Účes

20 úžasných nápadov na farbu vlasov Auburn Nemôžete pomôcť vyskúšať hneď

20 úžasných nápadov na farbu vlasov Auburn Nemôžete pomôcť vyskúšať hneď

Otočíš a vaše vlasy je len záblesk ohnivo červenej, že nikto nemôže odtrhnúť oči od. Nechceli by ste rád, že za svoj vzhľad? Určite áno! A mať tento druh vplyv na ľudí, všetko, čo potrebujete urobiť, je farba vlasy v luxusnom odtieni gaštanové. Auburn je nádherný odtieň, ktorý leží niekde medzi červenou a hnedej na farebnom spektre a je často označovaný ako tmavé zázvoru. Ženy, ktoré tento šport farbu vlasov majú tmavé, sexy, tajomný vzhľad. A môžete aj vy! Od BALAYAGE k vrcholom do koreňového taveniny, existuje celý rad spôsobov, ako môžete Šport Tento fascinujúci farbu vlasov.

Ale najprv sa pozrime na to, ako sa môžete dostať túto farbu vlasov priamo z pohodlia vášho domova.

Ako farbu vlasov Auburn doma

Čo potrebuješ

 • Box gaštanovými vlasmi farby (2 krabičky, ak máte dlhé vlasy, ktorá ide cez rameno)
 • Starý uterák
 • Kefa na vlasy
 • Krájanie klipy
 • Vazelína
 • Miska
 • Gumové rukavice
 • Farbenie vlasov kefa
 • Kúpacie čiapky
 • Vlasy tónovanie kefa
 • Šampón
 • Kondicionér

Ako farbu vlasov

 1. Zabaliť starú uterák okolo ramien, takže si nemusíte ušpiniť šaty červené.
 2. Vykefujte všetky uzly a spleti z vlasov, aby sa vaše gaštanovej farby vlasov od vytočené von kusé.
 3. Rozdeliť všetky svoje vlasy - najprv horizontálne, a potom vertikálne, a rozdeliť ju do 4 sekcií.
 4. Váľať a klip až 3 časti vlasov, takže voľné jednu z popredných častí začať farbenie ako prvý.
 5. Naneste vazelínu po celú dobu vašej línie vlasov a na ušiach, takže nefarbí pokožku s gaštanovými farbivom.
 6. Nasaďte si gumové rukavice.
 7. Postupujte podľa pokynov uvedených na krabici a zmiešajte farbenie vlasov dôkladne v miske.
 8. Vyzdvihnutie half-palcové časti vlasov naraz, začať uplatňovať na farbenie vlasov z koncov a prácu si cestu až na dĺžku vlasov. Zastaviť aplikovanie farbivá na asi 1 palec pod svojimi koreňmi.
 9. Prsty do práce farbivo do a po celej dĺžke vlasov.
 10. Tento postup opakujte, kým ste použili gaštanovej farby vlasov na všetkých štyroch úsekoch vaše vlasy.
 11. Dať sprchu čiapku a nechajte na farbivo v počas trvania doby uvedenej na obale za vyvíjať zafarbenie.
 12. Zmyť farbivo vodou, kým voda tečie čistá.
 13. Čakať na hodinu pred šampónovanie a klimatizácia vlasy.

No, teraz, že ste zdokonalil svoju gaštanovej farby vlasov, poďme sa teraz našu pozornosť k všetkým nádherné spôsobov, ktoré môžete štýl tohto úžasného odtieňa.

load...

20 Amazing Styling nápady pre Váš Auburn Farba vlasov

1. Rose Gold Auburn

Kým gaštanové je farba na vlasy, ktorá sa pevne etabloval ako klasické, ruže zlato je farba trendov, ktorý je v móde v týchto dňoch. Toto svetlo gaštanovej farby štýl s ružovým zlatom podtónom tečúcej cez to je pre skutočne unikátny vlasy vzhľad. Zvýšiť krásu tejto farby by styling to v krátkej kučeravé bob.

