Účes

10 Účesy celebrít s okrúhlymi tvárami

10 Účesy celebrít s okrúhlymi tvárami

Má okrúhlu tvár a nájsť účes, ktorý doplní tento tvar môže byť trochu zložitejšie, ale pomoc je po ruke, ako sme zostavili zoznam desiatich celebrít účesy s guľatými tvárami. Od Adele nevlastní updo, Aishwarya je voľné kadere na zvlnenú bob Emma Stone a Ginnifer Goodwin je škriatok, niektoré z najštýlovejších hair'dos, aby vám trochu inšpiráciu. Tu je niekoľko celebrít s okrúhlou tvárou tvarov, ktorí používajú tieto škrty a techniky štýlu, aby sa na glam!

Takže, čítanie dopredu a vyskúšať tieto dokonalé účesy, ktoré vám pomôžu oslniť svoje funkcie.

1. Emma Stone:

Emma Stone vlasy má tendenciu vyzerať brilantné, a to nesplnená-but-uvoľnený WOB sa v ničom nelíši. Plus jej bočné pozametal fringe dopĺňa svoj guľatý tvar a tiež hrá zdvihla zelené oči, čo je zameranie.

load...

Tip: Skúste sa vyhnúť vlasy zastrčené za ušami, namiesto toho nosiť dopredu a vytvoriť rozstrapatené vzhľad.

2. Mila Kunis:

Možno nám nesúhlasí s, ale elegantný, odtiahol buchta pomáha zjednodušiť okrúhlu tvár, takže to vyzeralo menej koleso. Ak chcete znova tento sofistikovaný vzhľad, len žehličky vaše dlhé vlasy, kým je to úplne rovno, použiť dobré množstvo gélu pre väčší lesk a vytiahnite ju späť do zabaliť do drdolu.

3. Kirsten Dunst:

Krásne Kirsten Dunst svoje dlhé kadere nosené v ťažkej stredovej cestičky funguje perfektne zarámovať svoje tvárové rysy. Nielen, že je herečka chytro rozhodla pre dlhé, trhané bočné strapce a vrstiev, ktoré jej pomáha odvádzať pozornosť od svojho zaoblené brade. Pre získanie Dunst je ohromujúci strapce, plochej ocele vedľajšie rany a končí s streknúť strednej fixácie.

load...

4. Cameron Diaz:

Niečo na tej Mary herečka dlho bol fanúšik bočné pozametal rany, a preto by mala ako Cameron vyzerá nádherne so svojím bočným pleteným vrkočom. Navyše jej uvoľnené, postele s čelami vzhľad je tak roztomilý a elegantné - univerzálny účes, ktorý pracuje na dátum noc alebo dátum obed.

5. Jennifer Lawrence:

Milujeme Jennifer Lawrence, a my sme radi jej modernú verziu bob. Hladné hry herečka má prirodzený guľatý tvar tváre, ktorý sa vyrovnáva s jej středometrážní zvlneným bob, ktorý zvýrazňuje jej tvár krásne. Takže dámy, ak máte prirodzene vlnité vlasy, objať ho, a ak nie, potom sa dotknúť vášho vlasy curling prútikom a lak na vlasy.

6. Ginnifer Goodwin:

Dámy, ak ste chceli vytiahnuť Pixie ako herečka Ginnifer Goodwin, ale báli taky, potom je potrebné ísť do toho. Herečka vyzerá super sexi Sporting tento krátky, bočné pozametal účes, zatiaľ čo objem na temene hlavy zvýrazňuje jej kruhový tvár.

7. Adele:

Adele je napoly hore, napoly dole účes je ideálny pre horúce dni. Natupírované a stredná časť rany oscarového Singera aktualizovať tradičný vzhľad. Ak chcete získať vzhľad, vytvorí vlnu pomocou hrubé barel natáčky. Ďalej opustiť predné ofinu a dráždiť zvyšok vlasov k vytvoreniu tohto Bouffant. Teraz vytiahnite doberal vlasy za hlavu a zaistite vlasy sponkami, aby im na mieste. Potom opraviť kadere s Volumizer sprejom.

8. Rani Mukherjee:

U žien s kruhovými plochami, to je najlepšie spárovať vrátenú koláč s bočnou pozametal dlhých vrstiev. Na dosiahnutie Rani Mukherjee je nádherné low-key updo, použite tučný-barel kulmu a vytvoriť mäkké vlny, vytiahnite si vlasy v zadnej časti hlavy. Potom, čo urobil, zaistite chaotický buchta s sponkami.

9. Aishwarya Rai:

Hovorí sa, že pridávanie hlasitosti po stranách je kompletný ne-ne pre ženy s kruhovými plochami, ale Aishwarya Rai im ukáže zle. Nádherná herečka spárovaný jej bezchybnú make-up s stredovej časti, dlhé vrstvy a mäkké kadere čo má za následok predĺženie jej okrúhlu tvár.

10. Kelly Clarkson:

Always ohromujúci Kelly Clarkson oslňuje v tejto voľné, veľké a mäkké vlny. Jej dole a flow účes má veľa objemu; vrstvené vlny a lesk - vďaka super-skákacie nafukovacie suché a lesk sérom. Takže ak ste obdarení zdravé vlasy a tečúcich kadere (a ak nie, potom použite hrubé barel curling prútik), ako je tento slávny spevák, potom sa rozhodnú pre veľmi vyvážené štýlu, ktorý sa predlžuje svoj tvar tváre.

load...