Účes

11 jedinečných účesov, ktoré vás inšpirujú

11 jedinečných účesov, ktoré vás inšpirujú

Ah, je evergreen fishtail vrkôčiky. Vo svete účesov, nemôžete prežiť, ak ste ho ešte nevideli, a snažil aspoň najjednoduchšie pletenie cvičenie: fishtails. A tam je absolútne nič o tomto rybieho chvosta vrkôčiky, ktoré nemám rád: glam na bokoch a elegantné a leštené všetkých kútov sveta. Vďaka tejto elegantný vzhľad, to je zase preukázané, že táto pletená účes nemusí byť super-nudná a pracuje dobre s oboma krátky alebo dlhý a dokonca s rovnými alebo kučeravými vlasmi.

Nie je sa chváliť, ale som celkom dobrý s vrkôčiky. Môžem uistiť, že som investovať svoj čas online, naučiť sa, ako splietať s pomocou videa z YouTube, ako som to robil od narodenia.

Alebo som vlastne nemal ani tušenie, kým som si prečítal príspevok na rybí chvost vrkoč pred chvíľou. Ale nech je to čokoľvek, milujem vrkôčiky, a ak chcem nový štýl, idem nájsť ten tak ako tak, a to aj v prípade, že je najjednoduchší zo všetkých.

load...

V tomto účesu, môžete dokonca vrkoč vzadu. Ako mám rany, dávam prednosť pletenie to na jednej strane. Je tiež lepšie, aby bočné pozametal vrkoč, ak ste začiatočník, ako to môže byť trochu ťažké vytvoriť to od chrbta. Akonáhle sa naučíte techniku, to je veľmi jednoduché a rýchle robiť.

Rybieho chvosta vrkôčiky:

Tu je niekoľko viac fishtail prámiky štýly, ktoré si môžete vybrať a športu:

1. Predné Bangs a chaotický Fishtail:

Dostal jednoduchú dlhé vlasy? Dať mu nádych prednej rany.

Teraz pridať kúzlo a štýl tým, že robí normálne, ale chaotický rybieho chvosta vrkoč. Priviazať lúk a nechať nejaké chlpy na druhej strane voľne visieť. Budete milovať túto sladkú vzhľad.

load...

2. Polovica up Half Down Fishtail:

Tento polčas a pol dole rybí chvost splietané pony treba vyskúšať, ako je ľahké robiť a šport. Môže ísť celkom dobre s normálnym elegantným vlasy alebo neporiadok vlasy rovnako.

3. Pletená Side Fishtail:

Dostali husté stredne dlhé vlasy? Skúste to side pletené fishtail ďalej. Ideálny pre prvé rande, alebo romantickej večere pri sviečkach.

4. Silný Fishtail Braid Pony:

Skúste ťahanie vlasy zo všetkých strán, Choď dvakrát zľava doprava a sprava doľava, vezmite konca dovnútra a nadväzujú na poníkoch. Secure s kolíkmi, aby si túto hroznú jazzed ešte pletené vzhľad veľmi formálne.

5. Pletené Fishtail Head Gear:

Bočné ťahal rybieho chvosta pony možno zabaliť a zaistený okolo hlavy v tvare hlavy pásu. Nebojte sa o chaotický pocit. To bude len pridať do kúzlo.

6. Uvoľnené Fishtail Braid:

Chaotický uvoľnený vzhľad, ľahké a rovnako úžasné športu. Veľkolepá obľúbený pre červenými kobercami.

7. Omotané okolo pletenú Fishtail:

Pokiaľ máte husté vlasy, ktoré je dostatočne dlhé na jazzed rybieho chvosta vrkoča, a potom skúste robiť rybí chvost vrkoč buď z jednej strany alebo z absolútnej koncového bodu vašej hlavy. Ovinúť okolo hlavy v tvare hlavy gear.Keep zaisťovacím s vlasmi kolíkmi a sponkami, zatiaľ čo vy idete na obal okolo.

8. Francúzska Fishtail Braid:

Elegantný vzhľad. Môže to byť skvelé, ak viete, ako to urobiť francúzskej Twist pony chvosty potom by to malo prísť ľahko k vám.

9. Ulita Fishtail Opletené Pony:

Veľmi odlišný vzhľad s 3 rôznymi zvratmi. Robiť voľné začiatok pre pony s lastúra začiatku a kravatu popredia to. Teraz už tesný fishtail polovicu polovicu dole vrkoč a zaistite vrkoč tvorí chvost. Nie je to skvelé?

10. Tesné Rock Star Fishtail Pletené Pony:

Urobiť malý nereagujúca pevné fishtail pony a tie sú dobré ísť. Klasická "na ceste" vzhľad a skvelý účes pre živú rockovú show.

A to je dôvod, prečo sme všetci milujú lemovky!

Ak chcete ísť na vzhľad Messier a potom vytiahnuť vrkôčiky od seba tak, aby bol dynamický, inak ju môže nechať, ako to je. Tiež je úplne v poriadku, ak je tu hrču alebo uzol, bude to pridať do úplne chladné textúry.

Tu je návod k novému vytvorenie ľahko peas vzhľad a chcú vyhodiť všetky na budúci párty...

Krok 1: Ak nemáte hladké vlasy začínajú pripravovať svoje vlasy s pádlom kefou a Bamboo Smooth Anti-Vlhkosť sprej na vlasy, aby si, že hodvábne hladký vzhľad. Teraz, hrebeň všetky vlasy na jednej strane a pin je s sponkami, bude to, aby sa vaše vlasy tesný. Zvyčajne robím na opačnej strane rany. Za týmto romantickým nádychom, môžete si dokonca nechať nejaké rozstrapkané úponky na jednej strane.

Krok 2: Ak chcete začať s rybieho chvosta vrkoč, rozdeľte vlasy na dve rovnaké časti - tiež sa stane byť génius trik pre bočné splietanie - teraz, ako je znázornené na obrázku nižšie, sa malý segment vlasy z jednej strany (trvať segment zozadu) a začať ťahom ich do vrkoča vlasy, kým sa nedostanete na krk. Tip: Ak chcete zabrániť zamotania, aby sa vaše ruky oddelené počas pletenia.

Krok 3: Teraz opakovať rovnaké kroky na druhej strane. Vezmite malú časť vlasov nad polovicu a pridať na druhú stranu. Uchopte vrkoč pevne a opakujte vyššie uvedené dva kroky striedavo.

Krok 4: zafixovať gumičkou. Majte na pamäti jednu vec, že ​​čím menšie úseky budete mať krajšie vrkoč bude vyzerať. Môžete si to veľmi tesné dať elegantný vzhľad, alebo aby to voľná dať chaotický vzhľad. Potom, čo urobil, pridajte trochu textúru postrekom svoje vrkôčiky s lakom na vlasy, ako to Kérastase Double Force.

To je konečný vzhľad.

Teraz existuje mnoho štýlov rybieho chvosta vrkôčiky, z ktorých niektoré sú jednoduché a niektoré nie tak ľahké. Ale všetky sú dobré pre to nielen večerné príležitosti, ale aj pre formálne strany. Dokonca aj ako kancelária účes môže byť celkom show a veľká zmena od bežných copy.

A, ako cool, sú tieto bočné pozametal rybieho chvosta vrkoč? Štýl je ľahké vytvoriť a udržiavať, a akonáhle sa zdokonalil môžete rock tento vrkôčiky, nech ste kdekoľvek a s akýmkoľvek oblečenie. Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii Komentáre nižšie!

Video On Ako urobiť rybieho chvosta Braid

load...