Starostlivosť o vlasy

Top 14 Šampóny pre kučeravé vlasy

Top 14 Šampóny pre kučeravé vlasy

Prirodzené kadere sú požehnaním, že ženy nemôžu pomôcť, ale láska. Ale udržuje kučeravé vlasy môže byť niekedy trochu bolesti, ako sa často stáva, že kučeravé vlasy stráca vlhkosť rýchlo a má tendenciu stať suché a kučeravé. Mnoho žien nie sú schopní starať o svoje chaotický hrivy, a v dôsledku toho, kto neznáša svoje kučeravé zámky. Ak ste označili áno, že v tejto situácii, obsadenie, že neľúbosť stranou, pretože sa správnymi produktmi, môžete ošetrovať vlasy späť na začiatok zdravia v žiadnom momente.

Ak chcete pomôcť vaše kadere dostať starostlivosť, ktorú si zaslúži, aby sme dali dokopy top 14 šampóny, ktoré cítime, sú najlepšie pre kučeravé, kučeravé vlasy.

Najlepšie Šampóny pre vlnité vlasy

 1. Rainforest Shine Shampoo
 2. Kérastase Bain Oleo Curl Shampoo
 3. Brocato Curlinterrupted vyhladzovanie a hydratačný šampón
 4. Tigi Bed Head Styleshots Hi-Def Curls Shampoo
 5. Bylinné Esencia Twisted krútia Shampoo
 6. Revlon Flex Gentle Cleansing Body Stavebné Protein Shampoo
 7. Tresemme Climate Control Shampoo
 8. Himalaya Herbals Protein Shampoo
 9. Frederic Fekkai Luscious Curls Shampoo
 10. Garnier Fructis Elegantný & Shine Shampoo
 11. Kinky Curly Come Clean Hydratačný šampón
 12. Kučeravé vlasy riešenia Silk Shampoo
 13. UR Curly Soya Shampoo
 14. ApHogee Curlific textúrou Hair Wash

Avšak predtým, než sa dostaneme do zoznamu, poďme sa uistiť, že viete, že najefektívnejší spôsob, ako pomocou šampónu.

load...

Ako prať kučeravé vlasy?

Vzhľadom k tomu, šampónovanie môže vyschnúť vlasy a kučeravé vlasy často prikloní k vysychaniu ľahko, je dôležité, že viete, ako sa šampónom vlasy pri zachovaní vlhkosti. Riaďte sa nižšie uvedenými radami, aby zabezpečili, že ste na vrchole svojej hry šampónu.

1. Pre-Stav

Naneste kondicionér alebo olej na suché vlasy 10 - 15 minút pred šampónom, takže môžete minimalizovať stratu vlhkosti, keď peniť hore.

2. Doplňte

Musíte vždy zriediť svoju šampón pred jeho inštaláciou do vašich vlasov. Vďaka tomu bude menej dehydratácie, a to tiež pomôže s vytvorením viac penu.

load...

3. Be Gentle

Nechápte obsadzovací šúchanie vaše vlasy a vlasovú pokožku. Trieť vlasy jemne medzi dlaňami a používať vankúšiky dosah ruky jemne masírujte vlasy.

4. Post-Stav

Aj keď ste začať s klimatizáciou, je nevyhnutné, aby vám uzavrieť dohodu rovnako uzamknúť vlhkosť vo vlasoch. Vzhľadom k tomu, ste klimatizáciou dvakrát, to je dôležité, že budete investovať do dobrého jednej a veľa, pretože budete dôjdu kondicionéru oveľa rýchlejšie ako šampónu.

5. Air-Dry

Nenapadajú vlasy s uterákom, aby vlhkosť von. Tým sa vytvorí trenie a vysušovať vlasy viac, než je nutné. Namiesto toho, jemne vytlačiť vodu z vlasov s uterákom a nechajte ho uschnúť. Ak ste v zhone, pomocou fénu na chladné prostredie pre svoju prácu rýchlejšie.

Vyberte si ten správny šampón pre vaše kudrliniek

1. Body Shop je Rainforest Shine Shampoo

The Body Shop je známy pre svoje mimoriadne účinných produktov a miernymi vzorcov. Tento šampón Rainforest je špeciálne vyvinutý pre kučeravé vlasy. U dievčat sa ochabnuté, nudné a drycurls, to je ideálny produkt investovať do. Tento šampón Rainforest je naplnený pracaxi olej, Manketti orechového oleja a Community Trade med a cukor. Značka nepoužíva chemikálie a tento šampón neobsahuje parabény, silikón alebo sírany. Žiadne umelé farbivo sa používa príliš. Šampón pomáha udržiavať vlasy jemné, lesklé a plné života.

Späť na obsah

2. Kérastase Bain Oleo Curl Shampoo

Pokiaľ máte nepoddajné kučery, ktoré jednoducho odmietajú spolupracovať, môžete skúsiť tento skvelý šampón od Kérastase. Značka je veľmi populárny pre svoje úžasné výrobky. Tento kučeravé vlasy šampón pomáha opraviť vlasových vlákien a pomáha krútia zostať zdravé a lesklé. Šampón pomáha definovať svoje curlsand udržať je krotký, bez toho aby o hmotnosti dole si vlasy.

Späť na obsah

3. Brocato Curlinterrupted vyhladzovanie a hydratačný šampón

Značka je úplne neslýchané v Indii, ale produkty z tejto rady sú veľmi populárne po celom svete. Šampón je úplne paraben a síran zadarmo a pomáha udržiavať vlasy smooth.It ide dlhú cestu do pomôcť ovládať svoje kadere. Vaša kadere môže byť skrotený a robil lepšie zvládnuteľné pri pravidelnom používaní tohto šampónu.

