Účes

17 Zimné svadobné účesy pre ženy

17 Zimné svadobné účesy pre ženy

Ahoj holky! Takže svadobné sezóna je tu v plnom prúde s množstvom svadby naplánovaných na nadchádzajúcu sezónu. Obliekanie vhodne vyžaduje veľa plánovania a je najviac určite stresujúce. Byť nevesta len robí to ešte viac stresujúce. Musíte vyzerať čo najlepšie pre každú príležitosť a ktorý volá iný účes zakaždým. Koniec koncov, je to vaše špeciálne deň, a vy si zaslúži žiariť!

Svadobné účesy pre indické ženy:

Prejdite nadol na nejakú inšpiráciu na svadobné účesy svadby.

Štýl 1: Classic Indian účes

Nikdy nemôžeš ísť s tymto zle. To je jeden svadobný účes, ktorý sa nikdy z módy! A to vyhovuje všetkým! Urvat si vlasy vzadu a dať ich do vrkoča alebo jednoduchý drdol účes. Ozdobiť svoje vlasy s niektorými čerstvými kvetinami Mogro (gajra) okolo drdolu a maang-tikka pre šperky. Či už chcete pokryť vašu hlavu so závojom, alebo nie, bude závisieť na tradíciách, ale tento štýl sa nikdy nepodarí. Odporúčam vám vyskúšať tento štýl aspoň raz v priebehu mnohých svadobných funkcií.

load...

Style 2: Jewelled Tiara

Opäť veľmi jednoduchý, elegantný a nadčasové indických žien účesy. Nosiť vlasy v obláčiku okolo koruny pridať hlasitosť a vytvoriť drdol na chrbte s zostávajúce vlasmi. Pridajte štýlový diadém okolo koruny, tesne pred kysnutého. Štýl, či sa zmení mnoho hláv. To je najlepšie nosia na stretnutie a recepcia.

Štýl 3: neckpiece s twist

Pre slávnostné príležitosti, ako sú koktaily a Sangeet, môžete experimentovať so svojimi vyzerá oveľa viac, než je skutočná D-deň. Skúste nosiť šperky odlišným spôsobom, ako nosiť krčnej-kus s ťažkým prívesok na mieste maang tikka, v trochu un-bežným spôsobom. Udržujte zvyšok účesu veľmi jednoduchý, ako je žehliť. Tak, že dôraz je kladený na šperky!

Štýl 4: Half-Up-Half-Down kučeravý vlasy

Pre prípady, keď potrebujete, aby sa vaše vlasy, elegantné, ale napriek tomu nechcete experimentovať moc, len krútiť si vlasy vzadu vo voľnej kadere, a kravatu predné polovicu vlasov v malom objemné obláčiku. A máte dobré ísť!

load...

Typ 5: Pre tých, s krátkymi vlasmi

Ak máte krátke ostrihané vlasy a nechcú používať predlžovanie vlasov alebo umelých vlasov pomocou drahokamy príslušenstvo pridať štýl do vašich vlasov.

Štýl 6: Žemle

Buchty sú obľúbené každá nevesta má, pokiaľ ide o vlasový styling pre svadobný deň. Odchod z prednej časti sa vytvoriť obláčik okolo koruny. To nebude len pridať nejaké dráma do svojho vzhľadu, to bude tiež pridať niekoľko palcov k vašej výške. So zvyškom vlasov, vytvoriť jednoduchý drdol okolo zátylku. Zdobia vlasy s jednoduchými doplnkami. Štýl bude mať vlasy z tváre príliš, čo vám umožní vychutnať si okamihy na vašej svadbe bez veľkého rozruchu s vlasmi.

Style 7: South-Style Braid

Ak ste nádherná južnej indický nevesty, alebo máte na sebe na juh štýle sárí pre funkciu, ísť na vrkoča s ozdobami po celom tele, a gajra okolo základu vrkoč. Nič nefunguje lepšie!

