Účes

Najlepšie kaderníčky v Bangalore - našich 10 najlepších výberov

Najlepšie kaderníčky v Bangalore - našich 10 najlepších výberov

Hip Bangaloreans pri pohľade na šport najnovšie účesy sú na šťastie! Mesto hostí niektoré z najlepších kaderníckych salónoch v krajine. Odborníci usmrtená z najlepších vzdelávacích inštitúcií otvorili salóny, ktoré by zabezpečili mestským kozmopolitné obyvateľov elegantný, funky, elegantné a whack frizúry! Získať šťastný hlava dnes efektných účesov z 10 najlepších kaderníkov v Bangalore.

1. Tracey Na Chyrsolite

Opýtajte sa ktoréhokoľvek Bangalorean kde oni dostali ich tvarované účes pohľad z a môžete staviť svoje zámky, že odpoveď bude Tracey! Majiteľ Chyrsolite unisex salon získal nadšené recenzie od svojich klientov pre jej hybkými prsty a zručnosť s nožnicami. Tracey je populárny pre svoju charizmatickú osobnosť, ktorá vás udrží zaoberá živú konverzáciu, zatiaľ čo ona pracuje mágie so svojimi vlasmi. Môžete tiež požiadať o farbenie vlasov, trvalá, lepenie a podpichovanie ošetrenie v salóne. Vlasové kúry a štýly, ktoré jej odporúča, sú bedra, moderné a dobre hodí k vášmu uponáhľaného životného štýlu. Salon je skromný, ale čisté, takže si môžete byť pohodlné, zatiaľ čo ona pracuje na vlasy.

Fyzická adresa

316 / B, 3. Cross, Opposite Surya zbierok, Commercial Street, Shivajinagar, Bangalore.

2. Bounce

Dobre prejsť okruh brigády ceste, Lavelle ceste, McGrath ceste a Vittal Malý ceste je posypané veľkoryso s Peppy salóny ponúkajú hip nové účesy pre mladých, pozitívne davu. Medzi najobľúbenejšie je odraziť na Lavelle ceste, kde kaderníci obratne Snip, farbu a štýl vlasy pre moderné, drzá vzhľad. Tieto stylisti sem vziať svoj čas, aby sa zoznámili s vašou štruktúry tváre, vlasovej štruktúry a osobnosti sa pri popíjaní na občerstvenie a vychutnať pokojnú atmosféru. Ostrihať od juniorských stylistov vás stojí menej ako seniorov. To je upscale salon, takže možno budete chcieť prísť pripravení najmä ak sú najímanie služieb vedúci kaderníctvo. Vstúpiť do Bounce pre účes, farbu a strih, ktorý komplimenty vaša tvár a osobnosť dokonale!

load...

Fyzická adresa

Magnolia, 36 Vittal Mallya Road, Bangalore, 560001, KA Walton Rd, Shanthala Nagar, Ashok Nagar, Bangalore, Karnataka.

3. Collette

V srdci najobľúbenejšie nákupné komplex Bangalore je Collette kozmetický salón, vytvárať zábavné, okázalý, funky účesy pre dámy z tejto časti mesta. Collette je najlepšie známy pre rýchle strihy za prijateľné ceny. Jej salón býva plno, takže možno budete chcieť, aby zvážila rezerváciu schôdzku, ak máte dôležitú spoločenskú angažovanosť. Kaderníci sú tu veľmi dobre vyškolení a rez, štýl a tvar vlasov na double. Ak hľadáte pre uvoľnené, neuspěchaný atmosfére, možno Collette nebude na vašej chuti, ale to, čo sa bude dať je vynikajúci účes na mimoriadne prijateľné ceny, štylizovaný najlepších kaderníkov v Bangalore! Jej odporúčania sú dobré a jej kaderníci sú vždy up-to-date s najnovšími účesmi a ich liečby. Rodinný salón bude otvorenie pánsky salón čoskoro.

load...

Fyzická adresa

Jayanagar 3rd Block, Byrasandra, Bangalore, Karnataka

4. Nožnice Glamour

Infúziou energie a elánu do ospalého a usadlý rezidenčné náboja Basavanagudi je živé, farebné board of Glamour nožnice! Táto unisex salon je málo známa cez hranice rozlohou Bangalore, ale je domovom mimoriadne talentovaného kaderníčky a kozmetičky Milli Kong Wong! Jej klienti prisahajú jej magické prsty, ktoré sú jemné a kvalifikáciou, ktorá vám fantastický účes. Hneď od umývania vlasov na strih a štýl, Milli sa postará o všetko za vás. Berie svoj čas na štúdium svoju tvár a načúvať vašim požiadavkám, ako vytvoriť vzhľad vyrobenú z kombinácie štýlov ideálny pre vašu osobnosť a váš životný štýl. Žiadne dva účesy z Milli Kong Wong sú rovnaké! Môžete tiež dostať svoje vlasy farbené, viazané, doberali a predlžovanie vlasov na koketná nožnice.

