Účes

30 ohromujúcich nápadov farby vlasov Balayage

30 ohromujúcich nápadov farby vlasov Balayage

, BALAYAGE 'je jedným z tých podivných slov, ktorá prevzala svete módy v posledných niekoľkých rokoch. "Ale čo je BALAYAGE?" Pýtate sa. Tento konkrétny francúzske slovo odkazuje na farbenie vlasov techniky, kde je farbivo doslova maľované ruky na vaše vlasy. Je tu používa na oddelenie rôznych častí vlasov no fólie. Výsledné upozorňuje sú super prírodné a zapadnú do prírodného základnej farby vašich vlasov. Teraz existuje mnoho spôsobov, ako môže ísť o styling svoj BALAYAGE. Z blond odtieňa dať vaše vlasy sa slnečne vzhľad a jemné pastelové farby a nechať sa svojou vnútornou kvetinovou dieťa na svetlé, praskanie farby, ktoré predviesť svoje odvahy, možnosti sú nekonečné. Čo je miesto, kde som sa dovnútra. Aj zostavili zoznam mojich top 30 tipov pre BALAYAGE farebné nápady, takže si nemusíte brať úsilie!

Ale poďme držať naše kone po dobu jednej minúty. Viem, že ísť do profesionálneho kaderníka môže stáť veľa peňazí, ktoré si nemôžete dovoliť. Takže poďme prvý pohľad na to, ako si môžete BALAYAGE vlasy doma.

AKO BALAYAGE vaše vlasy DOMA

Budete potrebovať

 • Rukavice
 • Starý uterák
 • Vazelína
 • Veľké sponky do vlasov
 • Pádlo kefa
 • BALAYAGE farba kit

Ako BALAYAGE

 1. Naneste vazelínu po celú dobu vášho vlasovej línie a dal na svoje rukavice, aby sa zabránilo tvorbe škvŕn váš tvár alebo ruky s farbou vlasov.
 2. Prikryť uterák okolo ramien, aby sa predišlo akejkoľvek farby vášho oblečenia.
 3. Postupujte podľa pokynov uvedených na krabici miešať farbu vlasov.
 4. Oddiel off a pod všetky vlasy na vrchole vašej hlavy a flip vlasy vľavo voľná vzadu cez ramená.
 5. Pomocou štetca uvedené v súprave, naneste farbu vlasov na štetiny svojho pádlo kefy.
 6. Spustiť pádlo kefa od polovice dĺžky končeky vlasov.
 7. Flip kefu a spustite ho cez rovnakú časť vlasov, ale zozadu.
 8. Zachovať uplatňovanie farbu vlasov do vášho pádlo kefou a beží to cez všetky úseky vaše vlasy.
 9. Uistite sa, že budete platiť viac farieb smerom ku koncom a menej na vrchole na dosiahnutie tohto prirodzený vzhľad.
 10. Uvoľnite hornú polovicu svoje vlasy a použiť farbu na neho rovnakým spôsobom.
 11. Na úsekoch vlasy, kam chcete viac farieb, platí to isté pomocou farbenia kefou, ktorý je dodávaný spolu so sadou.
 12. Spustiť pádlo kefa znovu cez všetky vaše vlasy šíriť farbu rovnomernejšie.
 13. Nechať farbu vlasov na dobu trvania doby uvedenej na obale.
 14. Umyť si vlasy a podmieňujú ju.
 15. Nechajte svoje vlasy vzduchu uschnúť alebo vyfúkať ho dokončiť vzhľad.

No, teraz, že ste balayaged vlasy úspešne, pozrime sa na krásnych farieb a odtieňov si môžete štýl sa!

load...

BALAYAGE Farba vlasov nápady

1. Dusty Rose BALAYAGE

Takže po dlhej roky čakania, ste konečne bude Coachella v tomto roku. Ale počkaj! Okrem dávať dohromady perfektné Boho elegantné oblečenie, je tiež nutné urobiť niečo o svoje vlasy. Tento prašný ruže balayge ktorá spája odtiene hnedej mäkké a červenať ružovej spolu budete vyzerať ako púštne princezné Coachella Valley.

2. Raspberry Sorbet BALAYAGE

Je tu niečo lepšie ako chladné ovocný sorbet v horúcom letnom popoludní? Samozrejme, že nie! Buď chlad oči každého z nás s týmto BALAYAGE štýlu inšpirovanom malinovým sorbetom. K ružovej a fialovej zapadnú do seba vytvoriť tento vzhľad, ktorý určite říz.

