Účes

Najlepšie japonské účesy - náš top 10

Najlepšie japonské účesy - náš top 10

Japonské ženy sú známe pre svoju bezchybnú pleť a krásne vlasy. Ich srsť je len Bohom nadaný a oni sa naučili experimentovať s ním v unikátnym spôsobom.

Takže, tu sú niektoré najlepšie japonské účesy by ste mali určite vyskúšať:

1. Chaotický orezané Bob:

Cez Pinterest

Japonky majú dokonalú pleť a hodvábne rovné vlasy, a tým aj ich vlasy vyzerajú najlepšie, keď odišiel jednoduché. Avšak, modernizácia má niekoľko z nich k zníženiu dlhé kadere. Potom chaotický orezané bob sa objavili ktoré nielenže dostal vybraný pre najlepšieho návrhára vzhľad, ale tiež sa stal súčasťou viacerých rámp show.

load...

2. Center Virtual Bouffant:

Cez Pinterest

V strede virtuálnej natupírované je jedným z japonskej školáčku vyzerá, teraz videný v rôznych krajinách. Zdôrazňuje krajší stranu dievčatá, pretože vytiahnuť stredné vlasy tvoriť Bouffant, takže vlasy na strane voľné.

load...

3. Glam Doll:

Cez Pinterest

Glam bábika vzhľad je inšpirovaný bábik Barbie a klanu v Japonsku, ktorá sa oblieka ako bábiky, predstaví svoju krajšiu stránku. To zahŕňa strapce, skákacie kadere a dá normálneho dievčaťa najlepšieho človeka, že by niekedy chcú. Tento vzhľad je doplnený funky klipy, čiapky, čelenky a kvetinové Bouffant.

4. Shimada:

Cez Pinterest

Shimada účes obsahuje vysoký umelý kúsok zvaný drdol, nosia gejše. Gejše sú jedným z významných rodov z Japonska, ktorí boli veľmi poznamenal po celom svete. Sú pekné, elegantné a šik, a využiť ich účesy a príslušenstvo očariť svet, ako sa okolo.

5. Kepatsu:

Cez Pinterest

Kepatsu je jedným z najtradičnejších japonských účesy, v ktorých by vznešenej ženy obliekajú ich najlepšie príležitosti. To bolo týmto účesom, že ženský trieda bude súdený a rešpektovaný. Účes do dáta boli prevláda v Japonsku len s nepatrnými vylepší. Účes potrebuje hranatý Bouffant, takže len koníka srpovitý na zadnej strane, zviazané stuhou.

6. Tokugawa: Box Shimada:

Cez Pinterest

Inšpirovaný klasickým Shimada, región Tokugawa v Japonsku zrekonštruovaný celý vzhľad, aby bolo pohodlnejšie pre svoje ženy, volať to krabici Shimada. Účes, vyrobený s množstvom trpezlivosti, bude mať jednu tvoria Box Shimada vyzerať, takže políčko v dolnej časti krku.

7. Motýľ:

Cez Pinterest

Motýľ účes je všetko o tom, klapky tým, že váľa vlasy na troch stranách hlavy. Účes, je najlepšie vidieť na rampách a medzi módnymi div, bol inšpirovaný starým Gejša vyzerá. Aj keď to zdobený zlatom, modernizovaná verzia nechal Messier než predtým, takže to viac výstredné a elegantný.

8. Víril Bouffant:

Cez Pinterest

Vírila natupírované je krásne a bez problémov spôsob dáva vaše vlasy najlepšie Red Carpet vzhľad. Podajte vrstvenie strih, môžete držať niekoľkých bočných kadere a vytiahnite ich späť do tvoriť polovicu poníka. Namiesto toho len viazanie poníka, môžete ho krúžením do jednej strane a pod jeho tenkými bob kolíky, opúšťať zvyšok rozpustenými vlasmi. Posuvným vyzerá elegantne a veľmi módne, ako budete chodiť.

9. Valčekový buchty:

Cez Pinterest

Kolieskové buchty sú jedným z najobľúbenejších japonských krátkych účesov, hlasoval mnoho mladých dievčat a kaderníci v Japonsku. Je to funky, výstredné a trendy, a dáva svoj módny míňa boost, ako ju športu. Delenie vám vlasy s cestičkou centrum, môžete si nedbalou buchtu na každej strane hlavy. Ak máte strapcami alebo šľahne, vyzerajú pekne a pridať šmrnc.

10. Uzol Pony:

Cez Pinterest

Uzol pony je najlepšie pre krátke vlasy a vyzerá veľmi pekne na mladé dievčatá, ktoré majú kučeravé vlasy. Ťahanie späť niektoré zo svojich vlasov po stranách môžete uviazať uzol v stredu. Ak chcete zachovať zvyšok vlasov stabilný, môžete ho držať s funky vlasmi kapely a pustiť voľne a zadarmo.

Dúfam, že sa vám to páčilo článok o japonskej účesov. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...