Starostlivosť o vlasy

Najlepšie produkty starostlivosti o vlasy Revlon - naša špička 10

Najlepšie produkty starostlivosti o vlasy Revlon - naša špička 10

Ak chcete študovať históriu Revlon, potom budete musieť ísť až tak ďaleko chrbát ako 1900! 1932 byť presný. Začali spolu s len jeden produkt a dnes sú hrdí majitelia veľmi veľa páčilo rozsahy, ktoré obstarávajú všetky produkty potrebné na dokončenie vzhľad. To zahŕňa vlasy, pleť a make-up. Tento článok sa bude hovoriť o tých najlepších prípravkov na vlasy Revlon.

Najpopulárnejší Revlon produkty vlasovej

Nižšie sú uvedené niektoré z najlepších produktov Revlon pre starostlivosť o vlasy:

1. Revlon Color Colorsilk vlasov:

To je amoniak farba bez vlasov, ktorá dáva prirodzený vzhľad. Farba vlasov je najmä formulovaný tak, aby preniknúť do každého prameňa vlasov a dať 100% šedej pokrytie. Je to podmienky vlasy s výživným hodváb bielkovín vzorca, aby bolo hodvábne lesklé. Farba na vlasy dokonca obsahuje UV filter, ktorý poskytuje ochranu pred nepriaznivými vplyvmi slnečných lúčov. Farba zostane po dobu 3 mesiacov, bez toho aby došlo k poškodeniu vlasov. To je určite najlepšia Revlon vlasy produkt, ktorý budete niekedy nájsť!

load...

2. Revlon Top Speed ​​Farba vlasov:

Top farba rýchlosť vlasy je revolučný farba na vlasy, ktorá tvrdí, že pokryť všetky prameň šedivých vlasov počas 5 minút. Môžete zvýšiť stmavnutie predĺžením doby vyvíja. Farba vlasov je naplnený treonínu a keratín a je dokonca amoniak zatiaľ nedošlo k poškodeniu vlasov. Farba je zabalené s profesionálnym farbenie vlasov kefa dať presné aplikácie.

3. Revlon Colorsilk Farba vlasov Luminista:

Tento amoniak bez farba vlasov saturuje tmavé vlasy žiarivé trblietavé farby. Obsahuje lesk zvýšenie mango maslo, ktorá poskytuje perfektné klimatizácia na vlasy a robí textúry mäkké a hladké. Viac ako farba, to je po farby kondicionér, ktorý prináša mimoriadne výsledky a robí vlasy hodvábne hladká.

load...

4. Revlon Poburujúce Color Protection Shampoo:

Tento atraktívny vyzerajúce Revlon vlasy kondicionéry výrobky, ktoré sú balené s dobroty ceramidov, silikónu a molekúl MPG. Tento produkt prináša intenzívnu ochranu farbené vlasy bráni ho pred ďalším poškodením. Kondicionér tesnenia vo vlasového kutikulu, ktorá poskytuje silu vlasových folikulov a zabraňuje blednutiu farieb. Kondicionér robí vlasy hladké a lesklé a poskytuje objem vlasov. To detangles každý prameň vlasov a robí to zvládnuteľné.

5. Revlon Flex posilňovanie Protein Shampoo - Extra Karoséria:

Táto objemová kondicionér preniká hlboko do vlasu, aby objem a odraziť krívať a tenké vlasy. Kondicionér dokonca znižuje štiepeniu pri pravidelnom používaní a robí to lesklé. Tento kondicionér je jemný na vlasy a udržuje ju hydratovanú a hydratovanú.

6. Revlon Flex posilňovanie Protein Shampoo - Regular:

Tento kondicionér je formulovaný tak, aby sa zabránilo štiepeniu a dať zdravý lesk a telo do vlasov. Panthenol v tomto šampóne preniká do každého hriadeľa o vlasy, aby pružnosť a pevnosť na vlasy. Pravidelné používanie tohto kondicionéru činí vlasy odolnejšie voči účinkom kefovanie, vykurovanie a ďalšie znečistenie životného prostredia.

7. Revlon Flex posilňovanie Protein Shampoo - normálna až suchá:

Jedná sa o mierny šampón z radu flex body stavebného proteínu, ktorý očisťuje vlasy dôkladne a robí vlasy hebké, žiarivé a zvládnuteľné. To je ideálny šampón pre normálne až suché vlasy a robí vlasy lesklé, silnejšie a zdravšie.

8. Revlon Flex posilňovanie Protein Shampoo - Suchý / poškodené:

Tento šampón je ideálny pre suché a poškodené vlasy. Má veľmi príjemnú vôňu, ktorá pretrváva po dlhú dobu. Šampón dôkladne čistí vlasy prostý oleja a nečistôt. To dokonca ovláda vylučovanie oleja a robí vlasy jemné a hebké na dotyk.

9. Revlon Akvamarín 2 v 1 šampón a kondicionér:

Jedná sa o dva v jednom šampón a kondicionér, ktorý čistí vlasy a vlasovú pokožku dôkladne a robí to hodvábne jemné a mäkké svojimi klimatizácia vlastnosťami. Tento produkt je veľmi ľahký a neváži sa na vlasy. To má výtok konzistenciu a pení, aby sa odstránili všetky stopy nečistoty vybudovať. To dáva zdravý odraz a lesk vlasov.

10. Revlon Akvamarín šampón:

Revlon Aquamarine rad prichádza s dobroty z morských rias extraktov a proteín kondicionéru hlboko hydratujú vlasy a urobiť z neho zdravé a lesklé. Má lákavú dlhotrvajúca vôňa, ktorá oživuje náladu a udržiava ste živé po celý deň. Šampón odstraňuje hromadenie z skalp a zanecháva ju úplne čisté. Ďalej dodáva telu na vlasy a udržuje vaše vlasy jemné a hebké.

Dúfam, že sa vám páčil tento článok na vlasové prípravky Revlon. Tak ideš skúsiť niektorý z týchto produktov? Prosím, zanechajte nám komentár.

load...