Účes

20 úžasných vrstvených účesov pre kučeravé vlasy

20 úžasných vrstvených účesov pre kučeravé vlasy

Pozor, pozor! Všetko, čo kučeravý vlasy dámy tam, počúvajte. Pretože mám nejaké správy pre vás, ktoré zmenia váš život. Správa, že bude udržiavať svoje kadere tak oveľa jednoduchšie. Správa, že bude vaša vymenovanie u kaderníka je to oveľa menej stresujúce. Si pripravený? Dobre, tu je...

Najlepší účes športu s cieľom maximalizovať definície svojich kaderí je vrstvený strih. Postupne rastúce dĺžky rôznych častí svoje vlasy, aby vaše kadere k odskočenie v celej svojej kráse, čo z nich vyzerajú presne tak, ako ste snívali.

Aj keď by som vždy odporúčame ako sa vaše ostrihať iba profesionálne kaderníčky, úplne chápem, ak by ste radšej jednoducho to urobiť sám doma. Ak je to to, čo chcete robiť, a potom mám vás vzťahuje, pretties!

load...

Ako ostrihať vlasy vo vrstvách doma

Čo potrebuješ
 • Kefa na vlasy / široký ozubený hrebeň
 • Vlasy elastický
 • Nožnice (špeciálne vyrobené pre strihanie vlasov)
Ako ostrihať vlasy
 1. Začať s vlhké vlasy (ale nie vyložene mokrá), ako to je, keď vaše kučeravé vlasy je najpriamejšou.
 2. Kefa / hrebeň všetky uzly a spleti z vlasov. To je super dôležité, pretože vľavo vo vlasoch nejaké uzly môže vaše vrstvy dopadne nerovný.
 3. Ohnúť hlavu dopredu a otočiť vlasy pred vami.
 4. Pobyt v tejto pozícii, tie všetky svoje vlasy do copu hneď na vrchole svojho čela. Vlasy elastický by malo byť niekoľko palcov smerom od hlavy.
 5. Ak chcete ísť na jemné vrstvy a nechať si vlasy dlhé, prejdite vlasy pružné, kým existuje len niekoľko palcov zostali v cope. Ak chcete, kratšie, oveľa drastickejšie vrstiev, prejdite vlasy elastický len pár palcov dole a nechať veľkú časť svojej vlasy v cope.
 6. Držte vlasy elastický na mieste a odrezať vrkoč v jednej línii dokonca pod ňou. Uistite sa, že nie ste strihanie vlasov pod uhlom, pretože to bude vaša vrstvy nevyvážený.
 7. Odstráňte vlasy pružné a pozrite sa na vaše vrstvené vlasy.
 8. Ak vidíte nejaké nerovnosti časti vlasov, orezať ich von dať dotvára na svojom novom účese.

Kučeravé Vrstvené Účesy a tvár Shapes

Existuje veľa spôsobov, ako môžete ísť, keď styling svoj navrstvený strih, z ktorých všetky sú závislé na vašej tvar tváre. Ja viem, ja viem, celý tento tvar tváre koncept môže zdať nepolapiteľný pre väčšinu z vás. Tak, aby sa váš život (preto, že som pekný takého) som urobil svoj výskum a zistil, že najlepší kučeravé vrstvené ostrihať môžete športovým založený na tvare vašej tváre. Nie je zač.

 • Ak máte okrúhlu tvár, dlhý bob s jemnými vrstvami, ktoré končia priamo na vašej čeľuste dá tvoju tvár trochu viac predĺžený účinok.
 • Chlapec, si šťastie, ak máte v tvare srdca tvár, pretože tam sú tony z vrstvených strihov môžete experimentovať. Mohli by ste vyskúšať von krátke vrstvené škriatok, ak sa chystáte pre ostrejší vzhľad. Alebo môžete ísť s dlhými i vrstiev s priamym alebo bočným pozametal rany vytvoriť viac roztomilou vlasy vzhľad.
 • Krátky ostrihané bob s vrstvami, ktoré končia práve na bradu funguje skvele na oválnych / podlhovastých tvárí, pretože prepožičiava jemnosť na inak ostré tváre štruktúry. Ďalším veľkým vrstvený štýl môžete športu je dlhá, rovnomerne rezané vrstvy s strany pozametal strapce.
 • Ak máte štvorcový tvar tváre, mohol by ste ísť na vrstvené bob s niektorými jemnými údermi alebo dlhých jemných vrstvách právo na koncoch.
 • No, teraz, keď viete, ako znížiť svoje vlastné vlasy vo vrstvách a štýlu, ktorý bude vyhovovať vašim tvar tváre najlepšie, poďme skočiť do mojich najlepších ponúk pre styling vaše kučeravé vlasy do vrstveného strihu.

