Starostlivosť o vlasy

Top 10 farieb farieb vlasov bez amoniaku k dispozícii

Top 10 farieb farieb vlasov bez amoniaku k dispozícii

Niekedy používať farbenie vlasov nevyhnutná. To by mohlo byť na pokrytie šedé, pretože farbivo-job-preč-zlé, alebo jednoducho pre zmenu. Ale jedna vec, ktorá nám bráni tejto úlohy pustiť a ísť na to je prítomnosť škodlivých chemických látok v farbive. Presnejšie povedané, za prítomnosti amoniaku. Aby sa život oveľa jednoduchšie, som dal dohromady zoznam 10 čpavku voľných farba vlasov značiek, ktoré sú k dispozícii v Indii.

Top 10 Amoniak zadarmo Farba vlasov Značky

1. L'Oreal Paris

Meno Produktu

L'Oreal Paris Casting Creme Gloss

nároky produktov

L'Oréal Paris 'Casting Creme Gloss rozsah je jedným z najväčších bez amoniaku farieb na vlasy na trhu. Značka je tiež jedným z prvých, aby začali čpavku bez farby vlasov. Liace rad creme lesk vám šedej pokrytie a zároveň aby ​​vaše vlasy vyzerať lesklé. Farba tvrdí, že vydrží až 28 umývanie, čo je v podstate asi tri mesiace. To tiež obsahuje prírodné zelený čaj a výťažky z aloe vera, ktoré chránia vlasy pred poškodením.

load...
Doba spracovania

L'Oréal Paris 'Casting Creme Gloss trvá 20 - 25 minút spracovať.

cena

Rs. 600 / -

Pros
 • Dodáva lesk a lesk na vlasy
 • Obsahuje prírodné výťažky
Zápory

Začína blednutiu počas niekoľkých týždňov

load...
Rating

3,5-5

Získať ho sem!

2. Clairol

Meno Produktu

Clairol prirodzené inštinkty Crema keratínom

nároky produktov

Clairol svoje prirodzené inštinkty Crema keratín tvrdí nechať si vlasy cítiť zdravšie a silnejšie post-spracovanie. Chráni vlasové pramienky z poškodenia povrchu, pretože sa vyvíja veľmi rýchlo. Má neamonný a non kvapkanie vzorec, ktorý zahŕňa nielen šedej, ale tiež zvyšuje farbu tmavých vlasových prameňov. Farba je dodávaný s hydratačným kondicionérom, ktorý obsahuje kokosový olej. To pomáha vyhladiť krepovateniu a drsnosť, aby vám mäkké a lesklé vlasy.

Doba spracovania

Clairol svoje prirodzené inštinkty Crema keratín trvá 20 minút spracovať.

cena

Rs. 1396 / -

Pros
 • Vlasy jemnú.
 • Dáva dobré pokrytie.
 • Dlhotrvajúcu farbu.
Zápory

Produkt sa dostať chaotický a sentimentálny počas aplikácie.

Rating

4-5

Získať ho sem!

3. Garnier

Meno Produktu

Garnier Olia

nároky produktov

Garnier je Olia má 60% olejovej zmesi vzorca A, ktorý obsahuje prírodné oleje kvety. Výrobok má krém vzorec zamatový, že farby vášho vlasu bez prítomnosti amoniaku. Creme je non-kvapkať a má príjemnú vôňu. Tieto oleje pomáhajú zvrátiť poškodenie a nechať si vlasy vyzerať a cítiť zdravšie. Výrobok tiež tvrdí, že opustí vaše vlasy hľadá trikrát lesklejšie s dlhodobými výsledkami farieb.

Doba spracovania

Garnier je Olia trvá 30 minút spracovať.

cena

Rs. 1320 / -

Pros
 • Dlhotrvajúca farba
 • Nepoškodzuje vlasy
 • Olej-Základné podmienky vlasy
Zápory

Nie je vhodný pre ľudí s mastné vlasy

Rating

4,5-5

Získať ho sem!

