Účes

5 elegantné dĺžky ramien stredné účesy pre okrúhle tváre

5 elegantné dĺžky ramien stredné účesy pre okrúhle tváre

Okrúhle tváre vyzerajú mlado, pekná a roztomilá. Ak chcete pridať kopčekom prepracovanosti do takého tvaru tváre, vhodný účes môže byť práve tá vec. Tajomstvo skvelý účesy pre tvar tváre je odkloniť guľatosť tváre. Primárnym cieľom tejto kaderník by malo byť, aby sa predlžoval svojej funkcie na vyrovnanie vzhľad.

Ramená medium vlasov je skvelý spôsob, ako okrúhle tváre sa objaví krajšie. Ak máte okrúhlu tvár, to môže byť polichotený rozhodli pre stredne dlhé účes.

Tu sú niektoré elegantné účesy pre stredne dlhé vlasy a okrúhlymi tvárami sported celebrít, ktoré si môžete vybrať zo.

Účesy pre stredné vlasy okrúhlu tvár:

Štýl 1: Uhlová Bangs

Ide o jednu z prvých štýlov, ktoré prichádzajú do našej mysle, keď hovoríme o stredne účesy pre okrúhlu tvár!

load...

Tu vidíme, Nicole Richie športové chlpatý po ramená strednej účes pre okrúhlu tvár spolu s ťažkými strapcami, ktoré ležia nad čelo, predlžuje sa trochu nad obočím. Tieto šikmé rany po stranách očí vyzerajú naozaj lichotivé a módne na ňu.

Style 2: Bočné Krieda Bangs

Bočné pozametal rany majú tendenciu, aby vyhovovali guľatý tvar tváre veľmi dobre a môžete ľahko pridať kúzlo do vášho účesu a vzhľad. Navyše táto móda nikdy zdá sa ísť von z módy a teší trvalé obľube.

Kirsten Dunst je elegantný bočné pozametal tresku čiastočne pokrýva jedno oko, spolu s chladnou ramená rezu a hlboká bočné lúčenie vlastne robí tvár vyzerať štíhlejšie a určuje jej lícne kosti dobre. Tento účes sa pozornosť od šírky tváre a namiesto toho sa predlžuje jeho vzhľad.

load...

Pre okrúhlu tvár tvary, je lepšie, aby časť svojej vlasy z jednej strany a nie uprostred pretože tieto rozlúčka vedie k lícu objavujú ťažšie a ďalej podčiarkuje plnosť s okrúhlou tvárou.

Štýl 3: Objemný Lob

Singer Adele, ktorá má prirodzene okrúhlu tvár je videný športové štýlový kľúčnu pastvu strih, ktorý jemne vyvažuje guľatosť tváre a vyzerá nádherne retro.

Okrúhla tvár má vždy svoju plnú časť okolo tváre, čo je dôvod, prečo stylisti odporúčajú tlačiť váhu koncov vlasových prameňov, pretože to zlepšuje uhly pozdĺž čeľuste. Väčšinou vidíme, že sa jedná o jednu dĺžku účes pre Adele ale málo mäkké vrstvy a jemné kadere sú pridané v dolnej časti pridať hlasitosť.

Štýl 4: Uhlová ramená účes

Selena Gomez uhlová ramená účes pomáha jej funkcie pop a zvyšuje sladkosť jej cherubín podobný okrúhlu tvár. Off-stredná časť pekne vychyľuje tvárovej roundness.This je pomerne jednoduchý, ale Glamourous výber z rôznych stredných účesy pre okrúhle tváre.

Typ 5: Easy Waves

Švédska kanadská herečka Malin Akerman je jemné vlny priniesť záujem, bez toho aby pridávanie hlasitosti na boku svojho okrúhleho tváre. Tento účes prinesie hlasitosť až do koruny namiesto. Tieto rany, ktoré zamiesť pod uhlom cez čelo pekne rozbiť zaoblené krivky jej korienkom vlasov, požičiavanie Jej tvár uhly, ktoré boli tam predtým nebol. Celkovo vidíme veľmi lichotivé účes, ktorý zvyšuje Akerman prirodzenú krásu.

Ktorý z týchto celebrít si myslíte, že vyzerá najlepšie?

Obrázky a Zdroje: 1, 2, 3, 4

load...