Starostlivosť o vlasy

Top 10 transplantačných centier v Chandigarh

Top 10 transplantačných centier v Chandigarh

Mužský alebo ženský vzor plešatosti je často nepríjemné a frustrujúce trápenia. Nemať hlavu plnú vlasov môže často viesť k nedostatku dôvery a vyskúšanie rôznych metód na obnovenie rastu vlasov s malým alebo žiadnym úspechom môže byť veľmi frustrujúce. Rovnako ako v celej Indii, ľudia z Chandigarh trpia škodlivé účinky plešatosť taky. Existujú však spôsoby, ako obnoviť vlasy pomocou transplantácie vlasov a zariadení a špecialistov, ktorí Chandigarh ponúka, je na úrovni s ostatnými hlavnými mestami. Poďme sa pozrieť na centrách s odborníkom na vlasy v meste Chandigarh, ktoré ponúkajú účinné a efektívne služby.

Kliniky a odborníci na transplantácie vlasov v Chandigarh

1. AK kliniky:

Táto super špecialita klinika pre chirurgické a bez chirurgických kozmetických a ošetrenie vlasov je veľmi dobre vybavený na vykonávanie efektívne a bezpečné postupy transplantácie vlasov. Oba tímy odborníkov v tomto stave zariadení umenia sú dobre vyzbrojení s vysokými poverenia a rovnako dlhých rokov skúseností v oblasti remeslá obnovu vlasov a transplantácií. To je miesto, kde chcete byť, ak vaše hľadáte najlepšie transplantácie vlasov v Chandigarh.

2. Natural Hair Transplant Clinic:

Dobre vyznajú v spôsoboch folikulárnej jednotka transplantácií a folikulárnej jednotka extrakcie obnovu vlasov, experti z Natural Hair transplantačnej klinike majú dlhoročné skúsenosti a vysokej úspešnosti pomere chváliť. Postup transplantácie vlasov v transplantačnej klinike prírodné vlasy začína na Rs.50000 / - a vyššie v závislosti od závažnosti vypadávanie vlasov a plešatosti.

load...

3. Trojmestie Institute of Plastic Surgery:

Hrdo spojené s Royal College of Physicians a Surgeons Glasgow, trojmestie Institute má aj ďalšie nemenej vysoké poverenia na obdiv. Avšak toto centrum excelentnosti nezaspal na vavrínoch, ale namiesto toho najprv kladie potreby ich klientov. Dohodnúť si schôdzku, hovoriť so svojimi významnými lekármi o rôznych postupov, ktoré ponúka a tie by mohli veľmi dobre dostať späť k mať hlavu plnú vlasov po bezpečné a efektívny postup transplantácie vlasov.

Transplantácia 4. Perfektné vlasy:

Toto dobre vybavené kliniky špecializujúcej sa na transplantácie vlasov a obnovu má predajní v niekoľkých mestách po celej Indii. Odborníci na transplantáciu perfektné vlasy sú veteráni vo všetkých metód transplantácie vlasov a majú úspech pomer, ktorý by mohol zabezpečiť, že váš postup transplantácie vlasov je tak bezpečné a účinné.

5. Walia Hair Transplantačné centrum Chandigarh:

Tento vlasy a vlasovú pokožku klinika môže pochváliť dlhý zoznam spokojných zákazníkov. So silným dôrazom na iba vlasy a vlasovú pokožku ošetrenie, môžete si byť istí, že neexistujú žiadne rozptýlenie z vašich potrieb transplantácie vlasov. Rezervujte si konzultáciu čo najskôr. Dalo by sa tiež sa odkazovať na stránkach kliniky pre ďalšie informácie.

load...

6. Darling púčiky Hair Transplantačné centrum:

Jednotka Plaza kliniky, Darling púčiky Hair transplantačné centrum sa špecializuje na folikulárnej jednotka extrakčnej metódou transplantácie vlasov. So silnou klientsku základňu v Chandigarh, Darling púčiky na čele s Dr. Tejinder Bhatti je tu na pobyt na základe ich úspešnosti pomeru a odborné znalosti v oblasti transplantácie vlasov a obnovu postupov samotných.

7. Telo Sculpt:

Špecializujúca sa na rozsahu vlasy reštaurovanie a transplantačných metód, ako je folikulárna jednotka transplantácii a folikulárnej jednotka extrakcie metódy, Body Sculpt má dlhoročné rozsiahle vlastné skúsenosti v oblasti transplantácie vlasov a obnovu ošetrenie.

8. Dr Kalia je kozmetická chirurgia:

S najmodernejšie zariadenia v Chandigarh, Dr Kalia je známy názov v stave Pandžábu už nejakú dobu. S obrovskou klientsku základňu a pomerom rovnako impozantný úspech, stačilo by povedať, že vlasy transplantácia expert Dr Kalia je kozmetický chirurg, ktorý určite pozná svojej práci.

9. Revive klinika:

Tento zoznam by bola neúplná, bez toho aby Revive Hair Clinic uvedené na to. Známy pre svoje odborné znalosti a obrovské databázy znalostí o všetkých témach týkajúcich vlasy, odborníci na Revive klinike sú plne vybavené vykonávať bezpečné a účinné postupy transplantácie vlasov.

Inštitút Skin 10. Aura:

Aura Institute Koža je jedným z popredných mien pre transplantáciu vlasov u Chandigrah. Poskytuje širokú škálu služieb, ako je transplantácia vlasov, fúzov a fúzy Transplantácia vlasov, obočia Transplantácia vlasov, Body vlasy po transplantácii hlavy atď

Dúfam, že tento zoznam pomôže! Ešte zanechajte nám komentár.

load...