, pretože jej rybí chvost pony na oboch stranách dal jej okrúhlu tvár vyvážený vzhľad. No, ak ste vedeli, cheerleaders rozhodnúť pre bočnými vrkôčiky len preto, že vyvažuje ich hlavu dobre.

9. Bočné vrkoč:

Megan Fox sa obliekol kryty mnohých časopisoch, jeden taký kryt je Jalouse, kde bol Videli sa v centre New postrannej vrkoč vzhľad. Ona sa zmestili úlohu dokonalého Beverley Hill okrajové dámy a šnúrou úplne uzatvorený jej formálny vzhľad.

10. Bob Cut:

Fringe bob rez bol celkom vzhľad sported mnoho politických žien; Megan sa rozhodla pre tento pohľad na natáčanie, kde sa dala jej sexiness nové odvážne prvok s jej účes.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...