Starostlivosť o vlasy

10 najlepších dostupných olejov pre vlasové vlasy

10 najlepších dostupných olejov pre vlasové vlasy

Dnes vlasy sú značne ovplyvnené škodlivými vonkajšími faktormi, ako sú prach, znečistenie, nezdravých stravovacích návykov a stresu. Správna starostlivosť a údržba vám môže dať lesklý, lesklý, a dlhé vlasy, ktoré ste vždy snívali o. Olejovanie vaše vlasy je neoddeliteľnou súčasťou režimu starostlivosti o vlasy. Pravidelné mazanie zlepšuje textúru a stav vašich vlasov.

Olej na vlasy, je niečo, čo nájdete takmer vo všetkých domácnostiach, ale ako viete, ktorý z nich je pre vás najlepší? Hľadáte najlepšie mazanie na vlasy, ktoré vám nezaťaží váš rozpočet? Tu je zoznam top 10 najlepších vlasových olejov sú k dispozícii v Indii. Vyberte si jednu a dostať krásne vlasy ešte dnes!

Top 10 Oleje Best Vlasy sú k dispozícii v Indii:

Oil 1. Padák Advanced Coconut vlasov:

Padák Kokosový olej Vlasy zaujíma prvé miesto na zozname, pretože je jedným z najpopulárnejších vlasových olejov v Indii. Vzorec oleja je veľmi výživný. Textúra oleja nelepivé a odmastené. Obsahujúca veľké časti kokosového oleja, poskytuje vysokú hydratáciu suché a kučeravé vlasy. Vlasový olej je povedal, aby bol zbavený silnou vôňou. Ak hľadáte pre hlboké výživnú vzorce, potom tento bude fungovať dokonale pre vás. Nevýhodou do oleja na vlasy je jeho ťažký vzorec a jeho použitie ako vlasy sérum nemusí byť príjemné. K dispozícii po celej krajine, vlasy olej je dodávaný v rôznych veľkostiach.

load...

Cena a Množstvo: Rs. 75 na 170 ml.

Oil 2. Dove Elixir vlasov:

Nedávno začala podľa značky, vlasy olej je k dispozícii v troch variations- Dove Sucho Control, živené topánok a vypadávanie vlasov riešenie. Obal oleja na vlasy je atraktívny a elegantný v zlatom tónovaným fľašu s ľahko použiteľný dávkovač čerpadla. Vlasy olej je transparentný a je dodávaný s príjemnou vôňou. Vzorec oleja na vlasy, je ľahký a ľahko sa šíri na pokožku hlavy. Je slušne hydratuje vlasy, bez toho by to lepkavé alebo mastný. Vlasy Olej môže byť tiež použitý ako finálny séra pre kontrolu vysušenie po umývaní vlasov. Jediná nevýhoda vlasové oleja, je to, že obsahuje minerálny olej, ktorý by mohol poškodiť vlasy v dlhodobom horizonte.

Cena a Množstvo: Rs. 185 na 90 ml.

3. Bajaj Almond Kvapky Olej na vlasy:

Bajaj Mandľový olej na vlasy je populárny olej na vlasy v Indii. Obsahuje veľké časti mandlí, vlasy olejom ponúka úžasný výživu pre vlasy. Aj keď je srsť olej hydratuje, nezanecháva lepkavú alebo mastný pocit na vlasoch. To vyživuje vlasy do hĺbky a zanecháva ju mäkkú, bez pocit ťažkosti. Vzorec obsahuje 300% viac vitamínu E ako normálne kokosového oleja na vlasy. Jediná nevýhoda pre mazanie na vlasy je jej silná vôňa parfumovaný

load...

Cena a Množstvo: Rs. 100 na 200 ml.

4. Sesa Oil Hair:

Špeciálne vyvinutý pre boj vlasy nepriateľom, ako je napríklad padanie vlasov, lupiny, a skalp infekcií, Sesa olej na vlasy sľubuje zdravú pokožku hlavy po pravidelnom používaní tohto oleja na vlasy. To tiež upokojuje myseľ, zmierňuje stres a bolesti hlavy. Vzorec oleja na vlasy obsahuje niekoľko prírodných bylín, ako je neem beej, raswanti, yashtimadhu, Nili olej, citrónový olej, Datura a karanj beej, ktoré majú úžasné proti hubových a antibakteriálne vlastnosti. To je tiež formulovaný s olej z pšeničných klíčkov, mlieko, til olej a kokosový olej hlboko vyživuje vlasové folikuly a pokožku hlavy. Vlasový olej má mierne silnú bylinnú vôňu, ale ako sa pomaly vytráca, že nebude problém pre každého.

Cena a Množstvo: Rs. 107 na 170 ml.

