Účes

10 klasických účesov Updo od 60. rokov

10 klasických účesov Updo od 60. rokov

Kým v 21. Storočí je známy všetko moderné, by sme nevadí snaží sladké 60. Účesy. Čokoľvek, len cez zastaraný, to hippie-chic a elegantný štýl je ľahko obnoviť a úplne # HOTD (účes dňa) hodní. Z Marion Cotillard v úli do Joelle Carter narazil do copu, získať nejaké okamžité sušič spiration z týchto retro kráľovien.

Čítanie dopredu vytiahnuť u desiatich 60 inšpirované Updos v plnom štýle.

1. Bočné Swept Beehive:

Najvyššia známky pre Marion Cotillard, ktorí smerované 60s štýle s týmto krásnym úľa pri premiére Blood Ties v Cannes. Herečka vyzerá sexy s týmto účesom, a my predovšetkým milovať pravú lúčenie Marion, ktorý lemuje jej tvár krásne. Na dosiahnutie tohto cieľa hľadať pomocou anti-kader a pripnúť si vlasy až tesne, aby sa zabránilo flyaways. Potom, čo urobil styling, spárovať s minimálnym make-up a nahé rúžu.

load...

2. Half Beehive:

Na 85. Výročných cien Akadémie, speváčka Adele nosila vlasy pol úľa - dokonalý účes s nádychom lesku. Milujeme, ako retro je jej vzhľad, s objemom vzadu a dlhou tvárou rámovanie rany na oboch stranách. Ona ďalej uzavreté ju back-up česané úloh s ultra-dlhých rias, porcelánu, hladkú kožu a nahá, matným peru.

3. Half Up Half Down:

Pre sofistikované a retro vzhľad, inšpirovať sa Zooey Deschanel a pridajte nezvyčajné buchtu do svojho štýlového pol up'do. Na dosiahnutie tohto cieľa hľadať, rozdeliť si vlasy do dvoch častí a pripnúť na spodnú časť off. Jemne tupírovať horná časť, otočte ho do väčšieho drdolu a zaistite ho sponkami. Uvoľnite spodnú časť vlasov a dokončiť ho použitím lesk sérum.

4. Beehive s Bangs:

Ak ste vždy fanúšik Audrey Hepburn úľa s bočnými rany, ale nemajú čas ani dobrú starostlivosť o vlasy produkt vytiahnuť ho, tu je vaše riešenie: Gizzi Erskine vintage úľ, ktorú skaly na pre- BAFTA párty. Herečka spárované jej elegantný up-robiť s čiernych šatách, nádherné vyhlásenia šperkov a uhladenejší, minimálna make-up, vrátane koralov rtu - rovnako ako Audrey to!

load...

5. Narazil Up Bun:

WOW, naozaj! Cheryl Coleová vyzerá Smokin 'hot s týmto romantickým a elegantným hollywoodskom štýle updo. Pohľadná speváčka spárovaný jej chaotický, narazil do buchtu s čiernym Mullet šaty, snové dymové oči a nahé pery na Foxcatcher premiére v Cannes. Dať Váš historické Bun nejaké extra textúru krútením časti vlasov do drdolu za hlavu.

6. High Twisted Bun:

Úplne perfektný obraz: Katie Cassidy je dva-posilnil blondína vysoká skrútené buchta a nádherný, široký úsmev by byť rozpoznateľné kdekoľvek. Buchta pridáva toľko hravosti zatiaľ čo zamotané zvraty pripomínajú doby preč. A výsledok? Nadčasový štýl pre každú príležitosť.

7. Beehive Low Pony:

Joelle Carter vyzerá skvele s ňou medenou blond vlasy v 60. Úli nízkeho cope, nám dokazuje, že účes môže nikdy nevyjde z módy. Milujeme vetchá, bočné tresku, že pasie po tvári, zatiaľ čo skrývanie jej čela. Napodobňovať tento pohľad, vziať tágo z herečka a praxi, kým perfektné.

8. 60. High Ponytail:

Moderné deň diva, Kate Beckinsale vyzerá pekne a chystá sa svojimi 60. Inšpirovaných vysoké chvosta. Stačí pridať trochu laku na vlasy a dráždiť si vlasy hore, a voila! Budete mať perfektný sofistikovaný vzhľad.

9. Francúzsky Twist:

Nebojte sa krútiť vlasy, rovnako ako tento model na Mercedes-Benz Fashion Week. Oddelená vlasy do dvoch častí a krútenie ich okolo seba na zadnej časti hlavy a pin na svoje miesto. Konečný výsledok: očarujúce retro francúzsky Twist.

10. Twisted Updo:

Trochu retro, trochu moderný, ale veľa úžasné. Julia Roberts sa twisted objemný updo je dokonalý vzhľad pre svadby a večierky. Oscar vyhrávať herečku pary jej štruktúrovaný a elegantný updo s šľahne čierne očné linky a nahé rúžu.

Podobne ako tento post? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii Komentáre nižšie!

load...