Fyzická adresa

No.16 - 3 - 5 - 1, 1. Poschodie, Near Surana College, nad Vijaya banky South End Road, Basavanagudi, Bangalore - 560.004

5. Limelite

Upscale, módny salón s moderným vybavením, rezná hrana liečby a mladých, nadšených kaderníkov, Limelite vám dáva in-móde účesy, že medzinárodné celebrity sú práve športové! To je bezpochyby najlepší salón v Bangalore s špeciálnu sekciu deti. Ak hľadáte pre človeka, s kompletnou hlavy až k päte transformácie, Limelite by mala byť vaša prvá voľba. Okrem strihanie vlasov a styling, salón ponúka celý rad ošetrenie vlasov, masáže, kozmetické balíčky a ďalšie.

Fyzická adresa

Prízemie, UB City Bldg, 22-11, Vittal Mallya Road, Bangalore, Karnataka 560001

6. Spratt

Spratt hlavy sú šťastní hlavy! Vlasy štúdio je najlepšie známy pre jeho úpravu vlasov procedúr vrátane strihanie vlasov, farbenie, re-lepenie, trvalá, rovnanie, žehlenie a ďalšie procedúry. Studio dokonca ponúka klientom špeciálne vysokoškolský účes pre funky účesy, ktoré sú v móde v univerzite, ideálny pre mladých študentov športových ulice a vysoké školy opotrebovaniu. Dokonca aj praktikantov kaderníci robiť skvelú prácu! Pre odporúčania, môžete požiadať o seniorov kaderníkov, ktorí študujú svoje kontúry tváre, aby vám moderný, elegantný vzhľad.

Fyzická adresa

3, Marielle Byty na prízemí, naproti Národný Motors, Magrath Road, Bangalore

7. Margaret

Smerujú k Koramangala? Pozrite sa Margaréty kozmetický salón, ak vlasy človeka je na programe dňa. Ak hľadáte pre elegantný účes, ktorý sa ľahko udržuje ešte vyzerá trendy, Margaret sa vám, ako hovorí. Táto kozmetika je malý, útulný a skromný, ale dáva vám najnovšie štýly tak, aby vyhovovali street wear, kancelársky celok a getups strán! Majiteľ a vedúci kaderníctvo, Margaret je známy pre svoje odporúčania týkajúce sa trendov účesy. Študuje svoju osobnosť, aby vám účesy a liečebné postupy, ktoré lichotia svoju tvár. Vlasové kúry v Margaret patrí proti šediveniu, škrty vlasy, lisovanie, farbenie, žehlenie, zdôrazňuje, styling, lepenie, X-Tenso a trvalej ondulácii.

Fyzická adresa

# 15, 16, 17 Raheja Arcade, Bengaluru, Karnátaka 560095

8. Hovoriace Headz

Známy ako strana náboje Bangalore, Brigade Road má ďalšie pierko na jeho čiapku s Talking Headz salónu pre mužov a ženy, nová, hip salón ponúka najnovšie štýly a strihy pre klientov. Vstúpiť do škatuľky salónu pre vlasy človeka. Odborníci na vlasy na Hovoriace Headz pracovať rýchlejšie a efektívnejšie s radom nástrojov, aby vám ten správny štýl a ten správny vzhľad. Požiadať o sfarbenie, re-lepenie, styling, vyrovnávanie vlasov, curling a iné procedúry v Headz. Iba prémiové produkty sú tu používané tak, mali by ste očakávať, že ceny, ktoré sú rez nad ostatnými salóny.

Fyzická adresa

13. Kríž, 2. Main, Behind Classic Polo, Shashtri Nagar, Jayanagar, Bangalore

9. Broskyne

Pozrite sa na broskyne v Ulsoor, v Fashionista je prenasledovať po veľkých účesov a ošetrenie vlasov. Majiteľ Prarthna Pradutt je obľúbený kaderník dáva klientom čisté, elegantné strih behom niekoľkých minút. Ona je teplé a ukecaný, a robí vám okamžite pohodlne vo svojom salóne, ktorá vám užitočné tipy pre starostlivosť o vlasy, keď styling svoje zámky. Získať nejaké skvelé odporúčania, ako udržať dobré účes z Prarthna. Ostatné vlasové kúry sú k dispozícii na Peaches, poskytuje dobre vycvičené, zdvorilý personál. Môžete požiadať o Prarthna ak dávate prednosť jej odporúčania.

Fyzická adresa

# 12, Aga Abbas Ali Road, Off Ulsoor Road, Bangalore, India 560042

10. Squeeze

Lavelle cesty je hotspot pre kaderníctva! Módny guru, Prasad Bidappa, udržuje Bangalore krásny svojím dieťaťom, Squeeze, ktorá vám najhorúcejšie účesy robia medzinárodné kolo. Domov pre Bangalore smotánky, ste si istí, získať elegantný nový účes v tejto high-end salon. Účesy a stylingové úpravy sú drahé, ale salon je dobre stojí za vaše peniaze s profesionálmi, ktorí sa čas, aby vám ohromujúci vzhľad.

Fyzická adresa

71, 2. Kríž, Avella Road, Behind Bangalore klub, Bangalore - 560001, Karnataka

Ak ste v Bangalore, alebo návšteve Garden City, si skontrolujte tieto stylistu out! Vaše vlasy bude navždy vďačný!

load...