Starostlivosť o vlasy

Najlepšie vlasy Umývacie špičky - náš top 10

Najlepšie vlasy Umývacie špičky - náš top 10

Vieme, že je to príliš banálne diskutovať umývanie vlasov a jej význam. Ale každý z nás majú tendenciu robiť hlúpe chyby, zatiaľ čo v skutočnosti sledovať tento proces. Existuje niekoľko minúta body sa učiť aj pri pokročilom štádiu starostlivosť o vlasy. Poďme diskutovať o niekoľko veľmi základné tipy pre umývanie vlasov.

Tu je Top 10 Hair Wash Tipy

1. Namáčanie

Opláchnite vlasy správne po dobu jednej minúty pred použitím šampónu. Namočte ju dôkladne vodou po dobu jednej minúty. Pre nasledujúce tento krok použite vlažnú vodu (horúca voda môže suché vlasy). To je doporučené otvoriť póry pokožky hlavy.

2. Pomocou Cold Water

Vždy! Vždy! Vždy! Opláchnite vlasy studenou vodou, aspoň v poslednom stupni. Ak je to možné, aby bolo miesto, aby sa odstránili všetky svoje kondicionér a šampón od umývania vlasov studenou vodou. Opláchnutie studenou alebo normálny vody napomáha uzavretie kutikuly a utesňuje vlhkosť v každom reťazci. Je to svätý grál všetkých tipov umývanie vlasov!

load...

3. Vyhnite sa Trením Tvrdo

Vždy radšej uterák suché vlasy, keď nie v zhone. Ale nebuď krutá zatiaľ čo šúchanie vlasy s uterákom. To môže spôsobiť vážne poškodenie a vaše vlasy vyzerajú veľmi nudné. V skutočnosti, skúste jemne vytláčali prebytočnú vodu alebo ju nechajte uschnúť na jeho vlastné. Jednoznačne najdôležitejšie a medzi najlepšie umývanie vlasov špičke môžete získať z akéhokoľvek odborníka!

4. Olejovanie Pred šampón

Naše babičky neboli zlé, keď nás pokyn použiť olej pred každom umývaní vlasov. Platia vždy a masážny olej na vlasy, aby váš skalp a vlasy 2 - 3 hodiny pred plánovaným umyť vlasy. Môžete použiť kokosový, olivový alebo horčicový olej. Šampóny obsahujú agresívne zložky, ktoré môžu k strhnutiu esenciálne oleje z vašich vlasov prameňov a olejovanie pomáha bojovať proti tomuto problému.

5. Detangle

Nezabudnite detangle vlasy pred alebo počas šampónovanie pred umývanie vlasov. Detangling pred šampónovanie môže uľahčiť vlasy uzly. Je to ešte ťažšie detangle vaše vlasy, keď je mokrý. Mokré vlasy sú slabé a krehkejšie. Môžete sa pokúsiť detangle vydelením si vlasy do štyroch sekcií. To opäť medzi najviac ignorované z najlepších umývania vlasov tipy

load...

6. Narieďte šampón

Počkať, než zahodiť svoj šampón fľašu kvôli odlupovanie na vlasové alebo chrámového priestoru. Možno, že tento tip môže fungovať! Vždy zriediť svoju šampón zmiešaním s vodou. Tým sa zníži koncentrácia šampónu aplikovanej na vlasy a pokožku hlavy.

7. Klimatizácia Your Hair

Teraz je na čase, kondicionér, ak ste urobil s opláchnutie po šampónovaní. Nikdy nepoužívajte kondicionér na váš skalp, platí vždy s pomocou hrebeňa pre rovnomernú aplikáciu. Opláchnite v 1 - 2 minút alebo neoplachovací podľa návodu. Dbajte na to, aby kompletne umyte. Akékoľvek zvyšky môžu poškodiť vaše vlasy a aby vyzerali matne.

8. Scrubbing

Nikdy drhnúť váš skalp drsne. To veľmi jemne v malých kruhoch. Môžete použiť prst podložky, aby sa uvoľnili nečistoty, kožné vločky, zvyškov, a prírodné oleje. Opláchnite po kefovanie s vlažnou vodou po dobu jednej minúty.

9. Masážne

Masírujte hlavu, zatiaľ čo šampónovanie prstom krúživým pohybom spredu dozadu a zozadu dopredu. Neustále opakujú tento pohyb po dobu niekoľkých minút. To pomáha stimulovať a olúpať pokožku hlavy.

10. Brush Počas sprchou

Vždy začínajú vlasy sprchu kefovanie vlasov. To pomáha stimulovať krvný obeh v pokožke hlavy, znižuje padanie vlasov a prevenciu upchávanie pórov. To môže tiež znížiť štiepeniu a padanie vlasov.

