Účes

9 amerických účesov celebrít vás inšpirujú

9 amerických účesov celebrít vás inšpirujú

Hollywoodskych celebrít stalo, že zdrojom inšpirácie pre mnoho. Sú to trend setters. Bez ohľadu na vzhľad oni rock-make-up, módne alebo vlasy look- stáva trend a dáva instant popularity. To je dôvod, prečo majú byť perfektné po celú dobu vo všetkom, čo robia.

Tento článok z bane je najmä o slávnych účesov amerických celebrít. Pozrite sa na štýly a potom zdieľať s nami, ako ste ich nájsť!

1. Ashley Greene - mieru krútia

Či už je to bob, zvlnená kučeravé vlasy alebo dlhé, plynúce vrstiev, všetko funguje rovnako veľký glam až Ashley Greene, že jej viac zarážajúce a oslňujúci vzhľad. The Twilight Saga: Breaking Dawn nespočet vlasy hviezdy vyzerá, môj osobný favorit je "na mieru krúti." Robí to, robiť celkom objemné tak, aby to dramatický nádych. Tento štýl môže byť húpala pre každú príležitosť, či už elegantné alebo príležitostná.

load...

2. Jessica Biel - Blunt Bangs

Vysoký a úžasne atraktívne silvestrovský hviezda určite vie, ako sa dokonale hojdať dlhé vlasy spárovaný s niekoľkými hviezdnymi rany! Tieto rovné, tupé rany, ktoré uchováva zaoblené a jemná, dokonale splynúť zvlnené vlny pridať sofistikovanosti a eleganciu osobnosti. Svetlo hnedá upozorní, aby jej vlasy vyzerajú úplne žiara.

3. Anne Hathaway - Chopped Pixie

Či už máte radi krátke vlasy, alebo nie, som si celkom istý, že Anne Hathaway sa Pixie nasekané budete zamilovať sa štýlom. Vlasy sa udržuje dievčenské a mäkký tým, že okraje textúrou a kus-y. Styling vlasy dopredu a dole, ako stúpli to tiež pomáha dodáva ženskosť na strihanie vlasov.

4. Cameron Diaz - Cute bob

To celebrity vlastne môžu športové akýkoľvek účes dlhý alebo krátkodobé, pretože všetko, čo robí jej črty vyniknúť rovnako. Pozrite sa na jeden z nedávnej vlasy vyzerajú; super-cute bob. Jemný a drzá štýl zvýrazňuje jej ženskú eleganciu. Mäkké hrany pridať pohyb, držať štýl koketná, zatiaľ čo bočné strapce elegantne rámy tvár dodať mäkšie pocit na, robiť.

load...

5. Halle Berry - textúrou Pixie

Textúrou Pixie je podpis vzhľad Halle Berry! Zatiaľ čo ona sa snažila mnoho rôznych strihy a štýly aj tento štýl dominoval vyzerala už niekoľko rokov a pokračuje inšpirovať ostatné sezónu od sezóny. To by mohlo byť perfektný účes pre vás, ak naozaj chcete, aby vstup. Budete určite podarí získať nejaké otočil hlavu s týmto štýlom na nadchádzajúce party alebo udalosti.

6. Jennifer Lopez - Low Ponytail

Jennifer Lopez má neuveriteľne nádherné zámky a ona veľmi dobre vie, ako premeniť toto aktívum do nástroja osobnosti zvyšujúce. Kým z dlhej, plynúce účes pre voľné kučery a buchne všetko vyhovuje jej tvár, jej chvost je štýl, ktorý sa podarilo získať kolaudáciu a obdiv všade okolo. Jennifer classic low vrkoč je dokonalý vzhľad pre kancelárie.

7. Kelly Rippe - Full Bun

Oslavovaný herečka a čo-hostiteľ bol rozosmievať ľudí po celé roky. Získať účes inšpiráciu od Kelly nabudúce zvážiť glam svoj vzhľad hore. Nepoškvrnená, plnšie bun umiestnený na zátylku spárované s centrálnou časťou dodáva sofistikované a leštený pohľad na hviezdu.

8. Jessica Alba - Presklené Waves

Jessica je známy a uctievaný po celom svete pre svoje ohromujúci vzhľad a krásnych účesov. Jej najnovšie účes je vytvorený s voľnými, pohyblivými vĺn a pútavým Ombre farbu vlasov. Môžete rock Pozrite sa na večer.

9. Blake Lively - Side Braid

Gossip Girl hviezda miluje hranie sa s vlasmi a pokúsil takmer každý vzhľad vlasov od klasiky až po súčasnosť. Nesmieme zabudnúť na jej elegantný a štíhly postranné vrkoč, ktorý jej otriasol na mnohých akciách. Môžete ľahko skóroval vzhľad sami, ak viete, niekoľko základných pletených účesov.

load...