Účes

Najlepšie indické svadobné účesy pre Christian Brides - náš top 11

Najlepšie indické svadobné účesy pre Christian Brides - náš top 11

Ak sa chystáte k účasti na kresťanské svadby, alebo v blízkej dobe stane nevesta sami, potom budete musieť vybrať pekný účes na svadbu.

Existuje široká škála možností pre svadobné účesy, najmä pre kresťanov. Vybrali sme to najlepšie z nich, ktorá bude vyhovovať indickej svadby. Môžete improvizovať, mix-zápas a urobiť účes úplne hlavy sústruženie vaše vlastné z nich.

Naša Najlepšie indickej kresťanskej Svadobné účesy:

Tu sú najlepšie indické kresťanské svadobné účesy pre vás check-out:

1. Krútia Pozrite, S Twisted Bun:

To je pekný kresťanský svadobný účes pre všetkých, ktorí majú husté a dlhé vlasy. Pre tých, ktorí nemajú husté vlasy, falošné predlžovanie vlasov môže byť použitý pre zvýšenie dĺžky a objemu. Je to ako jednoduchý účes, ktorý môže byť vykonané s malou pomocou svojich priateľov alebo z stylista. Budete musieť opustiť 3 palce z koreňov a stočiť zvyšok vlasov. Trvať niekoľko hlavných sekcií a otočte ich do drdola, takže zvyšok vlajúcimi vlasmi. Ranou možno zamiesť do strany. Vybavte celý účes s kvetinovým kolíkmi.

load...

2. Jednoduché doplnený Vlnité Pony:

To je skvelá voľba, ak chcete, aby šport jednoduchý, ale pekne vyzerajúce kresťanský svadobný svadobný účes na svadbu. Biely kvetinový doplnok môže prísť v reálnom vhod za to. Čím väčšia je kvetina, tým lepšie to bude vyzerať. Tie by mali mať dlhé rany, ktoré si môžete zastrčiť po stranách vašich uší.

3. Twisted Top Notch Bun a The Crown Look:

Možno budete potrebovať niekoľko pomocných rúk pre tento účes, ale toto je super cool účes. Bumpits môže tiež hodiť pre tento účes. Buchta by mal byť trochu ako retro buchty s bumpit vloženou do nej. To by malo byť vtiahnuté na zvraty vlasových sekcií. Pridajte malé korunu na vrchole. Závoj musí byť prilepené s kolíkmi na zadnej strane, a to nemusí pokryť celú hlavu.

4. Elegantný doplnený vlasov:

Pre všetkých tých, ktorí majú radi elegantný účesy, môže to byť skvelá voľba. Nemusíte meniť štýl budete nosiť vlasy pravidelne. Ak ste už narovnal vlasy, potom už len Vybavte ju a robiť to vyzerať inak.

load...

5. Twisted Bun a závoj Look:

Jednoduchý skrútené buchta hore smerom dozadu môže vyzerať skvele sa závojom uviazol pod ním. Môžete použiť niektoré bumpits, ktoré môžu pomôcť zvýšiť objem drdolu.

6. Bouffant Back Bun:

Veľkú natupírované buchta vzadu môže vyzerať úžasne. A spolu s niektorými doplnkami je isté, že otáčať mnoho hlavu na svadbe.

7. Po celej dĺžke krútia:

Ak chcete, kučeravý účes pre vašu svadbu, potom po celej dĺžke dočasné krúti so svojou strednou alebo malé kulmy môže vyzerať skvele. Urobiť kadere od korienkov až ku tipov a accessorize štýl s niektorými vlasové doplnky podľa vlastného výberu.

8. Simple účes s príslušenstvom:

Ak si neželáte prepracovaný účes pre vašu svadbu a chcete, aby to jednoduché, ale úžasné, potom budete potrebovať správne doplnky ako klobúku závoj alebo veľké kvetinové doplnky. Môžete sa obrátiť jednoduchý tečúcej účes do niečoho úplne úžasné so správnym výberom vlasové doplnky. Obrázok hore je príklad rovnaké.

9. Milk Maid Braid, Bouffant Bun a nízke Run Pony:

Jedná sa o celkom Oproti predchádzajúcemu účesu. Tento účes je veľmi komplikované a budete určite potrebovať falošné predlžovanie vlasov a stylista o pomoc pre toto. Budete potrebovať pekný kus koruny, vlasové doplnky pre natupírované buchta vzhľad.

10. Doplnený Low Rung Twisted Bun:

Skrútené buchty môže byť vykonané v drdolu low priečka módne taky. Postupujte podľa metódy vysvetlil pre skrútené buchta účesy. Potom Vybavte sa skrútené buchta s falošnými alebo skutočné kvety. Použiť niektoré pásky namiesto závoja na dne účesu.

11. Vlnité doplnený Pony:

Tento účes pre kresťanské nevesty je naozaj veľmi jednoduchý, ale to bude poskytovať atraktívny vzhľad na nevestu. Na dosiahnutie tohto cieľa hľadať, budete musieť zviazať poníka tým, že zbiera všetky dostupné pramene na jednej strane hlavy. To bude vyzerať najlepšie na ženy s vlnitými vlasmi. Pre tento štýl zažiariť, veľký biely kvetinový doplnok, je nutnosťou. Môžete tiež pin biele stuhy s poníkom pre vzhľad víla / princeznej.

Takže teraz, keď máte v úmysle ísť na melódiu, tu príde nevesta ', uistite sa, že sa pozriete svoju princeznú najlepšie s týmito úžasnými účesmi. Vďaka svojej krásne svadobné šaty a účes, ste si istí, vyhodiť všetky preč. Pokiaľ ide o váš princ - sme si istí, že už vie, aké má šťastie, že je na vás mať!

load...