Účes

Účesy tipy pre rôzne typy vlasov

Účesy tipy pre rôzne typy vlasov

Každý z nás má jedinečný štýl a štruktúru vlasov, rovnako ako naša pleť a rysy. Druh, štruktúru a zdravie vlasov vždy závisí majorly na dedičné faktory. Ale to neznamená, že nemáte slobodu štýl vlasy. Každý typ vlasov môže byť štylizovaný jednoznačne takže budete vyzerať inak ako ostatní! Áno, môžete si veľmi dobre dosiahnuť nejakého vzhľad, ak budete brať do úvahy niekoľko tipov a trikov.

Vaše vlasy sú cenným prínosom; teda zobrať dobrú starostlivosť o neho. To môže zvýšiť svoju krásu a budete vyzerať lepšie ako inokedy. Ale pred výberom akýkoľvek účes, je potrebné vziať do úvahy štruktúru a hustotu vlasov. Zlý účes má potenciál zmeniť svoj vzhľad k úplnej katastrofe!

Tipy pre rôzne typy účesov:

Existujú vo všetkých štyroch rôznych typov vlasov a niekoľkých jednoduchých trikov vám pomôže nájsť váš typ vlasov. Tu sú:

load...
 • Ak vaše vlasy vysušuje počas jednej hodiny bielizne potom máte tenkú alebo jemné vlasy, zatiaľ čo v prípade, že potrebuje viac času, potom sa vaše vlasy je tučný.
 • Keď umiestnite jediný prameň tenkou vlasy na kus bieleho papiera, potom by ste mali byť len ťažko vidieť, že husté vlasy môžu byť ľahko všimol.

Nižšie sú uvedené rôzne typy vlasov a spôsoby ich štýl:

Jemné vlasy:

 • Hlavné charakteristiky jemných vlasov patrí lesklé, hladké, bez života a plochý vzhľad. Sotva majú objem teda ženy s takým vlasy musia rozhodnúť pre krátke a stredné účesy. Krátke alebo stredná dĺžka bob účesov s vrstvami, ktoré sa pridávajú objem by bol perfektný účes pre takéto vlasy.
 • Štýl vášho jemné vlasy kefovaním s veľkým okrúhlym kefou, väčší objem ku koreňom.
 • Zoberme si voluminizing produkty, styling pena a gél na vlasy, pretože sa pridať nejaké hrúbku vašich vlasov.
 • Drž sa ďalej od dlhej účesy, ako sa bude vaše vlasy vyzerať ešte tenšie. Rozhodnúť sa pre zvýraznenie či farieb v rôznych odtieňoch, pretože vytvárajú ilúziu silnejšie vlasy. -Li dlhé účesy sú niečo, čo chcete, pretože potom robiť stratiť vrkôčiky alebo vybrať účesy s ofinou.

Titulok: zvýrazní a pufované koncovky pre tenké vlasy

Stredne silná vlasov:

Ženy so strednou vlasy sú tie najšťastnejší, pretože ich srsť nie je ani príliš silný, ani príliš tenký. Z tohto dôvodu je to celkom jednoduché pre také ženy zvoliť akýkoľvek účes obyčajnou zmenou rozloženie hmotnosti.

load...

Titulok: vrstvený účes pre stredne husté vlasy

 • Označovaný tiež ako normálne vlasy, stredne hustý vlasy môžu byť ľahko štylizovaný do akéhokoľvek účes vďaka ich flexibilite.
 • Ak máte vysoký physic potom sa rozhodnú pre dlhšiu účesy, ako sa vyrovnať vašu postavu.
 • Boby a kratšie účesy vyzerajú rovnako dobre na strednej vlasy.

Titulok: Bob škrty pre stredné husté vlasy

Thick Hair:

Tento typ vlasov je všeobecne tie najodolnejšie a priťahuje všetku pozornosť. Majú tendenciu pokryť svoju tvár svojou hustotou a preto je potrebné dávať pozor na štýl takéto vlasy. Niekoľko tipov a trikov vám pomôže nájsť rôzne typy účesov pre vaše hustou srsťou.

Titulok: veľmi slávne Victoria Beckham je geometrický strih

Kľúčom k štýl hustou srsťou, je znížiť jeho vysokú hustotu.

 • Zoberme si geometrické a vrstvené účesy, ako sa pridať mobilitu na vlasy. Môžete ľahko štýl je pomocou plochého kefy a fénu.
 • Ženy s hustou srsťou, sa odporúča, aby sa zabránilo veľmi rovno bôb účesov, pretože dať korunu efekt, ktorý vyzerá nelichotivé.
 • Ísť na dlhé účesy a potom narovnať je pomocou žehličky.

Na zlý deň, uviazať šatku alebo len nosiť klobúk pridať nejaký štýl vášho oblečenia.

Titulok: Dlhé vrstvy pre husté vlasy

Kučeravé vlasy:

Kučeravé vlasy, je veľmi vzácny typ vlasov, ale ženy, ktoré majú tento druh vlasov nájsť na obtiaž občas. Uvidíte ženy s kučeravými vlasmi sťažujúci sa po celú dobu, ako im čeliť veľké problémy s ich stylingu. Avšak, niekoľko správnych tipov vám pomôže nájsť správny účes pre váš typ vlasov. Navrhnite si svoje kučeravé vlasy sú temperovaním jeho divoký vzhľad, bez toho, aby zničil jej prirodzenú krásu.

Titulok: Kangana Ranaut v kučeravé vlasy

Ideálny účes pre kučeravé vlasy mala usadiť kadere prirodzene.

 • Skúste krátke zostrihy, ako "à la garconne", alebo tie, ktoré spadne na ramenách.
 • Nezabudnite použiť posilňujúci maska ​​po každých troch dňoch a styling penou, ktorá oživí vaše kadere, bez toho by to ťažké.
 • Drž sa od vlasových gélov a úzkych vrkôčikov, pretože to môže viesť k vypadávaniu vlasov.

Titulok: Krátke boby pre vlnité vlasy

Teraz, keď viete, tipy a triky pre rôzne typy účesov, dajte nám vedieť, ak budete to skúsiť. Prosím vás, podeľte sa o svoje skúsenosti s nami tým, že strieľa komentár nižšie.

load...