3. Gold Lining BALAYAGE

Všetko zlé môže byť na niečo dobré, ako porekadlo ide. Ale prečo sa uspokojiť s striebro, keď môžete ísť na zlato? Tie čokoládovo hnedá boli zdôraznené s nádhernou zlatou tieňa na koncoch vytvoriť tento veľkolepý BALAYAGE štýl.

load...

4. Sunkissed blond BALAYAGE

Tmavé farby môžu vládnuť zimu, ale keď príde leto a všetci sa rúti na svoje kaderníctvo, aby si ten dotyk blondínka vo vlasoch. To Sunkissed blondínka BALAYAGE štýl je určite vás premení v celkovom pláž babe. Úpravu účesu v niektorých hustú tvarované vlny a hodiť na koženej bunde na dokončenie vyzerať.

5. Dym a zrkadlá BALAYAGE

Kladený na vzduchu tajomstvo a intríg všetkých okolo seba s touto krásnou BALAYAGE štýlu. Čierne vlasy pri korienkoch prúdi do popolavú šeď a potom trblietavý blond vytvoriť vzhľad, ktorý je doslovné stelesnenie dymom a zrkadlami. Pridávať ďalšie hĺbku a rozmer tohto pohľadu zo strany styling vlasy vo veľkých skákacie kadere.

6. Supernova BALAYAGE

Máte niekedy pozerať na nočnú oblohu a obdivovať jeho krásu, pretože to robí si uvedomíte, prečo sa ľudia čerpať toľko inšpirácie z neho zároveň umelecké dielo? Take tento ohromujúci BALAYAGE štýlu, napríklad. Jej jet čierne vlasy bola zdôraznená s odtieňmi tmavo modrej a fialovej vytvoriť majstrovské dielo.

7. Neon morská BALAYAGE

Pravidelné morské panny sú v pohode a všetci ale obraz tento - neon morské panny. S dúhovým chvosty v odtieňoch neónové modrej a ružovej. V pohode, nie? Teraz previesť všetky tieto snímky na vlasy, a máte tento pohľad. Jej svetle blond vlasy bola diakritikou s odtieňmi modrej a neón ružová detská vytvoriť tento nádherný pohľad, ktorý je jeden pre veky.

8. Horká čokoláda BALAYAGE

Akonáhle vidíte, že tmavá čokoláda náplň vytekala po stranách tohto koláča, viete, že vaša strava je ísť na žrebovanie. Horká čokoláda máva že hypnotizujúci vplyv na ľudí. Takže očarí ľudí s vlasmi tým, že ide v tomto hnedej BALAYAGE vzhľad. To prirodzene tmavo hnedé vlasy, bola zdôraznená s krásnymi mäkké hnedej a gaštanové pruhy dať tomu veľa dimenzie.

9. Caramel Latte BALAYAGE

Úprimne povedané, závislosť vidí ľudová ku káve nich cítim ako Starbucks je kapitalistický suverén, ktorý ovláda všetky naše životy. Ale pozrite sa na svetlú stránku! To je úžasné kávy v rade chuťou, ktoré potom slúžia ako inšpirácia pre farebné vlasy vyzerajú! Take tento nádherný blond BALAYAGE štýlu, napríklad. Teplé hnedej a smotanovej blondína zmes vytvoriť vzhľad rovnako čarovné ako ranná šálka kávy.

10. Valentína Pink BALAYAGE

Či už máte radi Valentína, alebo sa domnievajú, že je to kapitalistický mechanizmus priniesol, aby sa ľudia kúpiť ďalšie veci, ktoré nepotrebujú, myslím, že všetci môžeme súhlasiť, že je to zábava byť zaplavený s červeným a ružovým dekorácie pre tento jeden deň. Takže, predviesť svoju lásku pre všetky veci ružové s týmto romantickým ružovým BALAYAGE uzavretá na hnedé vlasy.

11. Soft Blonde BALAYAGE

Elegantná, chystá, má všetky svoje hovno dohromady - či to sú vlastnosti, ktoré sa pokúšate premietať prostredníctvom svojho vzhľadu, tu je BALAYAGE vzhľad, ktorý je šitý na mieru pre vás. Krása tejto blonďavé BALAYAGE uzavretá na tmavo hnedé vlasy je zvýšená len o priamom dlhodobom bôb, že to bol štýl do.

