Účes

Ako urobiť dokonalý Low Bun - krok za krokom tutorial

Ako urobiť dokonalý Low Bun - krok za krokom tutorial

Takže ste si vybral šaty, budete mať na sebe v tej svadbe, ktoré ste čakali, aby sa zúčastnili celé mesiace. A po hodinách prechádzanie videí na YouTube, ktoré ste tiež podarilo rozhodnúť make-up pozerať sa chystáte pre. Ale počkaj! Nezabudli ste na niečo? Ó áno! Váš účes, samozrejme! Nebojte sa. To je presne to, čo som tu, aby som ti pomohol s.

Je ťažké prísť s účesmi, ktoré vyzerajú elegantne, ale sú tiež dostatočne funkčné, aby sa vaše vlasy z tváre a nevyžadujú časté retušovanie. Kým vysoké buchty spustiť šancu ťahanie na vlasy moc a dáva vám bolesti hlavy, zložité prámiky trvať príliš dlho a vyžadujú určitú úroveň zručností robiť. Takže, čo je riešenie tejto dilemy? Nízky smrekový, samozrejme! Nízka smrekový má potenciál pridať dokonalé množstvo elegancie a triedy do akejkoľvek oblečenia. Skombinovať trochu pletenie na tento vzhľad a máte niečo špeciálne na ruky. A to najlepšie? Je to najpohodlnejšie účes pre šport, pretože udržiava vaše vlasy z krku a tváre. A ak máte deň naplnený pobehovať a tancovať pred sebou, to je presne ten druh vecí, ktorú treba mať na pamäti pri plánovaní svoj vzhľad.

Okrem toho, že oh-so-ľahké, nízka buchta funguje dobre na vlasoch ľubovoľnej dĺžky a môže byť vykonané v čase kratšie ako 5 minút. A ak ste niekoho, kto nemá umývajú vlasy každý deň, mám pre vás skvelú správu. Tento štýl funguje najlepšie na dva dni staré vlasy.

load...

Takže, poďme ďalej a vidieť, ako sa vlastne urobiť nádherný účes!

Čo potrebuješ

 • U čapy: U-piny fungujú najlepšie s týmto updo, pretože nevyžadujú roztiahnutie a tlačil na ceste sponkami robiť. Všetko, čo musíte urobiť, je snímka U-pin in, a to zostane na svojom mieste.
 • Vlasy elastický: Skúste použiť ten, ktorý nemá kovovú sponu v tom, ako to môže poškodiť vaše vlasy. Tiež, prosím, pre lásku všetkého, čo je sväté, nikdy použiť tie kancelárske potreby gumičky, pretože zničí vaše vlasy zlomením vlákna preč od stredu.
 • Pádlo kefa: Musíš sa zbaviť týchto uzlov a chumáčov vo vlasoch.
 • Light Hold lak na vlasy: Len streknúť alebo dva ľahké držať sprej na vlasy by mali pomôcť udržať buchtu na svojom mieste.

Ako to urobiť Low Bun účes?

Postupujte podľa nasledujúcich krokov opatrne, aby nízku vlasy buchta:

load...
 1. Kefa všetky svoje vlasy: oprášiť všetky uzly a spleti z vlasov. Teraz vytiahnuť všetky svoje vlasy dozadu, aby sa vyrovnalo dole a vytvoriť elegantný vzhľad. Ak chcete ísť na vzhľad Messier, stačí česať si vlasy dozadu prsty.
 1. Kravatu cope tvoriť základ vášho drdolu: tie všetky svoje vlasy do nízkeho copu. Môžete umiestniť do chvosta buď na samom zátylku krku alebo pár palcov nad ním, v závislosti na tom, ako nízko chcete, aby vaše buchta sedieť.
 1. Pridať hlasitosť na vlasy pridať uvoľnenejšie atmosféru, aby váš štýl: Utiahnite svoj chvost ťahom od seba tak, aby sa vlasy elastický dvíha vytvoriť zväzok na vrchole vašej hlavy. Ďalšou dobrou voľbou pre vás je dráždiť dole vlasy na temene hlavy pridať ešte väčší objem vášho účesu. Táto pridaná krok by mohol obzvlášť dobre fungovať pre niekoho, kto má vlasy s jemnou textúrou.
 1. Vytvorenie vrecká flip svoj chvost do: vytvoriť medzeru nad vašou cope zatlačením prsty do vlasov nad vaše vlasy elastický a jemne ťahom od seba. Uistite sa, že vaše medzera je aspoň pár palcov. Ale nerobia to tak veľký, aby vrkoč pod ním úplne uvoľní.
 1. Topsy tail svoj vrkoč pridať trochu vtipek do svojho účesu: Flip svoj chvost cez a do tejto medzery. Tento jav sa nazýva, nahor odkalovaciu '. Úprimne, môžete dokonca zastaviť svoj účes tu, pretože Topsy chvost vrkoč vyzerá celkom roztomilý samo od seba rovnako.
 1. Je na čase, aby opletenie: Rozdeľte Topsy sledoval chvost do 3 častí. Môžete ich rovnako mohla rozdeliť alebo meniť ich veľkosť, v závislosti na tom, ako chaotický chcete, aby vaše buchta vyzerať.
 1. Vrkoča sa dodať, že trochu šmrnc, ktorý hľadáte: Jednoducho vrkoč tieto 3 časti vlasov doprava až do konca a zaistite vlasy elastické. Tento vrkoč pridáme trochu lahôdkarstva a ženskosti k svojmu inak jednoduchým účesom. Inou alternatívou je tu ísť na rybieho chvosta vrkoča, ak chcete vytvoriť komplikovanejšie vzhľad.
 1. Zastrčiť svoj vrkoč vo vytvoriť buchtu: Pick up vrkoč, prevráťte a zastrčiť do vrecka, ktoré ste predtým vytvorili na Topsy chvosta svoj vrkoč. Ak je vaša vrkoč príliš dlhá, uistite sa, že ho zložiť a potom hodiť do vrecka tak, aby nevisel dole z druhej strany.
 1. Zabezpečte svoj účes na svojom mieste: Vložte niekoľko U-kolíkov do medzery pre zaistenie vrkoč na svojom mieste. Pro-Tip je tu streknúť na nejaký sprej na vlasy na základe sponkami pred ich vložením do vlasov tak, že držať na svojom mieste a nie vykĺznuť.
 1. Pridať nejaké dotvára: zakončiť s niekoľkými spritzes svetla držať sprej na vlasy nastaviť updo na svojom mieste. Vytiahnuť niekoľko pramienkov vlasov po celej tvári, aby vaše Updo mäkšie vzhľad.

Voila! Skončil si! A to tí trvalo iba 5 minút na perfektné, že? Teraz môžete stráviť viac času na make-up (alebo vyskúšať niektoré snapchat filtre) predtým, než vyrazíte na svadbu. Užite si to!

Teraz, keď viete, ako sa robí nízky bochník, čo ešte čakáte? Poznáte nejaké ďalšie nízke Bun účesy? Ak áno, neváhajte sa podeliť o svoje myšlienky tým, že komentuje nižšie.

Môžete tiež sledovať tento nízky smrekový účes návod, ktorý vám pomôže zdokonaliť štýl.

Ako urobiť Low Bun účes Tento svadobné sezóny

load...