Starostlivosť o vlasy

Najlepšie obľúbené produkty starostlivosti o vlasy k dispozícii - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie obľúbené produkty starostlivosti o vlasy k dispozícii - naše 10 najlepších výberov

V Indii, vlasy sú známkou krásy. Indianka sú známe pre svoju temnú, dlhú a nádherné vlasy. Od nepamäti, starostlivosť o vlasy, hrá dôležitú úlohu v osobe pohody v Indii. Dnes Ayurveda môže boli nahradené moderné chemickej technológie, ale účel zostáva ten istý pracovný krásne, zdravé, a dlhé vlasy. Tak tu sú 10 populárne produkty pre starostlivosť o vlasy, ktoré každý Ind môžete použiť na postarať sa o svoje bujné hrivy.

Najpopulárnejší Prípravok na vlasy

1. Sunsilk Spoluorganizátori výtvory ohromujúci Black Shine Shampoo:

Sunsilk bol vždy populárny šampón v Indii, ale po jeho nedávnom vylepšení a zrušenia niekoľkých spolupredsedov Výtvory výrobkov, sa stala obľúbenou medzi všetkými. To mydlil veľmi rýchlo a vyhladzuje von vlasy aj bez použitia kondicionéru. Dodáva lesk, silu a vôňu vašich vlasov, takže už nikdy nebudete musieť prejsť zlý deň znova!

load...

2. Streax Perfect Shine Hair sérum:

Pre kader-voľný deň, tie vlasy sérum z Streax je perfektný. Je skrotí nepoddajné vlasy a robí to zvládnuteľné a hladké. Sérum obsahuje olej z vlašských orechov, ktorý má prírodné vlasy vyhladzovania vlastnosti. Toto sérum je jedným z najobľúbenejších vlasové prípravky pre ženy a cenovo dostupné.

3. Dove nutričné ​​terapia Výživný Oil Care Shampoo:

Tento výrobok od Dove kombinuje výživy ropy a šampónom. Tak, to čistí vlasy a vlasovú pokožku veľmi dobre a dáva mu lesk a silu, ktoré ste vždy túžili po si. Jedná sa o pomerne lacná starostlivosť o vlasy produkt, ktorý každý indické ženy môžu rozhodnúť pre.

load...

4. L'Oreal Total Repair 5 Sérum:

Tento výrobok z populárnych značiek vlasovej kozmetiky L'Oreal môže zachrániť poškodené vlasy, zamykanie povrch a rozštiepené končeky. To robí vlasy mäkšie už po prvej aplikácii. Na rozdiel od väčšiny sér, to neznamená, že vlasy vyzerajú krívanie.

5. Clinic Plus Silný a Long Health Shampoo:

Clinic Plus je možná najstaršie starostlivosť o vlasy produkt v Indii, ktorá je stále veľmi populárny. Tento šampón udržuje padanie vlasov na minimum, a robí to lesklé a hladké. Má tiež krásnu vôňu, ktorý udržuje vlasy voňavé po dlhšiu dobu po použití.

6. Habibs Hair Serum:

Niekedy sa používa farbu vlasov môže urobiť veľa chemické poškodenie vlasov. Habibs Hair Serum môže vyživujú vlasy, rozmotať ju a chráni ju pred poškodením farieb na vlasy. Sérum je veľmi slabý, čo napomáha v šírení ju skrz vlasy.

7. Fiama Di Wills proti vypadávaniu vlasov Šampón:

Tieto Fiama Di Wills šampóny od domu ITC sú známe pre ich anti-vlasy vlastností jeseň, vďaka čiastočne k ich príťažlivý trh. Je lacná najobľúbenejšie produkty pre starostlivosť o vlasy, cenené na 63INR na 100 ml. Okrem zníženia hairfall, to tiež robí to svieži a živý.

8. Biotique Botanicals Ajurvédske Recept šampón:

Veľa ľudí by chcela rozhodnúť pre Ajurvédske recepty na opravy a lesk vlasov, ale problém v získavaní surovín a práce povinná urobiť lektvar zabrániť im za to. Tento bylinný šampón obsahuje orech kôry, ktorý udržuje vlasy mastnoty a lesklé dlho. To tiež robí vlasy objemný a čistí pokožku hlavy.

9. L'Oreal Paris Expert Absolut Repair Cellular Shampoo:

To je cena mierne vyššej strane, ale to robí divy na kučeravé vlasy. Poškodené opravy vlasy vyliečiť úplne bezchybne pomocou šampónu. Výsledok umývanie s týmto šampónom je mäkšia a lesklejšie vlasy na dlho.

10. Matrix Biolage Serum vyhladenie vlasov:

India, je tropické krajiny, je všeobecne pomerne vlhké. To robí indickej vlasy kučeravý. Po dlhom dni v prachu a znečistenia, ale v skutočnosti sa stáva absolútne neovládateľný. Toto sérum z matrice obsahuje avokádový a hroznovej-olej zo semien, čo činí vlasy hladká a hebké, bez toho by to vyzeralo mastná.

Mäkké a bujné vlasy nemusí byť len sen dlhšie, pretože tieto produkty nie sú ani príliš drahé, ani ťažké nájsť. K dispozícii vo väčšine supermarketov, ktoré hýčkať a vyživujú vlasy od korienkov ku končekom, takže je mäkké, hodvábne a lesklé!

load...