20 najlepších Vrstvené Účesy pre vlnité vlasy

1. Vrstvená Super dlhé Bob Na Kinky krútia

S extra dlhé vlasy s výstredné kadere môže byť docela doslovný bolesť v krku. Tak, aby sa znížila hmotnosť na hlavu a dať svojim nádherný kadere šancu rozvinúť v celej svojej kráse, ísť na vrstvené veľmi dlhú bob, ktorý je oh-tak-ľahko štýlu.

2. Dlhé Dokonca vrstvách na textúrované kudrliniek

Carrie Bradshaw bol ikonou štýlu pre moderné ženy už roky, a na to dobrý dôvod. Ona absolútne pribitý vrstvený strih pre jej divoko tvarované kučeravými vlasmi a ako na to! Jej dlhé rovnomerne rezané vrstvy rozdelili na dve polovice, aby pre perfektné vlasy vzhľad pre ženy žijúce život v rýchlom pruhu.

load...

3. Drastické vrstvy na Beachy vlny

Joan Smalls určite vie, ako slúžiť nejaký vážny ~ vyzerá ~ keď vykračoval po dráhe. Ak máte dlhé a lenivé vlnité vlasy ako ona, tu je rez, ktorý bude vyhovovať vašim brilantne. Choď za drasticky odstupňovaných vrstiev, ktoré sa pridávajú ďalšie definíciu do vĺn a dať im, že extra odraziť.

4. Vrstvená Bob A Bangs On Kinky krútia

Keď ste s vlasmi inšpiráciu od Alicia Keys, berieš inšpiráciu vlasy od tých najlepších. Aby čo najviac z kvanta objemu jej výstredné kadere, išla na krátku vrstvené bôb a jemné kučeravé rany k vytvoreniu tohto afro-ish vlasy vzhľad.

5. Nerovné Vrstvy pevne stočené vlasy

Skvelá vec, o vrstvené rezu je, že tam sú tony spôsoby, ktorými môžete experimentovať s ním. Dalo by sa, napríklad, robiť to, čo robil Zendaya a ísť na náhodne znížiť nerovnomerné vrstvy na svoje pevne stočených kaderí a nechať dlho vytvoriť tento divoký a bezstarostný vlasy vzhľad svoju dĺžku.

6. Nadrozmerné Layers na nízkej zdvihy

Má vaše vlasy robiť podivné veci, kde je to rovno na vrchol a kučeravé na dne? Ak áno, potom ste jedným z tých mála šťastlivcov, ktorým vrstvený strih vyzerá báječne. Stačí ísť na niektoré ramená vrstiev, aby si nízku krútia rozvinúť krásne a vytvoriť tento úžasný vlasy vzhľad.

7. Shaggy Vrstvy a kučeravé Bangs

Ak je vzhľad dievča odvedľa je to, čo budete pre, potom je to zostrih je rozhodne treba vyskúšať. Po prvé, si rameno pastva vrstvy rezať do svojich veľkých špirálových kudrliniek. Potom dokončiť svoj vzhľad cutesy rezaním niektoré zo svojich čelných kadere do rany, ktoré končia priamo na obočie.

8. Messy Vrstvy na dlhých Ginger kudrliniek

Jedna vec, ktorá všetky tieto Boho elegantný dievčatá na Instagram Zdá sa, že majú spoločné to, dlhé kučeravé vlasy, ktoré kaskád dole chrbte. Znovu ten magický vzhľad obmedzovaním svoje zázvor kadere do dlhých prekážajúcich vrstiev, ktoré vyžadujú málo žiadnom momente na štýle.

9. "Barely There" Vrstvy na tučný kudrliniek

Veľký strach, že mnoho kučeravý vlasy dievčatá majú, ako dostať svoje ostrihať vo vrstvách je, že prídete o svoj objem. No, poviem vám, dobrý vrstvený strih sa v boji s týmto problémom rýchlo. Ak máte husté kadere, si nechať ostrihať v jemných vrstvách, ktoré vyzerajú, ako by to sotva tam a rozlúčiť sa vaše vlasy na jednej strane k vytvoreniu tejto nádhernej prírodnej vzhľad.

10. Stupňovité vrstvy na skákacie kudrliniek

Ak ste obdarení veľkými skákacie kadere a sú na pozore dobrý účes, aby im ukázal off, pozrite sa na tento štýl. Odstupňované cut vrstva oddeľuje kadere a umožňuje im priestor k odskočenie bez zábran. Zniesť vám krútia dole na jednej strane tváre sa vydávajú tajomnú atmosféru.

11. Subtle Layered Bob On Kinky krútia

Najjednoduchší spôsob, ako dostať svoje výstredné kučeravé vlasy rez vo vrstvách je, aby jemnejší prístup. Ak vaše vrstvy sú príliš drastické a ďaleko od seba, vaše bob môže skončiť hľadá skôr trojuholníkové a trápne okolo hlavy. Takže, choďte na niekoľko jemných vrstvách a ukončiť Boba na ramene vytvoriť tento jednoduchý a klasický vzhľad.

