Účes

Najlepšie účesy Jessica Alba - naše top 10

Najlepšie účesy Jessica Alba - naše top 10

Jessica Alba je vyhľadávaný názov pre každý módnych značiek aj keď nie je módna ikona pre mnoho. Jej drzá avatar a oslňujúci vzhľad dokonale kompliment jej krivky tela a bezchybnú pleť. Sexy laso miluje hrať s jej vlasmi a vystatuje nový účes každú chvíľu. Nahliadnite do Jessica Alba účesy.

Najpopulárnejší Jessica Alba účesy:

1. Princess Bun:

Jessica Alba je jedna taká herečka, ktorej krása spočíva v jej lesklé vlasy. Tu si vybrala princeznú smrekový, prima štýl inšpirovaný z retro vzhľad. Nie je veľký neporiadok, ale len trik s vlasmi pásom a stužky môže dať vzhľad nervózny stranu.

2. Dlhé vlasy krútia:

Krútia vyzerajú najlepšie na krátke vlasy, ale s Jessica, jej dlhé hodvábne kučery pristane s veľkými kaderami, ktorú im zahnutými dovnútra. Tým, zvýraznenie objemu, tento štýl je najlepšie vytvoriť virtuálne odraziť, ako ste chodiť do.

load...

3. Krátke vlasy:

Tieto krásne, dlhé pramene Jessica Alba prešiel orezané rezom, keď sa rozhodla dať jej Štandardné Štýl pauzu. Sparnom krása mal krátke vlasy pohľad na nejakú dobu a vyzerala úžasne v nej. Kliknutie na spoločenskej akcii, Jessica oslnila v off rameno strieborné šaty spojil s jej lesknúce sa hrdzou vlasy.

4. Pixie Cut:

Pixie rez nemusí vyzerať ako roztomilá ako vždy na niekoho, ako to robilo na Jessica Alba. Krátky účes dal ohromujúci herečka tajné lesk a zvyšuje jej príjemný úsmev. Vyhýbala hrebeň a dal jej vlasy dobre osušte predtým, než vyrazia objať celý svet. To je jeden z tých Jessica Alba účesy s ofinou, že svet nikdy nezabudnú!

5. Páska Knôt Bun:

Inšpirovaný z uzla štýlu stuhou, tento účes by chaotický v režime, bol celkom červenom koberci vyzerajú vlani. Spolu s niekoľkými ďalšími herečkami bola Jessica Alba, ktorý sported pásky uzol a vylepšil ho do drdolu. Zapletené do troch uzlov je účes vyzeral celkom nervózny a pochválil jej šaty. To Jessica Alba účes premenila v zúrivosti, úplne lietally!

load...

6. Mummy Bun:

Tento účes má čo do činenia s egyptských múmií, ale dostal meno z pravidelných múmie buchty po Jessica bol Videli v ňom na módnej udalosť. Musela nikdy vyzeral ako nádherný vo svojom živote, ako vyzerala ten večer. S čiernym dramatický šaty a pokovované obojok, vlasy vyzerala dokonalá, elegantné a skrotiť.

7. Orezané Bob:

Kým bob cut nestačilo, Jessica zvolila orezané bob cut vzhľad a šiel dole kotleta pruhu. Ona nasekané im farebné im skrútené im krútil je a skúšal všetky možné pohľady, a napriek tomu si ju čo najlepšie. Či už je Marilyn Monroe alebo Rihanna, ona experimentoval veľa a to ukazuje všestrannosť krátke bob rezu.

8. Bočná časť:

Akonáhle Jessica vrátila tie hodvábne kučery späť vyplývajúce z jej koruny, dostali postranné cestičku vyzerať čo najlepšie našuchorený. Je to nielen najlepší vzhľad pre dlhé vlasy, ale tiež poukazuje na ťažkú ​​objem a hebkosť vlasov. Jessica Alba nie je dokonalý módne diva, ale jej účesy hovorí veľa pre ňu; či orezanie alebo dlho vie, aby sa jej najlepší ťah dopredu.

9. Bouffant:

Natupírované nemusí byť nafúknuté dáždnik, ale rovnako ako Jessica obláčik, môže byť jemné a pritom vyzerať šik. Pomáha pri držaní rany a dáva svoju tvár žiara, ktorá sa skrýva za ním.

No, nie je pochýb o tom, že tento štýl diva nevyhýba od experimentovania s jej účesmi. Jessica určite pozná svoje silné stránky a dokáže vyzerať ohromujúci zakaždým!

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...