Olej 5. Padák Advanced Jasmine vlasov:

Ak si chcete oddýchnuť od tradičných nudných Voňavá kokosového oleja, potom je tento jazmín parfumovaný olej na vlasy bude fungovať dokonale pre vás. Vzorec oleja na vlasy je nelepivé a bez mastnoty, takže to bude fungovať dobre pre roky, keď už mastnú pokožku. Vlasy olej slušne hydratuje a robí vlasy mäkké. Jazmín Vôňa vlasového oleja necíti silný alebo umelé. Nevýhodou vlasy olej je, že má ľahký vzorec a ľudia s nadmerne suchá pokožka nemusí nájsť to výživné ako kokosový vlasových olejov.

Cena a Množstvo: Rs. 71 na 200 ml.

Olej 6. Khadi Ajurvédske vitalizujúce vlasov:

Khadi je známy indický značka, ktorá robí bylinné produkty. Vlasy olej prichádza s dobroty sezamový olej, kokosový orech, rozmarín a flanelové buriny oleja. Vzorec podporuje krásne dlhé vlasy, ovláda predčasnému šediveniu, zabraňuje štiepeniu a lámavé vlasy s jeho prírodné bylinné formulácie. Vlasový olej má čistý bylinný vôňu, ktorá je trochu silná a horká, ale to nebude problém, pretože mizne pomaly. Jediná nevýhoda pre mazanie na vlasy je to, že je o niečo drahšie ako ostatné rozpočet vlasových olejov. Tento olej na vlasy sa hovorí, že bez parabénov a ďalších škodlivých chemikálií. Je požehnaním pre vlasy pre istotu.

Cena a Množstvo: Rs. 350 na 210 ml.

Olej 7. Dabur Amla vlasov:

Dabur Amla olej na vlasy prichádza s hlbokými výživnými vlastnosťami amly. S prírodnou bylinné vzorec, to ľahké a nelepivé vlasy ropy sľubuje poskytnúť prirodzený lesk vlasov. To tiež silné vlasy. Pravidelná aplikácia tohto oleja na vlasy robí vlasy vyzerať zdravo, mäkké a lesklé.

Cena a Množstvo: Rs. 34 na 100 ml.

8. Ashwin Oil Hair:

Olej Ashwin Vlasy sú k dispozícii na trhu dnes populárne bylinné oleje. Vzorec oleja na vlasy je vyrobený z prírodných surovín, ako je napríklad amicamont, chinínovníka, španielskou muškou, pilokarpínu a kokosového oleja zlepšiť stav vlasov. Vlasy olej sľubuje zlepšenie krvného obehu, zastaviť padanie vlasov a podporuje rast vlasov. To tiež riadi lupiny, pomôcky pokoj, odstraňuje bolesti hlavy, navodzuje zdravý spánok a udržuje prirodzenú farbu vlasov. Vlasový olej má čistý bylinný vôňu, ktorá sa stráca v priebehu niekoľkých minút po aplikácii.

Cena a Množstvo: Rs. 85 na 200 ml.

Olej 9. Dabur Vatika Coconut vlasov:

Dabur Vatika Kokosový olej na vlasy poskytuje potravu, zvýšiť objem a žiarivosť. Tento olej na vlasy, spolu s dobroty kokosového oleja, obsahuje 8 časových osvedčené byliny, ako je kapurkachri, Triphala, hena, citrón, brahmi, rozmarín olej, neem a sójových extraktov. Vzorec sľubuje poskytnúť kompletnú starostlivosť a výživu pre vlasy a pokožku hlavy, ktorá vám bezproblémové a zdravé vlasy. Zlepšuje stav vlasov tým, že sa vlasy silnejšie a silnejšie. Tiež riadi lupín. Tak zvýšiť objem a žiarivosť vašich vlasov tohto najlepšie olej na vlasy v Indii.

Cena a Množstvo: Rs. 120 na 300 ml.

10. Himalaya herbára Revitalizačný Oil Hair:

Himalaya herbára Revitalizačný Hair Oil prichádza s prírodnými zložkami zlepšiť Váš zdravotný stav vlasov a tiež pomôcť pri kontrole padania vlasov. Vzorec oleja na vlasy obsahuje bhringaraja a amlaki, ktorý poskytuje účinnej dávky na vlasy g. Obsahuje tiež Meth, ktorý má veľké časti lecitínu, ktorá účinne vyživuje vlasové korienky. Vlasy olej je ľahké, nelepí a je dodávaný s miernou vôňou. Zanecháva vlasy jemné a lesklé.

Cena a Množstvo: Rs. 75 na 100 ml

Tak, to sú niektoré z vlasových olejov, ktoré vám môžu poskytnúť vlasy, ktoré svieti na zdravie, bez horiace dieru vo vrecku! Čakať viac-hlavou na trh susedstvo a vybrať jeden ešte dnes!

Myslíte si, olej vlasy pravidelne? Čo olej vlasy používate? Ešte s nami podeliť v sekcii Komentáre nižšie.

load...