Starostlivosť o vlasy

Najlepšie videá s dlhými vlasmi - našimi prvými 10 výbermi

Najlepšie videá s dlhými vlasmi - našimi prvými 10 výbermi

Srsť je koruna slávy pre každého. S Rapunzel ako dlhé a silné kadere je sen, ktorý bol uctievané ženy všetkých vekových kategórií po celom svete. Aj keď je ťažké realizovať svoj sen v dnešnom rýchlo sa meniacom život a nezdravým životným štýlom, že je stále dosiahnuteľné! Jesť právo, žiť zdravo, eliminovať stres a po zdravú starostlivosť o vlasy režim môže prispieť k dosiahnutiu krásne dlhé kadere. Skúste nasledujúce tipy, ktoré bude sledovať v nižšie dlhé vlasy videa pre dosiahnutie dlhej a žiarivé zámky.

Dlhé vlasy Videá - Top Picks

1. Domáce Hair Growth balenia:

Tento Easy to-, aby vlasy balenie obsahuje vajcia, med a olivový olej, ktoré pomáhajú vyživujú vlasy a vlasovú pokožku s životne dôležitých živín, a tým urýchľuje ďalší rast vlasov. Tento vlasy balenie možno aplikovať raz za mesiac vidieť znateľné výsledky.

load...

2. Dos a nerobiť:

Precvičovanie zodpovedajúce vlasovej kozmetiky etiketu má zásadný význam pre rast lesklé, dlhé a skákacie vlasy. Obmedzenie používania škodlivých chemických úprav, farbivá, vyhnúť sa časté vlasy žehliaca nástroje a stresujúce úpravy vlasov môžu zabrániť poškodeniu vlasov. Udržiavať zdravej výživy, pravidelne strihanie vlasov a pomocou prírodné produkty pre starostlivosť o vlasy sú základné dos pomáha udržiavať správnu zdravie vlasov. Tieto osvedčené postupy pre starostlivosť o vlasy zabezpečí, že rast lesklé.

3. Masáž Hot Oil:

Jemne vmasírujte koreň vlasov a vlasovej pokožky vlažnou olejov, ako je olivový olej a kokosový olej môže prispieť k zlepšeniu prekrvenia pokožky hlavy a tým podporujúce rýchlejší rast vlasov. Životne dôležité živiny v týchto olejov hydratujú a vyživujú vlasy aj pokožku hlavy vytvoriť dlhé a žiarivé zámky.

load...

4. Egg Hair Therapy maska:

Bielkoviny sú základnými stavebnými kameňmi na vlasy. Vajíčko je bohatým zdrojom bielkovín a zobrazuje nádherné vplyv na vlasy. Vyživuje opravy a revitalizuje vlasy zvnútra a pomáha predĺžiť a posilniť kadere. Pridanie citróna v maske činí antioxidačné lupinám výhody pre pokožku hlavy a pomáha odstrániť štipľavý zápach vajcia.

5. Ovocný koktail:

Ovocný koktail je nielen chutný nápoj, ale aj prírodné kondicionér na vlasy. Ovocie, ako sú banány a melónu sú bohaté na vitamíny, minerálne látky, bielkoviny atď Tak smoothie obsahujúce tieto plody pomáha vyživujú, hydrát a hlboko hydratuje vlasy a aby bolo zdravé, objemný, dlhé a lesklé. Jogurt je prírodný kondicionér na vlasy a prispieva k oprave poškodené vlasy pramene a eliminovať rozdelené účinne končí.

6. Ideálne šampónu Technika:

Podporovať rast lesklé dlhé vlasy, je dôležité, aby vlasy a vlasovú pokožku bez nečistôt. Umývanie vlasov v pravom spôsobom s šampónom, ktorý najlepšie vyhovuje typu vlasov je mimoriadne dôležité. Uplatnenie šampón na pokožku hlavy a vlasy, masírovať pokožku hlavy jemne a nechať šampón pobyt na vlasy po dobu 5 minút pred praním ju je ideálny postup šampónovanie. Jemný masážne prispieva k zlepšeniu prekrvenia pokožky hlavy a zároveň stimulovať folikulov pomôcť rast vlasov. Toto dlhé vlasy video ti pomôže s istotou Verím!

7. Zdravá strava:

Jesť zdravo je nielen nevyhnutné pre udržanie zdravé telo, ale tiež zdravé vlasy. Vyvážená nutričná strava je zdravá mix všetkých základných živín, ktoré sú nevyhnutné pre rast krásne vlasy. Proteíny, vitamíny, minerálne látky, esenciálne oleje, atď prítomné v ovocí, zelenine a obilninách, ktoré jeme pravidelne posilnenie rastu vlasov a vytvára dlhé a žiarivé zámky.

8. Aromatické oleje:

Jadro mantra pre vytváranie tých Rapunzel ako dlhé a silné kadere udržuje vlasy dobre hydratovaná a hydratovanú po celú dobu. Poskytujúce dostatočnú výživu vlasov od korienkov ku končekom a vyrovnanie jej úroveň vlhkosti je nanajvýš dôležité, aby bola zaistená jeho zdravý rast. Éterické oleje, ako je tea tree olej, rumančekový olej atď pomôcť upokojiť pokožku hlavy, omladenie a oživenie vlasov a nakoniec podporovať zdravý rast vlasov.

9. Kvetinová riešenia:

Čína ruže alebo ibištek je prírodný liek na liečbu lupinám a vypadávaniu vlasov problémy. Jeho proti mikrobiálne a antioxidačné vlastnosti pomáhajú v boji mikrobiálnych infekcií v pokožke hlavy, ktoré spôsobujú odlupovanie a vypadávanie vlasov. Antioxidanty pomáhajú podporovať efektívne rast vlasov. Hibiscus spolu s medom vytvára ideálnu kombináciu pre vytvorenie dlhé, plnšie a lesklé zámky.

Režim 10. Ideálna Hair Care:

Cvičí zdravé starostlivosti o vlasy režim je nevyhnutná pre udržanie a rast zdravej, silné a dlhé vlasy. Pravidelné olejovanie, šampónovanie, klimatizácia, jemné česanie, použitie bylinných etc na vlasy pomáha udržať čisté vlasy, živil, hydratovaná a detangled. To podporuje efektívne rast vlasov a pomocníci pri vytváraní objemné, žiarivé a hustejšie vlasy.

Dúfam, že sa tieto účes videa pre dlhé vlasy sú určite ti pomôže, keď sa nimi riadiť správne. Prajem ti veľa šťastia!

load...