Účes

10 Skvelé krátke vrstvené účesy by ste sa mali pokúsiť dnes

10 Skvelé krátke vrstvené účesy by ste sa mali pokúsiť dnes

Hľadá on-trend krátky zostrih, ktorý kričí horúčosť? Ah! Vy ste nás našli v pravý čas. Vyskúšať jeden z mnohých súlož vzhľad, spolu s objemom, oblázkovitý vyletí a textúrou, ktorá riadiť muža divoké a vami zasnený.

Tu sú niektoré z najhorúcejších krátkych vrstvené účesy! Čítajte ďalej a zvládnuť umenie pozerať umelecky rozstrapatené!

1. Asymetrický Bob:

Herečka Jennifer Lawrence nám ukazuje, ako udržať veci Sassy a zároveň zostať šik a elegantné. Zriedka usadzovacej pre rovné zámky, Jenni je asymetrická shaggy bob účes je zomrieť. Sme radi, ako strih jej dáva vlasom objem, rozmer a moderný vzhľad, zatiaľ čo chaotický vlna jej dáva sexy I-práve prebudil-up štýl každá žena miluje. Takže, ak ste sa rozhodli pre súlož účes, skúste jeden po herečka Hunger Games. Ponorte svoje kadere nejakým vážnym medovo blond farbu pre naozaj rafinované a sexy vzhľad, a voila, ste pripravení ísť!

2. Vrstvená Pixie:

Priznajme si to: herečka Ginnifer Goodwin je známa pre jej sexy škriatok rez súlož, takže bez námahy trend jeden z najvyhľadávanejších štýlov. Kedysi sa herečka robí tento krátky účes vyzerať jednoducho spravovateľné a odvážny, ale to neznamená, že to vrstvený škriatok nie je univerzálna. Jednoduchý pohľad na skalu bez škodlivých splodín, aby dokázali tento účes vrstvený účes je ideálny pre čokoľvek, od formálne k neformálne príležitosti.

load...

Áno, skúste tento odvážny štýl a dať nejaké blond-stva vo vlasoch, aby dokázali tento krásny pohľad z Ginnifer Goodwin.

3. Loose krútia:

Vanessa Hudgens je známa pre jej jednoduchý, bez námahy a rafinovanú krásu. Tu máme speváčka a herečka športových jeden z jej najlepších pohľadov: uvoľnené kadere s nádychom vrstiev. Tento kučeravé účes je ideálny pre krátke vlasy a môžete kopírovať tento krásny štýl tým, fénovanie svoje zámky vo veľkých valcov. Uistite sa, že budete mať svoje kadere na mieste s lakom na vlasy a máte svoje mäkké, objemné kučery, ktoré môžete spárovať s jemným make-upu a nahé pery trochu podráždenosťou. Úplne ohromujúci pohľad na romantickú schôdzku alebo špeciálny večer.

4. Zasnený Vrstvené krútia:

Hľadáte elegantný krátke vrstvené účesy? Potom ste tu! Herečka Cate Blanchett vyzerá nádherne s jej jemným asymetrickým krátkym účesom a tenký kadere. Hojdacia každá farba vlasov je to možné, myslíme si, že ona vyzerá obzvlášť pozoruhodné ako blondína. Ideálne pre krátke, tenké vlasy, aby vrstvené vrátených kadere Cate, použite kulmu na niekoľkých úsekoch vlasov pre snové, romantické kadere.

load...

Je nutné použiť ľahký dotyk lak na vlasy, aby ju udržali na mieste, a ak obnovovať vzhľad, udržujte očný make-up minimálne a ísť všetci von s ľahším rúž. Vzhľad je pútavý a fascinujúce - niečo, čo každá žena sníva rock sa!

5. Shaggy Bob s kaderí:

Tam je krása, a potom je tu žiarivý Chloe Moretz, mladej módy robí všetko správne s týmto náladový vzhľad. Priamo na vývoji so svojím vrstvené, medovo blond, krátke bob účes, Hugo herečka udržuje jej kadere voľná a vlnitá na tlmených napriek tomu elegantný vzhľad.