12. Dlhé zametanie vrstvách na Loose zdvihy

Keď príde na kadere, nikto nemôže poraziť krásu tých sported AnnaLynne McCord na 90210. Jej dlhé kučeravé vlasy vyzerajú ešte viac trblietavý vzhľadom k dlhej radikálnej vrstvy sa prelínajú v. Môžete len umyť si vlasy a nechať ich byť vyzerať tak ohromujúci ako ona.

13. Krátke layered Bob On preliačiny kudrliniek

Charlize Theron určite vie, čo robí s vlasmi, pokiaľ ide o to vrstvenie. Má upozorniť svoje krásne preliačiny kadere tým, že sa im znížiť na krátke vrstvené bob. Párne vrstvy podčiarkujú jej ostré lícne kosti a čeľuste, aby vyzerala ako Ice Queen, že je (ne) skvele známe, že je.

14. Ombre Vrstvy na nízkej zdvihy

Viete, čo môžete urobiť, pridať do štruktúry a krásu vášho vrstveného účesu? Dalo by sa ísť na ombre farebné vlasy vzhľad. Vaše nízke kadere sú povinní kvitnúť a žiariť v tejto farbe a znížiť, keď rozdelil na dve polovice. Len uistite sa, že budete mať dobrú starostlivosť o svoje odfarbené vlasy, ak chcete udržať si svoje kadere.

15. Shaggy vrstvy s Shaggy Bangs

Samozrejme, Rihanna vie, čo robí s vlasmi a budete musieť vziať nejaký štýl inšpiráciu z nej. Vezmite túto krátku súlož účes, napríklad. S hustou vrstiev a tvarovaných zložených rany, vyzerá každý kúsok Rockstar, že je. Ak chcete vyzerať ešte podrážděnější, odfarbiť vlasy blond, ako ona.

16. Postupné vrstvy na chaotický Waves

Sú super štruktúrované účesy nie je váš štýl? Sa vám páči vaše vlasy vyzerať ako prirodzene vyrástol takým spôsobom? Potom sa tento účes s vrstvami, ktoré zostúpi postupne a prechod krásne do svojho stredne dlhé vlasy, bude fungovať dokonale pre vás. Štýl je sleeked dole na vrchole a rozdelili na jednej strane (ako modelový Frederikke Sofia) vytvoriť odvážne a nervózny vzhľad.

17. Dlhé vrstvy na dlhé kučeravé vlasy

Ak ste niečo ako ja, budete pravdepodobne mimoriadne proti myšlienke pustil zo svojich dlhých kadere. Ale ak si napriek tomu chcete ísť na vrstvený strih lepšie riadiť svoje kadere, môžete vyskúšať tento nádherný dlhý vrstvený účes pre kučeravé vlasy, v ktorom sú vrstvy sústredená na dĺžku vlasov minulého ramená.

18. Vrstvená Long Bob On kučeravý kudrliniek

Dôvera Gwen Stefani buď ísť veľké alebo ísť domov. A ide veľký robí s týmto veľkým kučeravými vlasmi vzhľad. Namiesto toho sa snaží skrotiť sa jej divoké kučeravý kadere, Stefani má objal je a šiel na dlhú vrstvené bob, ktorý rámuje tvár a robí jej vyzerať ako šéf zadok fena, že ona je.

19. Krátke tvarované vrstvy a krútia

Vziať stránku z Vanessa Hudgens 'Lookbook a vyskúšať tento námahy elegantný bob strih predviesť svoje chaotický kadere. Ísť na krátku vrstvené bôb a štýl ju s hromadou texturizačním sprej stáhni sexy vzhľad. A ak chcete pritvrdiť, zakončiť s niektorými karamelovou BALAYAGE vrcholov.

20. Krátke Skladaný vrstvy na mäkké zdvihy

Koľko rokov ste strávil vyhnúť dostať super skratku zo strachu, že vaše kadere vám bude vyzerať ako bavlna do uší? Nebáli viac! Pre dámy s mäkkými voľné kadere, krátky zostrih s naukladaných vrstiev, ktoré formovať svoju tvár a koniec tesne pod uši prispieva k mladistvý a romantické vlasy vzhľad.

Náš zoznam vrstvených účesov pre kučeravé vlasy tu končí. Takže, čo ešte čakáte, môj kučeravý vlasy Chiquitas? Vyjdi a žiť všetky svoje vrstvené vlasy sny a sledovať v úžase, ako vaše kučeravé kadere dosiahnuť svoj plný potenciál odraziť a krásy. A keď už sme pri tom, komentár nižšie a dajte nám vedieť, ktoré sa prelínajú a štýl robil vy zdvihnúť telefón a naplánovať schôdzku so svojím kaderníkom!

load...