Účes

5 lichotivých účesov pre dlhé tváre

5 lichotivých účesov pre dlhé tváre

Je to to, čo váš tvár vyzerá, akonáhle všetky bodky splniť?

Potom sa vaše vlasy je jedným z najväčších faktorov, ktoré pridať do svojho vzhľadu. Je možné, že na sebe ten správny make-up, oblečenie a doplnky, ale zlý účes alebo ten, ktorý nerobí nič pre váš typ tváre môže viesť ku katastrofe. Zvláštne strih, ktorý vyzerá nádherne na svoje obľúbené herečky nemusí vyzerať rovnako na vás taky.

Každá plocha strih má rôzne účesy, ktoré vyhovujú a môžete si vybrať niektorý z nich dostať ten správny vzhľad. Rovnako tak, ak máte dlhý alebo podlhovastý tvar tváre, výber správneho účesu je veľmi dôležité, pretože zlý človek môže pridať ďalšie dĺžky na tvár a vyzerajú hrozne.

load...

Hlavným cieľom správnym účesom je zdôrazniť svoje najlepšie vlastnosti a bagatelizovať tie nie tak dobré.

Existujú môže líšiť účesy pre dlhé tváre. Tu je niekoľko účesov, že ženy s dlhými plochami môžu odniesť bez námahy.

Lichotivé účesy pre dlhé Faces

Tvar 1:

Ak máte dlhý tvár, ale sú obdarení rovné vlasy, potom tupé alebo bočné pozametal rany môžu byť použité na vytvorenie väčšej šírky a pridať zábavy do nad všetkým vzhľad. Bude mať za cieľ tieto účesy vytvoriť ilúziu kratšie tváre, pretože sa zakryť veľké čelo spravidla zobrazujú na dlhých stranách. Hlasitosť sa bude snažiť, aby sa tvár vyzerať trochu širšie, čo ponúka skvelý vzhľad pre dlhé tváre. To je jeden z dobre známych a lichotivé účes vážny tvár a môžete ju skúsiť taky. Pretože sa ľahko udržiava.

load...

Tvar 2:

Perfektné dlhé vlasy pre dlhé tváre je po ramená rovné vlasy. To by mali byť znížené v dlhých vrstiev. Najkratšia vrstva by mala končiť na brade a rám svoju tvár a zároveň upozorňovať na stavbu kostí v čeľusti. Vyzerá to veľmi formálne a je ideálny pre pracovisko. Môžete tiež nosiť tento pohľad na niektoré formálne funkcie, alebo dať dohromady je. Tento účes je jedným z dobre známych dlhá tvár účes.

Tvar 3:

Ak máte v pláne, aby sa vaše vlasy krátke, dĺžka brada bôby sú ideálne pre vás, pretože vytvárajú ilúziu šírku a vyzerajú veľmi očarujúce. Môžete sa tiež rozhodnúť pre "linka" dlhá mikáda, držať chrbát asi 1 1-2in. Menej ako predné.

Štýl 4:

Rovnako ako rany, strapce tiež pomôcť zmierniť dlhé čelo. Ak ste hru, skúste hrubou tupý okrajový. Nosiť mimoriadne rovno aľ obočie a pripravte sa otáčať. Kedy ísť na to, môžete mať svoje vlasy dlhé a rovné taky.

Typ 5:

Hoci dlhé vlasy nie je vhodné pre dlhé tváre, to môže byť zmenený, ak máte kučeravé alebo vlnité vlasy. Pomáha dodať objem a šírka po stranách tváre a vyzerá veľmi žensky.

Ne-ne pre dlhé tváre:

  • Ak máte krátke vlasy, nejdú pre krátke vrstvy, ktoré pridávajú objem na hlavu. Bude to len pridať ďalšie výšku.
  • Vyhnite sa príliš veľa dĺžku vlasov, ktoré bude len ďalej predĺžiť svoju tvár.
  • Príliš málo dĺžka vlasov bude tiež katastrofa. Nájsť dokonalú rovnováhu

Pamätajte si, že len preto, že niečo, čo vyzerá dobre na niekoho iného, ​​neznamená, že to bude fungovať aj pre vás. Pochopiť váš typ tváre a tvar sa dostať perfektný účes a vyzerajú ako milión dolárov, takmer bez námahy !!!

Dúfame, že tento článok na lichotivé účesov na dlhých vlasov vám pomôže získať čo najlepšie podlhovasté tvár účesy.

load...