Znovu jej prepracovaný účes s kaderami otočením úsekov zámkov okolo curling Tong, uistite sa, že kadere nepadajú do tváre. Môžete tiež použiť nejaký maximálnou pevnosťou, lak na vlasy, aby sa vaše dokonalé kadere na svojom mieste a je definovaná. Takže, ak chcete skúsiť niečo sladkého, sexy a chaotický, dať tento štýl vír.

6. Krátka, Glamour krútia:

Náladový? Áno. Rozkošný? Ó áno. Veľa vrstiev? Rozhodne! Netreba hovoriť, že máme uctievať Kelly Osbourne má krátke dĺžky účes doplnený zrejmých vlnami. Spevák pridal nejaké vážne objem a textúru na vlasoch, čo jej, že kolískový-chic vzhľad. Okrem toho Kelly vyzerá ako prírodné krásy s jej bočnej deliacou vlasy, lesk a prevráti; navyše máme radi, ako sa jej podarilo spojiť svoju blonďavú štýl a rafinovaný make-up spoločne sa rozbehnúť tento krásny vzhľad. Ideálne účes pre ľudí, ktorí milujú otočí a aby si ľudia hovoria. Och!

7. Vlnitá Shag:

Je tu niečo, čo vyletí a kudrlinky, ktorý dáva žene toľko ženskú príťažlivosť - Nehovoriac o tom, dokonalý lesk a textúru. Tu vidíme pôvabné Meg Ryan športové krátku a trhané blond zámok so sortimentom vrátiť späť vyletí, o vážne módne súlož účes. Z tohto účesu, vziať Meg snímku do dôveryhodného kaderníka!

8. Sassy Razor-Cut:

Zabalené do všetkých druhov ženskosti a sexuality, Dianna Agron vyzerá úplne úžasná vo svojej vrstvené, bláznivé krátku súlož účes. Ľahko vytvoriť účes má klasický krátky bob a pridáva veľa vnútorných vrstiev ako britva rez dať skákacie, svieža a otrhaný skončiť na vzhľad. Teraz sa herečka len zmätky s hlavou vlasov trochu a platí pevnú lak na vlasy, a výsledok? Nervózny štýl, ktorý je ideálny súlož účes na jar a v lete a je možné nosiť doslova kdekoľvek! Rozhodne ľahko účes vyskúšať, nie je to?

9. Ošumělý Pixie:

Áno, je to pravda: to šialený chaotický účes je naozaj tak jednoduché, ako to vyzerá. The Grand Budapest Hotel herečka absolvoval, kratší strih je ideálny pre začiatočníkov škriatok. Tento krátky zostrih lichotí Tilda je dokonalý tvár, čo ju vytiahnuť z očarujúce predsa elegantný štýl. Obnoviť jej rozstrapatené up vzhľad, naneste voluminizing penu do vlhkých vlasov, krútiť v oddieloch, nechajte uschnúť, naneste ľahký dotyk lak na vlasy et voila - mäkké, ošumělý vlny.

10. Bláznivý Krátke vlasy:

Ak ste veriaci zo všetkého šialené a zábavné, potom budete pravdepodobne milovať tento účes z nahrávania umelca Mc Lyte. Spevák športové lichotivý Pixie s tonami vrstiev dať vlasy nejakú zrejmú výhodu. Nehovoriac o strapatou srsť klesá smerom k tvári, ktorý je neľútostná a štýlové. Ideálne pre príležitostné výlety alebo na večierok, účesy vziať, čo päť minút zostaviť? To je víťazstvo účes v našich knihách.

Vyskúšať tieto jednoduché-doteraz nervózny krátke vrstvené účesy ešte dnes! Tiež, dajte nám vedieť, ako sa vám páčil tento príspevok! K dispozícii je komentár box nižšie.

load...