4. BBLUNT

Meno Produktu

BBLUNT Salon Secret

nároky produktov

BBLUNT Salon Secret High Shine Creme Farba vlasov prichádza s leskom tonikum, ktoré musia byť pridané do farbivá a developer. Obsahuje hodvábne proteíny, ktoré tvrdia výrobok vám dá salon podobné výsledky ako doma. Zmes je voňavé a non-kvapkanie, ktorý vám pomôže vyhnúť sa neporiadok. Pri použití tohto produktu, je dôležité neuplatňovať nové farby na skôr použité farby, pretože to vám dá tmavšie výsledky.

Doba spracovania

BBLUNT Salon Secret trvá 30 minút spracovať.

cena

Rs. 199 / -

Pros
 • Rozpočet priateľský.
 • Pridanej lesk od topánok tonikum.
Zápory
 • Nie je vhodný pre suché vlasy.
 • Mizne počas ôsmich týždňov.
Rating

3,5-5

Získať ho sem!

5. Matrix

Meno Produktu

Matrix Wonder Black

nároky produktov

Matrix je Wonder Black bez amoniaku farba vlasov dáva 100% šedej pokrytie pomocou prirodzených výsledkov. Produkt tvrdí, že pridáva asi päťkrát vyšší lesk následné sfarbenie. Má zlatú gélovú štruktúru, ktorá je určená na ochranu a zachovanie vášho vlasu, čo zaisťuje, že zostane mäkké a zvládnuteľný post-processing. To nemá žiadny zápach a farbu trvá asi šesť týždňov. Tento produkt je dodávaný v štyroch odtieňoch.

Doba spracovania

Matrix je Wonder Black trvá 30 minút spracovať.

cena

Rs. 275 / -

Pros
 • Pokrýva šedej.
 • Žiarivé farby.
 • Dodáva lesk.
 • Rozpočet priateľský
Zápory

Obmedzené odtiene.

Musieť kupovať developer zvlášť.

Rating

4-5

Získať ho sem!

6. Naturtint

Meno Produktu

Naturtint permanentná farba na vlasy

nároky produktov

Tento produkt tvrdí, že je "prirodzene lepšie", pretože sa skladá zo surovín rastlinného pôvodu. Neobsahuje chemikálie, ktoré môžu poškodiť váš vlasu, čo zaisťuje, že dostanete žiarivé farby, bez toho aby bola ohrozená na zdravie vašich vlasov. Obsahuje tiež rastlinných výťažkov, ktoré sú určené pre revitalizáciu vlasov. Nielen, že je Naturtint je permanentná farba na vlasy bez amoniaku, ale je to aj bez parabénov a rezorcinolu. Pokrýva šedej a má 29 miešateľná odtiene.

Doba spracovania

Naturtint Stále Farba vlasov trvá asi 30 až 40 minút sa vyvíjať.

cena

Rs. 1920 / -

Pros
 • Obsahuje prírodné ingrediencie
 • Bez škodlivých chemikálií
 • Bez týranie zvierat
 • Posilňuje vlasy a dáva vám dlhotrvajúcu farbu
Zápory

O niečo drahšie ako väčšina farieb na vlasy

Rating

4,75-5

Získať ho sem!

7. Revlon

Meno Produktu

Revol ColorSilk

nároky produktov

Revlon je ColorSilk obsahuje výživné hodvábne proteíny, ktoré podmieňujú vaše vlasy od korienkov až ku končekom. To vám dáva dlhotrvajúcu farbu s jeho pH vyváženú vzorec, ktorý zabraňuje vysúšaniu a dodáva lesk vlasov. To tiež obsahuje bambucké, kokosové a mango extrakty, ktoré chránia a vyživujú vlasy. Jeho antioxidant obsah pomáha chrániť vaše vlasy pred poškodením životného prostredia. Tento produkt je formulovaný s UVA / UVB filter, ktorý pomáha chrániť vaše vlasy pred poškodením slnkom a zabraňuje vyblednutiu.

Doba spracovania

Tmavšie odtiene Revlon je ColorSilk trvať asi 30 minút spracovať zatiaľ čo ľahšia Ultra Light Blonde odtiene trvať 45 minút spracovať. Ak nie ste sa snaží pokryť šedej, takže to na dobu 25 minút bude stačiť.

cena

Rs. 400 / -

Pros
 • Chráni vlasy pred poškodením slnkom.
 • Obsahuje hodvábne proteíny a prírodné extrakty.
 • Šetrné k starostlivosti o vlasy.
Zápory

Má vysušovať vlasy, ak ponechané na príliš dlho.

