Starostlivosť o vlasy

Najlepšie Loreal Profesionálne šampóny - naše top 10

Najlepšie Loreal Profesionálne šampóny - naše top 10

L'Oreal Professional Hair rozsah starostlivosti zahŕňa Séria Expert, Serie prírodu, Homme a Liss Ultime šampóny. L'Oreal rozsah starostlivosti profesionálne vlasy lieči molekulárnu štruktúru vlasov od jadra k povrchu a poskytuje vysokú chtiac nechtiac udržať a zachovať svoju krásu vlasov.

L'Oreal profesionálny rad je k dispozícii len v salónoch a internetových obchodov. Snažil som sa veľa produktov z tejto rady, a tieto sú málo známych L'Oreal Profesionálny šampóny, ktoré sú moje horúce favoritov:

1. L'Oreal Professional Liss Ultime Shampoo: 

Tento šampón je kompletný salón systém pre vyhladenie a vyživujú nezvládnuteľný a kučeravé vlasy. Pri pravidelnom používaní vlasy stáva mäkšie a lesklé a poskytuje dlhotrvajúcu hebkosť. Obsahuje zložky ako arganový olej a olivový olej, ktoré prirodzene podmienok a krotí vlasy. Šampón funguje najlepšie pre suché vlasy a dodáva vlhkosť do vlasov a zanecháva vlasy hladké a lesklé.

load...

MRP: Rs.450 na 250 ml.

2. L'Oreal Professional Séria Expert Vitamino Color Shampoo:

L'Oreal Professional Séria Expert Vitamino Color Shampoo je farebný chrániť šampón, ktorý poskytuje dvojitú ochranu pre farbené vlasy a udržuje, chráni a dodáva lesk na farbené vlasy. Šampón prichádza v peknej ružovej fľašu, ktorá je pomerne robustný a cestovanie priateľský. Šampón dodáva objem, ovláda krepovateniu a robí vlasy vyzerajú lesklé. To neváži po vlasoch a účinne chráni farbu vlasov.

load...

MRP: Rs.599 za 250ml

3. L'Oreal Professional Absolute Repair Cellular Shampoo: 

Tento šampón robí vlasy mäkšie a lesklejšie než predtým a účinok trvá dlhšie ako jeden deň. Má mierne kvetinová vôňa, ktorá pretrváva následné umývanie. Tieto šampón pení veľmi dobre a veľmi je potrebné menšie množstvo. Takže to 250 ml fľaša bude trvať dlhú dobu.

MRP: Rs.475 pre 250 ml

4. L'Oreal Professional Séria Expert Volume Expand Shampoo: 

Pokiaľ máte ochabnutú a tenké vlasy, tento šampón je určený práve pre vás. Tento šampón poskytuje nielen hlasitosť na vlasy, ale tiež dáva zdravý lesk a dodáva vitalitu vlasov. Obal sám o sebe je veľmi atraktívny, je pista green nepriehľadná fľaša so strieborným uzáverom. Riadi krepovateniu a odletieť a dáva pekný odraziť na vlasy. Tieto pení produkt veľmi dobre a veľmi menšie množstvo ich potrebujú.

MRP: Rs.500 na 250 ml.

5. L'Oreal Professional Séria Expert Force Vector Shampoo: 

Tento šampón je vhodný pre krehké a lámavé vlasy náchylné k lámaniu. To robí vlasy silnejšie od korienkov. Tento šampón dodáva okamžité opustenie, lesk a hebkosť na vlasy od prvého použitia. To dôkladne čistí vlasy a vlasy sa objaví plnšie a lesklé.

MRP: Rs.450 za 250ml

6. L'Oreal Professional X- Tenso Care Nutri- Reconstructor Shampoo: 

Tento produkt je určený pre všetky rovné vlasy krásy sa. Šampón ovláda krepovateniu a robí vlasy lepšie zvládnuteľné. Je dokonca zabraňuje štiepeniu a pomáha udržať hladký rebonded vzhľad vlasov. Šampón pomáha detangle vlasy svojimi vlastnosťami klimatizácie a udržiava vlasy jemné a hladké. Vlasy vyzerá a cíti sa zdravšie po každom použití.

MRP: Rs.499 na 230 ml.

7. L'Oreal Professional Séria Expert Sensi Balance Shampoo: 

Jedná sa o jemný šampón pre citlivú a podráždenú pokožku. Obsahuje zložky ako Sorbitwin a vitamín PP, ktorá robí veľkú vyrovnávaciu akt zvlhčuje pokožku hlavy, ktorá zbaví suché a lupín náchylný vlasy a osviežuje a upokojuje vlasy zároveň. To má za následok v mäkké, lesklé a zdravé vlasy. Vlasy sú dôkladne očistené a budete odišiel s nádherný salón vyzerá ako vlasy.

MRP: Rs.500 na 250 ml.

8. L'Oreal Professional Séria Expert Čistý Resource Shampoo: 

Šampón je dodávaný v krásnej vidieť skrz fľašu a vonia čerstvé, nie je zjavne voňajúce a nie syntetické. To oplachuje veľmi dobre a nezanecháva za sebou žiadne rezíduá. Produkt mydlil naozaj dobre a čistí vlasovú pokožku dôkladne. To odstráni všetky stopy oleja a buduje a dáva vlasy veľmi hladké a mäkké.

MRP: Rs.500 vôbec vedúci internetovom obchode.

9. L'Oreal Professional Séria Expert Instant- Clear šampón proti lupinám: 

Šampón dodávaný v atraktívnom bielom fľašu s výklopným viečkom. Šampón je určený pre suchú pokožku hlavy a lupiny náchylný vlasy. Čistí vlasovú pokožku dôkladne a riadi skalp svrbenie a lupiny. To nevysychá vlasy rovnako ako ostatné proti lupinám šampónoch a udržiava vlasy hladké a zamotať zdarma. Pri pravidelnom používaní budete určite vidieť zníženie lupín.

MRP: Rs.499 za 250ml

10. L'Oreal Professional Homme Densité Shampoo: 

Tento šampón je špeciálne vyvinutý pre mužov s tenkým a ochabnuté vlasy. Tento šampón poskytuje telu a textúru vlasov.

MRP: Rs.500 na 250 ml.

Dúfam, že tento príspevok na vrchole L'Oreal profesionálne šampóny vám pomôže získať krásne vlasy.

load...