Starostlivosť o vlasy

Mastná pokožka hlavy a krehké konce - Ako liečiť?

Mastná pokožka hlavy a krehké konce - Ako liečiť?

Väčšina žien na celom svete zažiť stav vlasov. Naša skalp má tendenciu sa dostať lepkavá a mastná deň alebo dva po tom, čo dostal umyť, ale končeky vlasov zostane krehká, suchá a rozdelená. To len robí veci oveľa horšie!

To môže byť pomerne ľahko je dané tým, že udržuje správnu starostlivosť o vlasy rutina pre tento typ vlasov. Naše vlasy dosiahne tento druh stave s najväčšou pravdepodobnosťou v monzúnových obdobiach, kedy počasie podivne chová. A rovnako ako my chcieť ignorovať a prajeme že pravidelnom umývaní bude to bojovať, to sa nestane.

Skontrolujte, či nižšie niekoľko zaujímavých, ako aj jednoduchú údržbu vlasy nápady na ošetrenie mastné vlasy pre boj s mastnou vlasovú pokožku a suché vlasy tipy naraz.

load...
Mastná skalp Liečba a zvládanie Krehké Ends

Rozštiepené konce? Získať výbava:

Ak sú vaše vlasy konca ovplyvnený prebytkom sucha, ktoré by mohli byť rozdelené zle. Musíte sa dostať malú obrubu, aby sa zabránilo ďalšiemu štiepenie vlasov. Rozkol začína na špičkách, ale môže vyrásť hriadeľ vlasy, ak nie je postarané skôr ďalej. Si sami čalúnenie vo svojom salóne a začať vaše vlasy starostlivosť rutinné na opravu nasleduje bežný systém starostlivosti o vlasy. To by pomohlo veľa v rozvoji zdravia a štruktúru vlasov.

Stav opatrne:

Musíte sa stav vašich vlasov po každom plákanie s bohatým kondicionérom, ako sa zbaviť sucha a rozštiepené končeky. Keď váš skalp už je mastná, nemusíte uplatniť svoje kondicionér tam. To zdvojnásobuje iba olejnatosť a robí vaše vlasy krívanie. Šampón vlasy a vlasovú pokožku s jemným šampónom a stav vašich vlasov telo dobre s extra vyživujúci kondicionér. To pomáha udržiavať mäkkosť vlasov, bez opustil ho v suchu a zároveň sa vyhýba prebytok olejnatosť na pokožku hlavy. Byť liberálne pri korienkoch, kde je to najviac potrebné!

Fullerová zemina a liečba olivový olej:

Zaujíma vás, ako sa k liečbe mastné vlasy? Urobme jednoduchú úpravu vlasov zmes pre boj s týmto mastné skalp krehký končí problém. Trvalo pol misku Fullerová krajine; pridať ružovú vodu na to, aby sa krémová pasta. Aplikovať tento krém rovnomerne na pokožke hlavy s použitím svojich čistých končekmi prstov alebo kefu na vlasy. Teplo olivový olej a aplikovať ich na tele vlasy sústrediť viac na koncoch. Nechať tieto dve zložky sedieť na váš skalp a vlasy po dobu 1 hodiny a opláchnite vlasy jemným šampónom. Tie kúzliť na vlasy a dáva vám mäkké vlasy bez poškodenia, bez toho by váš skalp mastnú a bez konca sucha.

load...

Lahôdka:

Vyhnúť sa používaniu vyrovnávanie vlasov a sušičky na vlasy a vlasovú pokožku, aby sa zabránilo tejto mastnú vlasovú pokožku a suché Konce typ vlasov. Využitie vlasov zariadení vysušuje vlasy a pokožku hlavy, čo vedie k štiepeniu a sekréciu prebytok oleja na pokožku hlavy na vyrovnanie sucha.

load...