Niekoľko dôvodov, prečo za pravidelnú pracovnú Hair Wash

1. Prepotený Head

Pri práci von, automaticky začne potiť. Na prvom mieste sa potíte, je váš skalp a vlasy a podľa lekárov, že nie je múdre nechať vlasy neumývané. Pot obsahuje kyselinu mliečnu, ktorá vedie k vypadávaniu vlasov (1). Obsahuje DHT, ktorý je v podstate pohlavný hormón, ktorý spôsobuje kalcifikácii vo vlasatej časti hlavy a zabraňuje prúdeniu krvi vo vašich folikulov (2). V prípade, že ste sa stali obeťou ťažké vypadávanie vlasov, môžete sa naučiť, akým spôsobom môžu byť vlasy vápenatěl.

2. Použitie kozmetika

Ak ste stupeň umelec, alebo milovník strana, alebo čo môže váš dôvod byť, a máte radi pridať trochu gélu na vlasy alebo iné vlasovej kozmetiky, prosím, aby bolo miesto umyť si vlasy pred spaním. Tá vec s vlasovú kozmetiku a gély je, že ľahko preniknúť do pokožky hlavy pri spánku a blokovať kožné póry (3). Tiež je vhodné, aby zostali ďaleko od príliš veľa kozmetických prípravkov. Snažte sa udržať veci prirodzené. Vždy to funguje. Vaše vlasy môžu vyzerať skvele, bez príliš kozmetiky.

3. Skalp Sebum

Existuje mnoho ľudí, ktorí sa sťažovali na ich vlasy začína byť príliš mastné po celý deň. Môžete umyť si vlasy len raz denne, aby sa udržať čisté vlasy a odmastené. Kožný maz je prírodný olej, ktorý je vylučovaný z kože. To môže viesť k poškodeniu vlasov výrazne, ak zostane po dlhú dobu na pokožke hlavy. Vysoká hladina mazu by to tiež znamenať, že pečeň nemá dostatok koenzýmy.

Prejdete Ak niektorý z vyššie uvedených podmienok navrhovaných, mali by ste si umyť vlasy každý deň. Len si dajte pozor, aby ste používať šampón a kondicionéry po celú dobu. Je to rozhodne nie je vhodné používať šampóny. Tie obsahujú chemikálie, a konštantný aplikácia môže spôsobiť veľkú škodu. Môžete jednoducho umyť si vlasy studenou vodou každý deň, a uistite sa, že používate dobré sérum uchovávať kadere hebká a vláčna. Vždy to funguje.

Chyby Women Make pri umývaní vlasov

1. Two-Timing šampón

Teraz všetci vieme, ako veľmi dámy radi experimentujú s novými produktmi. Keď príde na šampóny, ktoré skok pri pohľade na tie dobré. A to je, keď začnú používať dva rôzne šampóny na jeden záťah. Áno, vaše vlasy nebudú môcť rozlišovať medzi produkty, ale to neznamená, že môžete použiť čokoľvek vyzerá lákavá. Nájsť šampón, ktorý vám najlepšie vyhovuje a držať sa ho.

2. S sprchy s teplou vodou

Vezmeme-sprchy s teplou vodou, je zlé pre vlasy. To je vaša kadere hrubé a neatraktívne. Kradne všetku vlhkosť a robí vaše vlasy neporiadny a kučeravé. Studená voda je vždy vhodné pre sprchy. V skutočnosti, môžete miešať trochu jablčného octu so studenou vodou a opláchnite vlasy používať. Ocot je skvelý peeling, ktorý odstráni lupiny a robí vaše vlasy jemné a hebké.

3. Nie je Použitie Masky pre vlasy

Ďalšie obrovská chyba ženy, aby sa nepoužíva vlasovej masky. Masky pre vlasy sú skvelé pre vaše vlasy a rozhodne nutnosťou. By ste mali použiť aspoň jednu vlasovej masky dvakrát týždenne s cieľom chrániť vlasy pred poškodením a udržiavať ju krásne. Tiež si uvedomte, umyť si vlasy naozaj dobre, keď ste sňatie vlasovej masky. Nechcete, aby zvyšky držať vlasy, však?

4. Preskakovanie kondicionéru

Konečné chybu tvoria ženy, zatiaľ čo umývanie vlasov je skákanie kondicionér úplne. Kondicionér bol vyrobený ktoré majú byť použité, a nie nechať ujsť von na. Je nevyhnutné, aby krásne a husté vlasy, a to je určite niečo, čo by ste mali používať pri umývaní vlasov. Len nezabudnite, že kondicionér musí sedieť päť minút na vlasy, než ju opláchnite.

V nadväznosti na tieto drobné vylepšenia budú pridávať ďalšie lesk vlasov a pomôže udržať je zvládnuteľný!

To nás privádza ku koncu tohto príspevku. Dúfame, že všetci z vás sa teší čítanie. Ak existujú otázky, ktoré máte na mysli, alebo niečo, čo by sa chcel podeliť, prosím poznámku do poľa nižšie. Vaše nápady sú vždy vítané u nás!

Do tej doby sa dobre starať o svoje vlasy a nezabudnite zostať štýlový!

load...