Starostlivosť o vlasy

Najlepšie Indola šampóny k dispozícii - naše top 10

Najlepšie Indola šampóny k dispozícii - naše top 10

Indola je profesionálny kozmetika divízie Henkel India Ltd. A jeden z popredných dodávateľov kadernícke firiem po celom svete. Značka, Indola nedávno začala svoj "múdra voľba" vlasové kozmetické cez Bombaj, ktoré je navrhované, aby sa rozšíril po celej Indii. Meno Indola znamená individuálne, inovácie a inšpirácie. Ponúka celý rad produktov, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali dennej potreby užívateľov. Vzhľadom k tomu, že sa špecializuje na kaderníctvo, že šampón a kondicionér produkty Indola sú najobľúbenejšie a vysoký dopyt s rýchlejším, mladší a múdrejší generácie. Nižšie sú top šampóny z Indola, ktoré majú slúžiť potrebám rôznych typov vlasov a boj s určitými problémami s vlasmi.

Top 10 Indola Šampóny v Indii

1. Indola Repair šampón:

Tento šampón je určený k vyriešeniu problému vypadávaniu vlasov. Má jemnú citrusovú vôňu a pení dobre. To vyživuje hriva, aby vaše vlasy úplne čisté a celkom zvládnuteľné. Je vhodný aj pre suché vlasy, ako to robí vaše vlasy jemné a non-kučeravá. Bolo špeciálne vyvinutý pre oslabené a poškodené vlasy na doplnenie svoje vlasy s ošetrujúcimi živín. Hydrolyzovaný keratín a sójovej bielkoviny v nej aktívne opraviť vlasy kutikuly, vlákna a matricu každého reťazca. Preto, ak ste trpia nadmerným vypadávaním vlasov, tento produkt stojí za to dávať vyskúšať.

load...

2. Indola Špecialisti Shampoo:

Lupiny sú častým problémom v týchto dňoch, a to môže byť nepríjemné občas. Avšak, tento problém možno ľahko riešiť a zabráni sa správnym produktom. Indola Špecialisti Shampoo je jeden taký produkt, ktorý, ak sa používa často, jemne odstraňuje lupiny s trvalým dopadom. Šampón bol formulovaný s pyritiónu zinočnatého a citrónovej trávy, ktoré pomáhajú upokojiť a zabrániť tvorbe lupín. Obsahuje tiež oktopirox, ktorá zabraňuje tvorbe lupín a upokojuje podráždenú pokožku hlavy.

3. Indola Specialist Hair Growth Shampoo:

Ako už názov napovedá, tento šampón je určený na podporu rastu vlasov. Posilňuje vlasy zvnútra tým, že stimuluje pokožku hlavy. Obsahuje zložky ako Taurín, karnitínu a panthenolom, ktoré znižujú stratu vlasov počas 6 týždňov a zvýšenie hustoty vlasov v priebehu 24 týždňov. Tento šampón môže byť použitý každý deň. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, môžete použiť Indola rast vlasov tonikum Lotion po umytí šampónom.

load...

4. Indola Keratín Straight Shampoo:

Indola Keratín Straight Shampoo je určený pre poskytnúť svoje vlasy rovnejší vzhľad, ktorý vydrží až 48 hodín. To vytvára hladkú ochrannú vrstvu okolo každého vlasového prameňa, čím sa eliminuje krepovateniu a aby vaše vlasy rovno. Okrem toho, že zvyšuje lesk a poskytuje celkovú hodvábna jemnosť na vaše kadere.

5. Indola Špecialisti Sensitive Shampoo:

Tento šampón jemne obnovuje prirodzenú rovnováhu vlasov a vlasovej pokožky, čím suché vlasy jemné a zamotania. Jeho silikónu zloženie je vhodný pre citlivú pokožku hlavy. To sa skladá z ingrediencií, ako je aloe vera, alantoín andPanthenol. Mať jemný penový systém je určený pre každodenné použitie pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

6. Indola Špecialisti Cleansing Shampoo:

Výhodné najmä pre mastnú pokožku hlavy, Indola Špecialisti Čistiace šampón bol naplnený prírodnej mäty piepornej, ktorý hlboko čistí a osviežuje vlasovú pokožku a vlasy. To tiež pomáha pri odstraňovaní nahromadenia produktu a prebytočný olej z pokožky hlavy.

7. Indola Inova Color Shampoo:

Ako je zrejmé z jeho názvu, Tento šampón čistí a chráni farbené vlasy. To sa skladá z aminokyselín, ktoré uľahčujú intenzívne opravy chemicky ošetrené vlasy a UV chránič, aby sa zabránilo farby z vyblednutia slnku.

8. Indola Inova Farba Silver Shampoo:

Tento šampón je ideálny pre blond, biele a sivé vlasy. Hydrolyzovaný keratín v tom pomôže opraviť štruktúru vlasov. Okrem opravy vlasovú štruktúru, neutralizuje nežiadúce mosadzný žltne z vašich vlasov. Zabraňuje farbu z vyblednutiu, čistí a tesnenia farbené vlasy, čím poskytuje viac života, aby svoju farbu. UV filter v šampóne chráni farbu od vyblednutiu, zatiaľ čo aminokyseliny prenikajú a opraviť hlboko do kôry.

9. Indola Innova Hydrát šampón:

Tento jemný denný šampón obsahuje bambusový extrakt, sladký mandľový olej a provitamín B5, ktoré vyživujú a hydratujú vlasy. Okrem čistenia a hydratačné vlasy, obnoví vaše vlasy prirodzenú vlhkosť, lesk a pružnosť. To tiež dodáva lesk a posilňuje vlasy. Už ste vyskúšali niektorý z týchto šampónov?

load...