Účes

4 Choppy Stredné účesy pre rôzne tváre Tvary

4 Choppy Stredné účesy pre rôzne tváre Tvary

Stredná účesy hovorí a vyjadrujú ženskosť a všestrannosť u ženy a jeden z najčastejších štýlov pre túto dĺžku vlasov je Choppa Ends.

Trhaný Ends pridať elán do akéhokoľvek účesu, bez ohľadu na tvar tváre a dĺžky vlasov. Zdôrazňujú človeka športové a dobrodružnú stranu. Trhaný vlasy je najlepšie v kombinácii s krátkym a stredným vlasy. Tu je vodítkom hrať istotu pri výbere trhaný vlasy škrty pre stredne dlhé vlasy, s ohľadom na Váš tvar tváre a funkcie.

Trhaný stredná účesy:

1. Choppa Medium účes pre okrúhlu tvár:

Okrúhla tvár má zhodnú šírku a dĺžku, čo umožňuje tvar ľahko rozpoznať. Okrúhla tvár robí tváre vyzerajú plnšie, takže je dôležité, že idete pre ostrihať, ktorý bude zoštíhlenie chubbiness vašich tvárach.

load...

Trhané Bob Layered znížiť príčiny chudnutie vplyv na kruhové tváre tým, že vytvára ilúziu dlhé tváre. Tiež sa uistite, mali vrstvy nikdy neskončí pri brade linky, ktorá bude pridávať iba väčšie zaoblenie na už guľatú tvárou. Udržiavať vrstvu, pod bradu linky vždy; Tento pridám ostrosť na lícnych kostiach, a tým zachovať chubbiness dole robiť toto jeden z najviac ideálne rozbúrené strednej účesy pre ženy s okrúhlou tvárou.

2. Choppa Stredná Účesy pre oválnu tvár tvar:

Dlhé tváre majú zvyčajne veľké čelo a pretiahnutý bradu, ktorá robí tvár vyzerať podlhovasté. Pri výbere trhané účes vážny tvár, ísť s Bangs maskovať veľké čelo. Stredne dlhé vlasy pomôže nájsť rovnováhu medzi Bangs a dĺžky. Tiež Choppa Medium Layered účes hodí ku každému štruktúru vlasov. To znížiť Downs objem kučeravými vlasmi a dodáva ostrosť na rovné vlasy.

3. Choppa Medium účes pre srdcovitý tvár:

Svojrázny znakom srdce v tvare tváre je polohovacie brada. Takže niekto s týmto typom tváre mali byť veľmi opatrní, aby sa nezvolí ostrihať, ktorý zlepší ostrosť bradou. Bočné pozametal rany s Choppa končí v strednodobom alebo dlhodobom dĺžka funguje najlepšie s srdca v tvare tváre. Trhaný Bangs skryť čelo, zatiaľ čo stredná dĺžka vyhladzuje ostrosť polohovacieho brady.

load...

Vyhnúť sa ťahanie si vlasy dozadu alebo Pouf top, bude to len pridať ostrosť bradou. Udržujte svoje rany miernejší ako sporé, vrstvy dole zo strán a dolu ku svojim chin.This dodá objem čeľusť vytvára ilúziu vyvážený bradu.

4. Choppa stredne dlhé účesy pre hranatou tvárou tvary:

Hranatá čeľusť je Zvláštnosťou štvorcového tvaru tváre, na rozdiel od širokého čela. Trhaný štýl vlasov u strednej dĺžky je vhodná pre štvorcového tvaru tváre. Zvoliť trhavých a trhané konce pre hlavný rozdiel a drž sa ďalej od tupým koncom, pretože zničí hranatosť zo štvorcového tvaru tváre.

Trik je tu je čírosť vlasov bude hrať a zvýšiť proti silnej čeľuste a široký čelo. Dodáva ženskosť a jemnosť na niečí tvár. Ak sú vaše vlasy kučeravé, držať okraje trhaný, ktoré budú tiež vážiť hlasitosť pri pridávaní mäkkosť s ostrými rysmi štvorcového tvaru tváre.

Tiež pri výbere štýlov Choppa Medium vlasy; je potrebné dbať na tvárových čŕt rovnako. Ak váš nos alebo brada linka je ostrý, nech Choppa hrany stačiť mierne dosiahnuť rovnováhu. Nechajte trhaný hrany byť dostatočne ostré tupými rysy tváre, ako sú čeľuste a okrúhlymi tvárami. S týmito malými vodiacich liniek, jeden môže vždy ísť o štýloch Choppa vlasy nebojácne. Podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch nižšie.

load...