Účes

10 účesov Emo pre dievčatá s strednými vlasmi

10 účesov Emo pre dievčatá s strednými vlasmi

Väčšina z nás chcú byť spôsob, ako sú všetci. Obliekať ako všetci, chodia ako každý, a žiť ako každý.

Ale potom je táto menšina - mlčiace menšina, ktorá má chuť na robiť veci inak. Je vášnivý stál bokom, a nie byť len tvárou v dave. Sú to rebeli, priekopníci, a trendy.

A ak ste jedným z tých, tieto emo účesy pre dievčatá môže byť skvelý štart! Len do toho, a prebudiť módy v tebe!

1. Cute Pink buchty vlasy

Keby existovala súťaž medzi nejroztomilejší emo účesy, to by sa dalo vyhrať ruky dole. Milostivo jednoduché a úžasne elegantné, tento účes vyžaduje iba žehličky a niekoľko sponkami. Ak ste vrstvené vlasy, jednoducho odísť preč niektoré kúsky a rozdeliť zvyšok vašich kadere na dve rovnaké časti. Pin výsledné dve buchty pevne vlasy zovretie a - tu je nezvyčajný časť - neporiadok je trochu prsty.

load...

Jemne dotknúť až strapce, takže sa prehnala na jednej strane a rámy svoju tvár.

A je to tu - nejroztomilejší diva v meste!

2. Multi-Colored Emo Look

Dámy sa strednou až dlhými vlasmi a so záľubou pre experimentovanie, je to! Tento pohľad je v konečnom dôsledku elegantné a dáva ľudí okolo nejakého dôvodu obrátiť hlavami.

load...

Ale áno, to vyžaduje veľa odvahy úpravu účesu s rôznymi farbami. Samozrejme, bez vnútorností, žiadna sláva, je to tak?

Nezabudnite použiť farby, ktoré dopĺňajú farby vašej pleti, vlasov a očí. Tiež, ak máte tmavú pleť, snažte sa vyhnúť tento štýl ako vlasy, ktoré zakrýva svoju tvár možno vás vyzerať nudné.

3. Zvlnený Emo účes

Dievčatá s krátkym až stredne vlasy môžu svoje děsivosti kvocient s týmto novým štýlom. Daj to jeden vyskúšať a vidieť voľné vlny pridanie zvodnú trochou sviežosti a mladosti vašej osobnosti.

Uvoľnené vlny, použite dobrý tepelný ochranný sprej. V opačnom prípade by mohlo vlasy nakoniec stane kučeravá.

Jedná sa o dokonalý vzhľad pre večierky, plesy, koľaj, a dokonca aj kancelárie!

4. Pretty Pink Light Waves

Tento jemný tieň pohľad by nepochybne byť stelesnením veľkoleposti. Počnúc tmavo ružovej pri korienkoch, že prechádza do svetlo ružovej a takmer ustupuje do bielej na koncoch.

Ak máte dlhé vlasy, môžete si vybrať takmer akúkoľvek farbu na dosiahnutie tohto magnetu vzhľad. Vytvorenie voľné vlny je veľmi jednoduché - stačí zviazať si vlasy do drdolu pred spaním a prebudiť vidieť nádherné vlnité zámky.

Anjel stelesniť. Nepochybne.

5. Full Čelo Side Swept Hair

Veľa ťažké rany a strapcami sú tým, čo tento účes. V závislosti na vašom tvári rezu, môžete sa rozhodnúť pre šípových vzhľad plné čelo bočnej. Môžete tiež použiť zvýraznenie, aby vám úplne nový vzhľad. Ak ste žena, ktorá nosí diabol-May-starostlivosti postoj up si rukávy, a potom ísť na tento účes!

6. Nerovné Cuts

Chcete sa stať na rozdiel od davu? Tento účes vám môže pomôcť! Len znížiť okraje vlasov v nerovnom spôsobom. Uistite sa, nepreháňajte to prvýkrát, v prípade, že si nie ste istí, ako to bude vyzerať. Ale ak nechcete dať dve Hoots všetkým, že potom už nič podobné!

7. Zelené a modré pruhy

Ak máte krátke scény účes, potom ste s najväčšou pravdepodobnosťou by dala prednosť odvážne akcenty. Ak hovoríme o tučnými akcenty, nič nemôže poraziť modrej a zelenej pruhy na rany. Môžu balenie úder intenzity, a dá vám všetko, čo chcete.

Najlepšie časť o týchto emo účesov je to vyžaduje minimálnu údržbu. A nie je tak dobrý part - ak máte prirodzene vlnité vlasy, ste mohli nájsť to trochu ťažké štýlu.

8. Black And Mauve

Stačí hodiť do nejakej farby a experimentovať s povrchmi pre hrany. Lila ide úžasne dobre s čiernou, a to účes by mohlo byť prínosom pre každého, tešíme sa na obnovovať kaderníctvo. Na dokončenie vzhľad, pridajte jemne mäkučký hrany a čelenku lemovaný.

9. Rovné vlasy s krátkymi pradivá

Napadlo vás niekedy, ako na zemi, môžete niekedy úpravu vašich stredne dlhých vlasov? No, to je to, ako - rezať krátke reťazce tak, že zostúpi do brady. Oslobodenie, sloboda, a bezstarostný postoj - to sú vlastnosti, ktoré tento účes vyžaruje.

10. Shaggy čierne vlasy s farebným Peek-A-Boo

Ak ste s vrstvami čierne vlasy a objem na vrchole, že máte, čo to znamená byť emo účes ventilátor - pretože to je emo módne bežné. Všetko, čo musíš urobiť, je vytvoriť štruktúrované psie uši tak, že rám svoju tvár.

Ak ste stále vľavo, ktorí chcú viac, môžete pridať bohato farbené (ako sivozelená a ružové) nahliadnuť-a-Boos pod vlasy.

Getting It Right

V prípade, že budete potrebovať pomoc pri získavaní emo účes, tu je to, čo môžete urobiť.

  1. Keďže sa jedná o tvorivé vzhľad, môžete veľa experimentovať s vlasmi.
  2. Môžete ísť o veľmi tmavý odtieň tak, aby vám perfektné goth-punk-emo vzhľad, alebo môžete použiť viac farieb pridať funky zvrat.
  3. Odstrihnúť hrany a tenké von na špičkách.
  4. Pozrite sa na účesy on-line, než sa rozhodnete na získanie niečo urobiť.
  5. Vzhľadom k tomu, že budete rezanie svoje hrany tenký, je to najlepšie, aby zabezpečili, že vaše vlasy zdravé a silné, než ju stopnúť.
  6. Je lepšie začať orezávanie off vlasy od špičiek.
  7. Pohrajte sa s ofinou, strapcami a nerovné rezy dĺžky.
  8. Ak nechcete mať prirodzene rovné vlasy, je rovnačky vám môže pomôcť získať vzhľad.

Tak to sú niektoré z najlepších emo účesov pre dievčatá. Ktoré z účesov uvedených v pošte Trúfnete si vybrať? Dajte nám vedieť tým, že opustí komentár nižšie. Radi by sme od vás počuť.

load...