2. Pruhy Auburn

Ak je plná hlava gaštanových vlasov je príliš veľa na vašej chuti, snáď len s ľahkým nádychom tejto farby bude vyhovovať vášmu vkusu. Zvýrazniť svoj tmavo hnedé vlasy s pruhmi živej Auburn vytvoriť štýl kontrastov to je vízia ai. A čo viac, je, že táto farba štýl ožíva, keď urobil v štýle opletené alebo updo.

3. Molten Auburn Gold

Pokiaľ ide o farbu vlasov, tým viac hladko mieša to je, tým lepšie. Tento farebný vzhľad pôsobí na presne túto zásadu. Krásna hnedá-tónovaný gaštanové pri korienkoch topí do bohatej zlatej blond smerom ku koncom k vytvoreniu tohto ohromujúci dual farbu vlasov vzhľad.

load...

4. Multidimenzionálne Auburn BALAYAGE

Prečo ísť na jedinom odtieni gaštanové, kedy môžete ochutnať veľa z nich na jeden záťah? To je správne! Dalo by sa ísť na fascinujúce multidimenzionálne BALAYAGE pohľade zo strany pruhy vlasy so zázvorom, hnedé a fialové tónovaný gaštanové odtiene, ktoré bude wow všetci v okamihu, keď ležal oči na neho.

5. Cayenne Auburn

Okoreniť svoj nudný starý prirodzene hnedé vlasy pridaním dotyk gaštanové k nemu. Pridať prevažne hnedé tónovaný Auburn na okrajoch hnedými vlasmi pridať trochou kajenské tónované korenie na neho. Mihnutia-and-you-Miss-it prvkom tejto farby je to, čo robí to tak krásne.

6. Russet Auburn

Vieš, oni hovoria - ísť veľké alebo ísť domov. A budete istí, že pôjde veľký s týmto živým farbám na vlasy. Farba všetky vlasy s bohatým odtieňa červenohnedé Auburn ísť všetci von. Ostrihať vlasy k miernemu dĺžka ramien a štýl ju vo vlnách pridať prvok splatnosti na inak bomba vzhľad.

7. Electric Auburn

Viete, ktoré Super zloduch mal najlepší vlasy? Brečtan jedu z DC komické vesmíru. Spolu s ňou ohnivo červené vlasy a neón zelený oblek tela, neexistuje žiadny spôsob, že ste sa posadiť a vziať do úvahy nej. Aj vy sa môže stať stredobodom pozornosti každej izby vojdete do tým, že ide o jasný Auburn all-over farieb na vlasy vzhľad.

8. Emerald Doska Auburn

Vypustil svoju vnútornú punk rock princeznú a rock tento funky farbu na vlasy vzhľad. A čo lepší spôsob, ako to urobiť, než s niektorými nádherné šperk tóny? S živým gaštanové odtieni ako svoje základne, zvýrazniť vaše vlasy s bohatými smaragdovozelenými odleskami vytvoriť úžasne farebné vlasy vzhľad.

9. Auburn marhuľa

Ak chcete, aby vaša farba vlasov smerom k viac prírodných odtieňov farebného spektra, tu je pohľad, ktorý bude svoju prácu. To marhuľa tónované tmavé gaštanové odtieň je utlmený, ale má nádhernú atmosféru jeho vlastné. Tlmený look táto farba úlohy sa požičiame vám nádych tajomna.

10. Satén Auburn taveniny

Viete, je to úžasné, ako si môžete vytvoriť textúru vo vlasoch pomocou farby vlasov. Take tento vzhľad, napríklad. Tento roztavený gaštanovej farby práce s medenými hranami má zmyselný lesklý cíti k nej, ktoré urobí vaše vlasy vyzerať salon v štýle 24 - 7.

11. Meď tónovaný Auburn

Uvedenie kovový twist na pravidelných farby na vlasy sú v móde v týchto dňoch. A z dobrého dôvodu tiež, ako sa pridať nervózny atmosféra na inak normálny vzhľad. Jeden štýl, môžete experimentovať s týmto spôsobom je vzhľad gaštanové založený zvýraznené kovovým medeným odtieňom. Štýl tento pohľad na kadere, aby plne využili rozmeru táto farba úlohy vytvorí.

