Účes

4 krátke účesy Goodlooking pre okrúhle tváre

4 krátke účesy Goodlooking pre okrúhle tváre

Okrúhla tvár je prirodzene mladistvý, ale môže nakoniec vyzerá bacuľaté, keď predstavoval príliš nápadne. Najlepší spôsob, ako dodať, že moc potrebný náskok a osobitosť inak mäkké a detskými rysy okrúhlu tvár, je ísť na krátke účesy. Krátke bob účesy pre okrúhlu tvár okamžite dodať guráž a korenie na osobnosť človeka!

Krátke účesy pre okrúhle tváre kladie za cieľ poskytnúť moderný vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy a vyzerajú dobre bez ohľadu na váš vek. V ten istý čas, krátky zostrih je tiež ľahko spravovať a štýl. Tak čítajte ďalej a pozrite sa na niektoré skvelé možnosti, medzi krátkym zostrihom pre okrúhle tváre.

1. Stručný Bob účes pre okrúhlu tvár:

Krátky strih bob pre dievčatá je klasický krátky účes pre okrúhlu tvár. Jediný čas, ktorý pokazí je, keď ľudia s okrúhlym tvarom tváre vyskúšať tento vzhľad. Čo oni si neuvedomujú, je, že existuje viac ako jeden typ krátke bob z čoho vyberať, a to najmä preto, že tento špecifický klasický vzhľad jednoducho nie je pre nich.

load...

Sklonená bob je skvelá voľba pre okrúhlu tvár. V tomto účesu, čelná plocha má dramatické vrstiev, ktoré zamiesť bradu, zatiaľ čo zadné vrstvy sú kratšie. Celý účes ponúka štruktúrovaný vzhľad a tvrdej línie Bob vyrovnáva mäkké línie do okrúhleho tváre a aby to vyzeralo štíhlejšie.

2. Krátky súlož účes pre okrúhlu tvár:

Jedná sa o žiadne problémy moderný účes, ktorý pridáva veľa glamour kvociente s okrúhlou tvárou. Môže byť ľahko štýlu, bez príliš veľa úsilia a vyzerá skvele ako na tenkom a hustou srsťou. To pomáha pri znižovaní šírky tváre ak je spárované s dlhými údermi a množstvom textúry. Tento účes vyzerá najlepšie, ak je dĺžka udržuje medzi uchom a bradou. Ak chcete pridať trochu viac ostrosti na tvár, tento účes môže byť okázalo sa prevrátený von koncoch.

3. Modifikovaný Pixie účes pre okrúhlu tvár:

Jedným z problémov, s krátkymi účesy pre okrúhle tváre je, že väčšina krátke účesy končí v oblasti brady, s dôrazom na zaoblenie spodnej časti tváre. Upravená škriatok s dlhými vrstvami, ktoré bežia cez čelo, s stranách orezané a stohovať konštrukcia po zadnej časti hlavy priťahuje všetku pozornosť na hornej časti čela, čo zvyšok tváre vyzerajú tenšie v porovnaní. Medzi viac vrstiev, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou tohto účesu čerpať dôraz na oči a lícne kosti, čím tvár vyzerať štíhlejšie.

load...

Pokiaľ máte vlasy, ktoré nie je tak ťažké, udržať veľmi hornej vrstvy vlasy dlhšie a kým vlasy sú stále vlhké, štýl horná vrstva ju volumizing penou dať vrchná vrstva je liftthat postupne pridáva výšku vášho účesu ,

4. Zatvorte orezané účes pre okrúhlu tvár:

Uzavretá účes plodina kombinuje štýlový vzhľad zdobené vlasy spolu s ženský pôvab. Aj napriek tomu, že celý účes vyzerá asymetrické, toto zníženie stále kladie za cieľ udržať čisté štruktúru vlasov.

Tento štýl môže byť ľahko sported ženy s okrúhlou tvárou ako celý účes vám dáva veľa rozsahu pohrať. Dlhšie rany sú jedným z podpisových prvkov tohto vzhľad a vyzerajú skvele na okrúhlu tvár, pretože pomáhajú pri vytváraní ilúzie dĺžky. Čím dlhšie bang tiež pomôcť pri znižovaní celkovej šírky tváre takže sa zdá štíhlejší. Tento strih tak dáva najlepšiu dotyk na okrúhlu tvár.

Krátke účesy pre okrúhle tváre mať mladistvý vzhľad tváre a pridať určitú kvalitu hviezda na neho, ale ak nie správne zvolené, ale tiež môže nechať pri pohľade bacuľaté, čím rezu vyzerať ako katastrofu. Len majte na pamäti, že pre okrúhlu tvár je veľmi dôležité, aby sa zabránilo pridanie do veľkého objemu u tváre a oblasti brady a tie sú dobré ísť.

Väčšina ľudí verí, že okrúhlu tvár vyzerá najlepšie s dlhými vlasmi, ale tento mýtus bolo prerušené znovu a znovu celebrity ako Cameron Diaz, Ginnifer Goodwin, Michelle Williams a Renee Zellweger. Takže je na čase pokusu o nich na vás!

Dúfame, že tento článok o krátke hairtstyles pre okrúhle tváre robí justície na váš celkový vzhľad.

Zdroj obrázku: 1

load...