12. Rosé Pink BALAYAGE

Ak ste jeden z tých dám, ktorá miluje svojho vína, som si istý, viete, ako pekne fľašu ružového vyzerá. No, to BALAYAGE štýl berie inšpiráciu z práve to. Tmavé kadere vínová sú fantasticky zvýraznené jemným ružovým odtieňom vytvoriť tento štýl, ktorý vyzerá presne ako fľaša bublinky rosé.

13. Jasné Blonde BALAYAGE

Vždy sa divil, prečo blondíny majú všetci srandu? Potom vyskúšať tento vzhľad a zistiť sami! Tento elegantný BALAYAGE štýl včlení neporiadne urobil blond upozorňuje na tmavo hnedé vlasy. Úpravu účesu v niektorých drsné a textúrou vlny, aby čo najviac z tejto BALAYAGE vzhľad.

14. Rose Gold BALAYAGE

Každý obchod zadania a každá nakupovanie webové stránky ste navštívili, neexistuje žiadny spôsob, že môžete uniknúť zlaté výrobkov vzrástli že sú všetky zaplavené. Je to farba hodinu a samozrejme, kaderníci po celom svete sa snažia to. Tento úplne ohromujúca Rose zlaté BALAYAGE je elegantný, šik, a jediná svojho druhu.

15. Ochladí tónovaný blond BALAYAGE

Ísť na to "teplej zime večer strávi ohňa do zrubu" look s týmto hnedým BALAYAGE štýlu. Zmesná svetlo a tmavo hnedé vzhľad udržiava veci s chladnou tónovaný povrch. Len úpravu účesu v niektorých uvoľnených vĺn a hádzať na robustné sveter dokončiť tento pohľad.

16. Blush Pink BALAYAGE

Pre tých, ktorí nepoznajú, tmavošedý, že neobvyklá a krásny odtieň, ktorý leží niekde medzi ružovej a hnedej na farebnom spektre. Tento nádherný farebný je pre veľkú zvýraznenie odtieňa, keď robí BALAYAGE na stredne hnedé vlasy.

17. Lava Red BALAYAGE

Nechajte svoje vnútorné oheň a nechajte ho žiariť cez vaše vlasy s touto intenzívnou červenou BALAYAGE štýlu. Hlboké gaštanové pri korienkoch rýchlo topí do ohnivej lávy červeného odtieňa vytvoriť tento vzhľad, ktorý je pastvou pre oči. Nastavte si štýl vyhlásenie k požiaru curling vlasy a párovanie s neutrálnou tónovaný oblečenie.

18. Forest Green BALAYAGE

Cítiť trochu bližšie k prírode s touto zelenom BALAYAGE vzhľad, ktorý je tak pekná, ako to dostane. Cez základňu tryskového čiernymi vlasmi, bohaté lesná zelená BALAYAGE ožíva vytvoriť ohromujúci účinok. Nechať si vlasy nestylovaný a hodiť na flanelu dokončiť svoj drevorubač žijúci-in-the-middle-of-the-lesy vyzerajú.

19. Pastel Unicorn BALAYAGE

Kto nemá rád jednorožcovi? (Ak nie, čo je s tebou?) Aj keď si možno nikdy nebude schopný hovno dúhy a prd trblietanie ako oni, aspoň môžete mať svoje fantastické pastelové vlasy! Ísť na jemné BALAYAGE vzhľad zvýraznením svoju blond vlasy svetlo modrou a ružovou k vytvoreniu tohto nádherne farebný štýl.

20. Sunrise žltá BALAYAGE

Všetci hovoria o krásnych farieb na oblohe pri západe slnka. Ale viete, čo sa tragicky podceňovaný? Svitanie! Tento žltý BALAYAGE štýl je pocta toho magického okamihu úsvitu, kedy temné nebo krásne vpadne do žiarivo žlté. Zázvor vlasy na vrchole pomaly prechádza do medi a potom na žltú k vytvoreniu tohto mimoriadne pekný vzhľad.

21. Ultrafialové BALAYAGE

OK, najprv sa - ak ste nepočúvali Ultraviolet The Stiff Dylans, urobte tak hneď a poďakovať mi neskôr. Teraz, keď sme sa dostali, že z cesty, poďme obrátiť svoju pozornosť k tejto fascinujúce BALAYAGE štýlu. Účinok vytvorený vrstvením živý fialový odtieň cez jej lúčom čierne vlasy, je úplne mimo tento svet.