12. Viacfarebná Auburn sorbet

Niekedy ide o triezvy vzhľad farieb na vlasy neprerušuje to. Niekedy sa musíš nechať odísť všetky zábrany a zblázniť. Táto farba úlohou je chcel robiť len to. To gaštanové založené farby s odtieňmi purpurovej, fialovej a broskyňovej melírovanie celého to nie je nič menšieho než umelecké dielo.

13. Hlboké Berry Auburn

Či už sa jedná o vaše pery, oblečenie alebo vlasy, hlboké bobule odtiene sú istý víťaz výstrel na všetky odtiene pleti. Táto temná malina tónované gaštanové je ideálny pre niekoho, ktorého osobný štýl je prirodzený a tlmený. Vzhľadom k tomu, že je to taký tmavý odtieň, to tiež vyžaduje menšiu údržbu a koreňových touch-up.

14. Ginger Auburn

Čo je lepšie ako jeden odtieň červenej? Dva odtiene červenej, samozrejme! Ísť na hlboké gaštanovej farby vlasov doplneného jasnými zázvoru vrcholov vytvoriť sexy a mladistvý vzhľad. Nehovoriac o tom, že upozorní na to dať sladkú Sunkissed vzhľad. Táto farba práca vyzerá najlepšie, keď štylizované kadere na pás dlhé vlasy.

15. Dusty Auburn BALAYAGE

Klinec, že ​​firemné eso vyzerať správne v hlave športových Tento elegantný BALAYAGE štýl. Dané v odtieňoch zaprášené hnedej a svetlo gaštanové, táto farba práca dokonale balansuje na hrane medzi šik a elegantné. Kúpte si ostrihať v šikmej dlhej bob dokončiť svoj zasadačky pripravený vzhľad.

16. Reverzný Auburn Root taveniny

Zvyčajne, keď idete na koreňové taveniny, tmavší odtieň pri korienkoch topí do svetlejší odtieň smerom ku koncom. Tento pohľad dáva nečakaný zvrat v tomto sfarbenie štýle. Tu je hrdzavý gaštanové tieň na korene pomaly zapadá do tmavého mahagónu hnedej smerom ku koncom k vytvoreniu tohto sexy vzhľad.

17. Jahoda Auburn

Bude pre tento elegantný vzhľad vlasov, ktoré by ste si predstaviť trendy majiteľ boutique mať? Alebo snáď celebrity stylista? No, potom je tento mäkký jahoda tónované gaštanové je presne to, čo hľadáte. To podhodnotená gaštanové odtieň, keď urobil na dlhú bob, je viazaný na vás vyzerať ako milión dolárov.

18. Muted Auburn

Len preto, gaštanové je odtieň červenej, neznamená, že to musí byť super jasné a in-vašej-face. K dispozícii je nespočetné množstvo mäkších, zrelší možností, ktoré môžete vyberať. Táto tmavo gaštanové odtieň s tmavo hnedej a šedej tóny je vynikajúcim príkladom rovnaké.

19. Flaming Auburn

Ak sa pozrieme úplne zmení váš vzhľad a povstať z popola svojho nudného farbu vlasov ako fénix? Potom nie je lepšie farby na vlasy ísť, než je táto ohnivé gaštanovej farby, ktorý vyzerá, ako by sa chystá vzplanúť zakaždým, keď sa to dotkne slnečného žiarenia!

20. Champagne Auburn

Girl, predviesť svoju lásku k sektu od športových tejto gaštanové vzhľad, ktorý je tak ohromujúci, ako to dostane. Šampanské podtón tohto ľahkého gaštanové vzhľad snaží vytvoriť perfektné odtieňa ružového vína na vlasy. Len časť vlasov na jednej strane a nechať nestylovaný, aby čo najviac z tejto nádhernej farby vlasov.

A tu to máte, priatelia! Naša vyčerpaný z najlepších stylingových nápadov pre gaštanovej farby vlasov. Dúfam, že ste našiel nejaké štýly, ktoré šteklili svojej fantázie. Komentár nižšie a dajte nám vedieť, ktoré gaštanovej farby štýl umieraš vyskúšať hneď!

load...