Dúfam, že všetci radi kompilácie. Okrem vyššie uvedených štýlov, môžete experimentovať s čerstvými alebo umelé kvety a ďalšie dekoratívne motívy na vlasy, sponky a sponky apod pridať štýl do vašich vlasov.

Style 8: Krátke Messy Pin Curls

Ak máte krátke vlasy, použite malý barel kulmy, niekoľko vláseniek a nejakú pomoc od priateľa, a máte to vyzerať pripravený. Tento jeden z zimných svadobných účesov, ktorá robí krátke vlasy vyzerať ako práve správnu dĺžku i na svadbu!

Style 9: elegantný vzhľad

To je jeden pohľad, pre ktorú budete potrebovať stylista pre istotu. Uistite sa, že nájsť vhodné stylista, aby vám požadovaných výsledkov.

Tento pohľad vyžaduje, aby ste kombinovať vrkoč s želírovacieho vlasmi a kadere, ktorá vyžaduje veľkú presnosť a skúsenosti taky.

Štýl 10: Messy Pop Star Pozrite sa

Získajte jazzed vzhľad tohto svadobné sezóna, a dokončiť ho s niektorými kvety. Ten istý výstrel spôsob, ako vystúpiť z krabice s vlasovým vzhľad zimné svadby. Navyše to nie je nazývané hviezda vzhľad pop bezdôvodne!

Štýl 11: Low Side drdol

Prevažne Rozlúčka štýl, dokonalá kombinácia hot a sexy. Ale potom, ak váš vzhľad pre perfektné štýl ísť s tým husto vlasmi PIN, ktorý zdvihol, potom je to tu.

Štýl 12: Zvlnená tokov

Vytvorte niekoľko vĺn a nechať je voľná, a uzol až niekoľko prameňov stiahni jednoducho, ale elegantný vzhľad. Ak si myslíte, že menej je viac ako tento štýl bude určite dokázať, že ste v poriadku! Jeho jednoduchosť v tom, že ste si tak veľmi lákavá!

Štýl 13: doplnený Bun Look

Ťažký vlasy doplnkom veľkého buchta účes vám pomôže vytvoriť módne vyhlásenie v absolútne žiadnom momente.

Štýl 14: Simple Maangtikka Look

Jednoduchý maangtika náhradné diely je najjednoduchší spôsob, ako získať svadobné vzhľad a sotva spotrebúva kedykoľvek. Ak váš indický nevesty, potom je pohľad, ktorý sa perfektne hodí do obradov a stále drží hľadáte štýlové.

Štýl 15: Half up Half dole účes pre dlhé vlasy

Ak máte dlhé a husté vlasy, skúste tento pohľad; pridať nejaké vlasové doplnky na dokončenie vyzerať. To je jeden pohľad, ktorý nikdy nedôjde z módy. Polovica až polovicu dole štýl bol asi na dlhú dobu a má vyjsť v mnohých rôznych verziách. Jeden zo vyšiel najobľúbenejších svadobných štýlov, aj keď je stočený a zvlnená vzhľad. K tomu stačí nafúknuť vlasy trochu, ak ešte nemáte objem. Tie časť a odísť zostávajúce voľné. Použite kulmy a nastaviť táto časť je kadere. To je všetko, čo je potrebné!

Štýl 16: Polovica až polovicu dole Messy účes

Nemajú reálny dlhé vlasy? Žiadny problém, vyskúšajte tento účes. Je to špinavá zábavné a trendy a zároveň zachovať svoj vzhľad na svojom mieste.

Štýl 17: Curly štýl Messy Hair pre krátke vlasy

Pin vlasy a použite malé roztomilé kvety, aby to elegantné finish.Simple a pekné!

Dúfame, že tento článok je veľmi zaujímavý pre všetky nevesty-k-byť pri tom! Ktorých jeden z nich budete radi nie? Podeľte sa o svoje myšlienky a nejaké nápady s nami.

load...