22. Lavender BALAYAGE

Levanduľa parfumy, levanduľa mydlo, levanduľový olej... Sakra, dokonca aj levanduľa čaj. Čokoľvek naplnený tento nádherný kvet sa premení na vec krásy. Tak prečo by sa vyskúšať jeho krásne odtieň na vlasy? Zvýraznenie a BALAYAGE vaše zaprášené hnedé vlasy s levanduľovým odtieňom transformovať sa do rozkošnej kvetu dieťaťa.

23. Lilac BALAYAGE

Tu je ďalší kvet téma BALAYAGE, ktorá je určite štekliť vaša fantázia. BALAYAGE svoju svetlo hnedé alebo blond vlasy s ľahkým lila odtieň, aby to éterický pocit. Krútiť si vlasy a pridať nejaký textúru to, aby dokončiť svoj bezstarostný hippie vzhľad.

24. Plum BALAYAGE

Ísť na kráľovský vzhľad s týmto slivkovou BALAYAGE, ktorá je určite, aby Vám i všetkým ostatným dych. Len BALAYAGE vaše tmavé vlasy s bohatým a intenzívnym odtieňom fialovej vytvoriť atmosféru sexy tajomstvo okolo seba. Úpravu účesu v priamom dlhodobom bob a budete mať všetci zvedaví: "Kto je to dievča?"

25. Maroon BALAYAGE

Teraz, tu je farba vlasov, ktoré nevidíte ľudí so športovými všetko tak často. Čo je škoda, pretože plač pozrite sa, ako ohromujúci je to! Dychberúci gaštanová balyage vykonáva na čiernych vlasoch vyzerá zábavné a flirty pri zachovaní ovzdušia dôstojnosť okolo neho.

26. Deep Purple BALAYAGE

Okrem toho, že názov kapely, ktorá priekopníkom ťažkého kovu skalu, Deep Purple je zhodou okolností tiež vytvárajú úžasné farby vlasov. BALAYAGE vaše tmavé vlasy s rôznymi odtieňmi fialovej, ako vytvoriť vzhľad vlasov, ktorý je absolútna pastvou pre oči. S vlasmi v štýle v niektorých mäkkých kudrlinky, je isté, že vyzerajú ako galaxie.

27. Bubblegum Swirl BALAYAGE

Ste celkom dievčenskú dievča a závislý na všetko ružové? No, tu je ohromujúci BALAYAGE štýl, ktorý bude ideálny pre vás! Tento spletitý žuvačka ružový BALAYAGE štýl je stelesnením Cutesy a adorbadorbs.

28. Rich blond BALAYAGE

Ak ste niekedy sledovali Gossip Girl, budete vedieť, že Serena van der Woodsen (hral Blake Lively) mal najviac závideniahodnú nádherný blond kadere. To BALAYAGE štýl obnoví svoju ikonickou strapatou blond vlasy vzhľad a ako na to! Vďaka bohatej blond zdôrazňuje beží cez tmavo hnedé vlasy a mimoriadne objemné a textúrou vlny, bude existovať žiadny vám bráni, že na vrchole svojej štýl hry.

29. Silver Fox BALAYAGE

Viete, čo sa hovorí... Buď ísť veľké alebo ísť domov. A to BALAYAGE štýl rozhodne ide veľký. Ukázať každému líščí mami, že ste s touto striebro BALAYAGE vlasy pohľad, ktorý je určite, aby sa hlavy každého z nás obrátiť. To môže trvať niekoľko sedení k dokonalosti tento pohľad. Ale hej, magické elven vyzerajú môžete skončiť s stojí za to všetko úsilie.

30. Bloody Mary BALAYAGE

Bloody Mary môže urobiť pre naozaj nechutný koktail (#sorrynotsorry), ale určite to má najviac nádherné červenej farby k tomu. To BALAYAGE štýl berie inšpiráciu z tejto klasickej nápoja. Intenzívna červená farba upozorní nápadne vystupujú na jej prirodzene tmavé vlasy vytvoriť vzhľad, ktorý je viazaný na Enamor kohokoľvek.

Uf! Tu to máte, potom! Naše top obľúbené BALAYAGE vzhľad, ktoré majú zomrieť. Komentár nižšie a dajte nám vedieť, ktoré z nich nájdete stojí za to vyskúšať aspoň raz. Toodles!

load...