Rating

4-5

Získať ho sem!

8. Schwarzkopf

Meno Produktu

Schwarzkopf ESSENSITY

nároky produktov

To je farba na báze oleja s phyto lipid technológiu, ktorá znamená, že nedovolí, aby vaše vlasy vyschnúť po použití. Obsahuje olej z hroznových a môže zdvihnúť vaše vlasy až na 4 úrovne, bez ohrozenia jeho zdravia. Existujú na výber 58 odtieňov z tejto rady, z ktorých všetky sú bez amoniaku. Nová formulácia tohto rozsahu je 30% živšie a trvá 50% dlhšia.

Doba spracovania

Schwarzkopf ESSENSITY trvá asi 30 minút spracovať.

cena

Rs. 449 / -

Pros
 • Obsahuje phyto lipid technológiu, ktorá nie je suché vlasy
 • Široká škála farieb na výber
 • Môže zdvihnúť až o 4 stupne farby
Zápory

Developer je potrebné zakúpiť samostatne

Rating

4,5-5

Získať ho sem!

9. Godrej

Meno Produktu

Godrej Expert Rich Creme

nároky produktov

Godrej je Rich Creme Farba vlasov prichádza v 5 rôznych odtieňoch. Je bez amoniaku a na rozdiel od ostatných farieb domov vlasy, môže byť použitý viackrát po otvorení. Obsahuje mlieko a aloe bielkoviny táto podmienka a vyživuje vlasové šachty, držať ich vysychaniu. To vám dáva 100% šedej pokrytie a zároveň dodáva lesk. Godrej používa slabé bázy zložky, ktoré, na rozdiel od amoniaku, nespôsobí extrémne poškodenie vašich vlasov hriadeľa.

Doba spracovania

Godrej je Rich Creme Farba vlasov trvá 30 minút spracovať.

cena

Rs. 99 / -

Pros
 • Môže byť použitý viackrát
 • Extrémne rozpočet priateľský
 • Obsahuje aloe a mliečne výťažky
Zápory

Živosť farieb trvá len asi 3-4 týždňov.

Rating

4-5

Získať ho sem!

10. Dabur Vatika

Meno Produktu

Dabur Vatika Henna Farba vlasov

nároky produktov

Dabur Vatika je Henna Farba vlasov obsahuje rastlinnej báze farbiva, ako je henna a prírodných extraktov z ingrediencií, ako je orech a olivy. Jedná sa o bezpečnejšie alternatívou k väčšine farieb na vlasy, pretože jeho prírodnej báze. Tento produkt je dodávaný v štyroch odtieňoch bohaté čierne, prírodné hnedé, tmavo hnedá (gaštan), a vínovej.

Doba spracovania

Dabur Vatika je Henna Farba vlasov trvá 30 minút spracovať.

cena

Rs. 899 / -

Pros
 • Farbivá rastlinného pôvodu.
 • Obsahuje prírodné výťažky.
 • Dodáva lesk.
Zápory

Obmedzené odtiene.

Rating

4-5

Získať ho sem!

POZNÁMKA

Vždy vykonať kožný test pred použitím akejkoľvek farbenie vlasov. Kým všetky tieto farby na vlasy sú bez amoniaku, oni ešte obsahujú ďalšie chemikálie ako PPD, MEA alebo AMP, ktoré môžu spôsobiť podráždenie kože a poškodenie vlasov. Vykonať test na malej ploche 48 hodín predtým, než použijete akékoľvek farbenie vlasov, aby sa zabránilo alergické reakcie a podráždenie kože. Mohlo by to byť tiež dobrý nápad pozrieť sa na prírodné alternatívy, ako je henna a vlasy tmavnúce oleja, aby sa zabránilo opakovanému použitiu týchto chemických naložených výrobkov. Semi-permanentné farby na vlasy sú tiež bezpečnejšie variant.

Vždy si prečítajte si zoznam zložiek pred zakúpením výrobku. Vyhýbať sa škodlivé chemické látky, ako je amoniak, je veľmi dôležité, pokiaľ ide o prevenciu pokožky a vlasov poškodenie. Už ste vyskúšali niektorý z týchto čpavku bez produkty? Povedzte nám o svojich skúsenostiach v sekcii Komentáre nižšie.

load...