Účes

4 Perm svadobné účesy, ktoré môžete skúsiť Právo taky

4 Perm svadobné účesy, ktoré môžete skúsiť Právo taky

Každá nevesta chce vyzerať ohromujúci v deň svojej svadby a svadobné účes je dôležitou súčasťou dosiahnutie tohto efektu! Ženy trvať veľa času a starostlivosti pri výbere svoje svadobné šaty, ale stačí ich jednoduchá chyba pri výbere účesu úplne zničiť celkový vzhľad! Predstav si toto. Tradičné nevesta s vlasmi otvorené a voľné alebo možno súčasného nevesta vo vysokej a ťažkej drdolu. Je to proste nesedí dobre to robí? Dobrý účes je rovnako dôležitá ako správnu make-up alebo oblečenie, a tak je potrebné pochváliť celkový vzhľad nevesty.

V súčasnej dobe sú k dispozícii pre nevestu, aby si vybrať z toľkých možnosťami. Stálych kadere, bežne známy ako Perm, sú teraz stále obľúbenejšie medzi novými vekovými nevesty. Permed vlasy môžu výrazne zmeniť svoj vzhľad. To dáva veľa objem vašich vlasov a zároveň dodáva potrebnú výšku.

Ak chcete perm vlasy pre vašu svadbu, potom by ste mali poradiť so svojím stylistom aspoň dva mesiace pred vašej svadbe. Naondulovat musí vzhľadom k aspoň 4 až 6 týždňov, aby kadere nastaviť. Stylista tiež pomôže zhodnotiť štruktúru a kvalitu vlasov.

load...

Niektoré z Perm svadobné účesy sú:

1. Špirálový lokne perm:

Špirálovito vinutých kudrlinky za následok ste museli tesne navinutá a kaskádové kudrlinky. To je vhodné pre nevesty s oválnym alebo kruhovým prierezom tvár. K tomu je potrebné buď aby sa vaše vlasy otvorené, alebo napoly a polovica dole. Perm by malo byť vykonané najmenej 4 týždne pred vašej svadbe, takže krútia môže mať svoj prirodzený tvar a polohu.

Z tohto účesu, vziať polovicu vlasov a hrebeň ju ticho. Potom naneste sérum mäknutie na vlasy. Zabezpečiť túto časť sa sponkami. Potom hrebeň zvyšné vlasy a nechajte ho voľne. Povrchová úprava nanesením lesk sérum. Môžete pridať príslušenstvo podľa Vášho výberu. Príslušenstvo zvýši iba svoj účes.

load...

2. Loose perm:

Nevesty, ktoré chcú vlnité vlasy na ich svadobný deň by mal ísť na voľné celk. Toto nastavenie je vhodné pre tých nevesty, ktoré majú tenké a ochabnutú vlasy. Loose perm bude dávať vlasy peknú a jemnú štruktúru spolu s objemom a telo. Môžete svoje vlasy otvorené alebo zviazať do copu. Môžete tiež zviazať ho do drdolu udržiavaní niekoľko prameňov voľne v prednej časti na oboch stranách tváre. To vám dá tradičný napriek tomu elegantný vzhľad.

3. Perm chvost:

Tento účes vyzerá najlepšie na nevesty, ktoré majú oválny, kruhový alebo v tvare srdca tváre. Perm je jednoduchá, bezproblémová a zostáva na mieste po dlhú dobu. Pre tento účes, česať vlasy jemne. Potom naneste vyhladzovacie sérum na vlasy. Zviazať vlasy do copu. Môžete si tiež nechať niekoľko pramienkov vlasov v prednej časti. To by poskytlo romantický vzhľad. Zakončite žiariace sprejom.

4. Bočné chvost perm:

Bočné chvost vyzerá univerzálne rovnako pridáva funky dotyk na váš svadobný účes. Bočné chvost je vhodný pre všetky typy tváre. Tí, ktorí sa štvorcovým tvaru tváre alebo so širokou prednou hlavy môže držať niekoľko zložených strapce na prednej hlave, čo čelo objaví užšie. Z tohto pohľadu, rozhodujuca nízku cop na boku, takže niekoľko vlákien na druhej strane. To dáva predstavu o objemný účes.

Účes závisí aj na druhu oblečenia nevesta má na sebe. Ak je váš outfit je tradičný, potom účesy, ako elegantné, nízke žemľu s niektorými doplnkami, ako sú čerstvé kvety alebo krištáľové brošňa je tiež dobrá voľba.

Či už voľba urobíte, pokiaľ ide o perm svadobných účesov, vždy na pamäti, nikdy experimentovať v posledný deň.

Nechaj si to elegantné.

load...