Späť na obsah

4. Tigi Bed Head Styleshots Hi-Def Shampoo

Ak hľadáte pre najlepší šampón, ktorý robí vaše vlasy vlnité, potom je to tu. Tento šampón pomáha udržať vaše kadere vyzerajú najlepšie s ultra hydratačný formule. Výživný receptúra ​​tohto šampónu robí kadere vyzerajú viac pod kontrolou, sú definované a ľahšie spravovať. Je naplnený panákom curl zosilňovača a je úplne sulfát-free, takže je účinný prípravok pre kadere, ktoré nebudú sa skrotiť.

Späť na obsah

5. Bylinné Esencia krútené krútia Šampóny

Herbal Essence tvrdí priniesť dobro divoké čerešne a klenot orchidey, aby vaše kadere vyzerať zdravo a živý. Šampón sľubuje udržať vlasy hydratované po dlhú dobu a jemnú a krásnu.

Späť na obsah

6. Revlon Flex Gentle Cleansing Body Stavebné Protein Shampoo

Flex šampón bola obľúbená po veľmi dlhú dobu a nestál stále považovaná za veľký šampón. Šampón pomáha plynulejšiemu mimo drsné, suché, poškodené zámky a dáva svoje vlasy odraziť a lesk, akú si zaslúži. Jeho miernej povahe nie je vysychať vaše vlasy, a to je ideálny pre letné mesiace, kedy ste nútení umyť vlasy častejšie.

Späť na obsah

7.TRESemmé Climate Protection Shampoo

To je najlepší šampón pre vlnité vlasy. Prídržný vlhkosť vzorec pomáha udržať zámky hydratované pre dobrú množstvo času a pomáha kontrolovať strapatenie a suchosť. Vlasy vyzerajú shinyand menej kučeravé a mäkšie. Hydratuje, čistí a posilňuje vlasy. Ak vaše vlasy má tendenciu sa dostať kučeravý, toto je šampón ísť.

Späť na obsah

8. Himalaya Herbals Protein Shampoo

Jedná sa o rastlinný produkt za rozumnú cenu. Šampón je bohatý na vlhkosť, čo z neho robí ideálny voľba, ak máte tendenciu sa šampónom vlasy často. Vzorec je mierne a udržuje vlasy hydratované po dlhú dobu.

Späť na obsah

9. Frederic Fekkai Zvodný krútia šampón

Tento šampón je špeciálne navrhnutý pre kadere, ktoré sú prirodzené alebo zvlnená. Je skrotí, ovládacie prvky a definuje svoje kadere. Fekkai Advanced je ideálny pre pridanie lesk vašich prstienkov a akcentovaní im pri kontrole krepovateniu.

Späť na obsah

10. Garnier Fructis Elegantný & Shine Shampoo

Tento prípravok obsahuje arganový olej, ktorý je jedným z najlepších olejov na použiť pre vaše vlasy. Pokiaľ máte nezvládnuteľné kadere, to je ideálny šampón používať, ako to bude sa vyrovnalo vaše vlasy dole, aby bolo viac kooperatívne. Udržuje vlasy smoothfor až po dobu z dní, takže nemáte umyť si vlasy príliš často.

Späť na obsah

11. Kinky Curly No Clean Hydratačný šampón

Aj keď tento šampón je šetrný na vlasy, to je tiež mimoriadne účinný pri získavaní špinu a vybudovať z nej. Je to ideálny šampón pre použitie na kombinované vlasy kde korene dostať mastnú, ale špičky zostať v suchu.

Späť na obsah

12. Curly Hair Solutions Silk Shampoo

Tento šampón z vlnité vlasy riešenie je vyrobená z prírodných ingrediencií, ktoré vyživujú vaše vlasy a zároveň udržuje ju hydratovanú. Je ideálny pre všetky typy pokiaľ kučeravé vlasy a je účinný pri udržaní hodnoty pH pokožky hlavy.

Späť na obsah

13. UR Curly Soya Shampoo

UR Curly Sója Šampón neobsahuje žiadne parabény, sulfáty, alkohol, alebo farbivá. Je vyrobená zo surovín, ako je tea tree olej, habešskej olej, aloe, sójovej bielkoviny, a echinacea. Tieto látky sú zbehlí v udržanie zdravia vlasov a zároveň čistí ho a udržať ju bez baktérií. Sójovej bielkoviny definovať svoje vlasy a robiť to lepšie zvládnuteľné.

Späť na obsah

14. ApHogee Curlific textúrou Hair Wash

Táto špeciálna vzorec pre kadere je ideálny pre suché a kučeravé vlasy. Neobsahuje a sulfáty a nebude vysychať vaše vlasy. Vyrovnáva svoje kadere kader, čo je definícia. Ak žijete vo vlhkom prostredí, toto je šampón ísť.

Späť na obsah

Treba mať na pamäti, že šampón sám o sebe nestačí na starostlivosť o vaše vlasy. Nezanedbávajte klimatizáciou a svoju obvyklú rutinu starostlivosti o vlasy. Ako sme už povedali, kučeravé vlasy nie je tak ťažké zvládnuť, keď máte tie správne produkty pre neho.

Tu končí náš zoznam najlepších šampóny pre kučeravé vlasy. Už ste vyskúšali niektorý z týchto produktov? Povedzte nám o svojich skúsenostiach v sekcii Komentáre nižšie.

load...