Starostlivosť o vlasy

Najlepšie výrobky na farbenie vlasov z medi - našich 10 najlepších výberov

Najlepšie výrobky na farbenie vlasov z medi - našich 10 najlepších výberov

Trend farbené vlasy je veľký a deje! farba vlasov, len pred niekoľkými málo rokmi, bol použitý len na pokrytie šedej. Ale nie viac! Zdôrazňuje, pruhy a globálne sfarbenia sú zlosť a ľudia hľadajú rôzne odtiene, ktoré budú vyzerať pekne s indickými pleti. Meď je jedna farba, ktorá vyhovuje väčšine pleťových tónov, najmä tie indickej. Avšak predtým, než si môžete dopriať v niektorom z nich, čo potrebujete vedieť o hornej zárez značiek, ktoré ponúkajú tento úžasný odtieň!

Top 10 Colors Copper vlasy v Indii

1. Majirel- 7,43 Copper Gold:

Majirel je produkt v salóne dôveruje nielen normálny populáciu, ale aj odborníkov z celého sveta. Pri aplikácii, to dáva perfektný povrchovú úpravu z koreňa vlasov až do jeho špičky. Farba na vlasy zanecháva vlasy lesklé a poskytuje prirodzenú odraziť na neho. Majirel nielen farby vašich vlasov, ale aj toho hlboko podmienky.

2. Schwarzkopf- 6-70 Tmavo Natural Copper Blonde:

Schwarzkopf je dôveryhodná značka po celom svete a formulovala jedinečný olej a smotanovou farbu vlasov. Táto farba poskytuje nielen plné šedej pokrytie, ale tiež chráni vaše vlasy pred znečistením. Poskytuje dlhotrvajúcu pobyt farby a lesk vlasov.

load...

3. Loreal- 6,46 Natural Light Copper Red:

Táto farba vlasov od L'Oreal Excellence obsahuje pre-keratín liečbu. Pro-keratín liečba poskytuje lesk, silu a odraziť na vaše vlasy. Táto farba vlasov bol špeciálne navrhnutý tak, aby sa nezabúdalo na Indický tón pleti. Farba vlasov je cenený u Rs. Iba 520.

4. Revlon Colorsilk- 45 Bright Auburn:

Revlon farba vlasov je obohatená dobroty kokosového oleja, ktorý poskytuje hlboké klimatizácie na vlasy aj keď farby. Farba zanecháva vlasy lesklé a živý. Farba má non-odkvapkávacia vzorec, ktorý ticho pracuje na vlasy. Táto farba vlasov je cenený u Rs. Iba 400.

load...

5. Garnier Color Naturals- Copper Red 5,64:

Garnier Color Naturals bola obohatená s dobra olivového oleja. Je to permanentná farba na vlasy, ktorá zaisťuje plnú šedú pokrytie. Farba zanechá vaše vlasy hlboko stabilizovať a prinesie späť svoj stratený lesk. Táto farba vlasov je cenený u Rs. Iba 155.

6. Streax- Intense Copper Blonde 7,44:

Spolu s poskytovaním širokú škálu produktov, Streax je zvlášť známy pre jeho dlhodobú vzorce a efektívny spôsob, ako to drží vlasy chránené. Tento produkt je cenený u Rs. Iba 320.

7. Wella Kolestint- 5-0 Medium Brown:

Tento produkt môže naozaj vaše vlasy vyzerať inak. Farba vlasov je bez amoniaku a ďalších chemických látok. Jedná sa o ľahko ovládateľný farbu vlasov, ktoré môžete použiť v pohodlí vášho domova. Tento produkt je cenený u Rs. Iba 489.

8. MatriX- 8 cm³ Medium Blonde Copper:

Medená farba na vlasy je horúci v týchto dňoch, a to, čo môže byť lepšie, ako si vybrať tú najlepšiu farbu na vlasy produkt, Matrix. Colors vaše vlasy jemne pri zachovaní lesku a odraziť vo vlasoch. To dáva plnú šedú pokrytia a môžu byť použité ako odlesky na vlasy taky! Tento produkt je k dispozícii pre Rs. Iba 500.

9. Color Materiály, Golden Copper 8,34:

Farba Mate je krém založený na vlasy, ktorý poskytuje i farebného pokrytia-od koreňa až do špičky. Pokrýva sivé vlasy správne a tiež udržiava rovnováhu pH vlasov. Farba preniká hlboko a robí vlasy jemné, lesklé a hebké. Tento produkt je označený na Rs. 200 iba.

10. Godrej- Copper Blonde / Copper Red:

Godrej sa pustil do vytvárania krém na báze farby na vlasy. To je najnovšia chalan na bloku a úplne dominuje na indický trh. Táto farba vlasov má vzorec, ktorý je non kvapkanie a tiež ponúka celý rad zaujímavých odtieňov si môžete vybrať produkt from.The je cenený u Rs. Iba 30.

Ak chcete skryť svoje sivé alebo jednoducho hľadajú pre zmenu farby vlasov, budú tieto krásne medené odtiene vyzerajú skvele! Go chytiť tieto odtiene a farby vášho sveta meď!

Už ste niekedy skúšali medený odtieň farby na vlasy? Malo to vyzerať dobre? Aká bola vaša skúsenosť? Ešte s nami podeliť v sekcii Komentáre nižšie!

load...