Účes

Bun účes - krok za krokom

Bun účes - krok za krokom

Dlhé vlasy vždy so sebou prináša jednu jedinú otázku - čo s tým mám robiť? To môže byť lákavé to vyťahovať v celej svojej kráse, ale tam sú časy, keď okolnosti jednoducho nebude súhlasiť. Tak čo robiť? Najviditeľnejšie odpoveď je na šport buchtu.

Či už je to roky alebo ultra formálnu udalosť, ujímání buchtu z vašich vlasov je jedným z najjednoduchších spôsobov, ako vyzerať elegantne okamžite. Keď budete mať čas a energiu, môžete skúsiť niektorý z komplikované a zložité buchty vonku. Ale pre tých, ktorí hľadajú, aby sa pripraviť na okamih, tu je návod, ako vytvoriť jednoduchý drdol.

Budete potrebovať

  • Vlasy elastický
  • Sponky
  • Lak na vlasy

Ako urobiť jednoduchú Bun

Budete potrebovať na prípravu vlasy, než začnete. Ak vaše vlasy čerstvo umyté, nechajte dôkladne oschnúť, než začnete. Môžete si nechať to uschnúť alebo použite sušiča.

load...

Nezáleží na tom, či sú vaše vlasy kučeravé, vlnité alebo rovné. Môžete urobiť buchtu s takmer akýkoľvek druh vlasov. Textúra vlasy budú v skutočnosti pridať k celkovému vzhľadu. Teraz je čas začať.

Krok 1

Kefou si vlasy dôkladne zbaviť akýchkoľvek spleti. Ak sú vaše vlasy kučeravé, alebo ak nie ste schopní zbaviť zmätku, použite kondicionér sérum na vlasy pred kefovanie to. Zhromaždite si vlasy na základni krku a kravatu chvosta. Zaistite ju pomocou elastickej.

load...

Krok 2

Od základu copu jazyku krútiť si vlasy voľne. Keď ste asi v polovici poníka, uzol na buchtu valcovanie krútené časti a zasunutie koncov poníka cez neho. Uistite sa, že uzol nie je príliš voľná. Tiež vidieť, že to spočíva na zátylku. Po zistení, že môžete prejsť k ďalšiemu kroku.

Krok 3

Budete mať polovičnú poníka na ruky. To, čo treba robiť, je zabaliť koníka okolo drdolu a zastrčiť konca do skrúteného oblasti. Môžete zabaliť vlasy pevne, ak chcete ísť na viac formálne vzhľad. Môžete si tiež robiť to objemný obalením okolo voľnejšie.

Krok 4

Zabezpečiť celý bochník sa sponkami. To je, aby sa ubezpečil, že buchta nerozpadla. Jeden trik, môžete sa pokúsiť je postrek sponkami s sprej na vlasy pred ich použitím. Tým sa grip lepšie, a tam je prakticky žiadna šanca z voľných vlákien visí okolo.

Krok 5

Posledným krokom je voliteľné, ale ak chcete, aby vaše smrekový zdvihnúť na naozaj dlhú dobu, potom je to nevyhnutne potrebné. Spray strednej držať sprej na vlasy na to. To bude mať vaše buchta na svojom mieste. To bude tiež zabrániť flyaways.

Konečný vzhľad

Ako môžete vidieť, konečný vzhľad je jednoduchý, ale elegantný a sofistikované. Tento účes s formálne oblečenie alebo etnickej oblečenie môžete spárovať.

Rýchle tipy

  1. Môžete použiť príslušenstvo, aby vaše buchta vyzerať chovateľ.
  2. Ak chcete pridať dievčenské zvrat do svojho drdolu, použite roztomilý vlasy kapely. Táto metóda funguje zvlášť skvelé, keby vaše vlasy má vrstvy, alebo ak ste športový rany.
  3. Ak chcete vytvoriť menej štruktúrovaný vzhľad, môžete uvoľniť buchta trochu Pred použitím lak na vlasy.

Tvorba buchtu je jedným z najjednoduchších a najjednoduchších spôsobov, ako štýl vlasy. Dúfajme, že tento návod vám pomohol. Prosím, dajte nám vedieť v sekcii Komentáre nižšie.

Video On Ako urobiť Donut Bun účes

load...