Starostlivosť o vlasy

Najlepšie zelené produkty na farbenie vlasov - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie zelené produkty na farbenie vlasov - naše 10 najlepších výberov

Už ste niekedy premýšľali o zmene farby vlasov s odtieňmi slivkovej, zelené, živé modrej? Farba granátové jablká a paradajky nás vždy fascinovala. Teraz je čas, aby vyšiel z davu a urobiť niečo nové a funky. Ale potom je dôležité zachovať pôvodný lesk a lesk vlasov pri farbení ju tučnú odtieňoch. Nižšie sú uvedené desať najlepších kozmetických firiem, ktoré vyrábajú zelenú farbu vlasov:

Top 10 zelené vlasy Produkty

1. Schwarzkopf - Nature:

Schwarzkopf je dôveryhodná značka v kozmetickom priemysle. Jedná sa o veľmi populárna značka, používajú kaderníkmi po celej Indii. Má viac ako 60 žiarivé odtiene v ponuke. Farba vlasov je cenený u Rs. 400 na trubku!

2. Jerome Russell Punky Farbonosný 1446 Apple Green:

Táto farba na vlasy Značka je najobľúbenejším medzi kaderníkov v Indii. Farba je dlhodobý a je dodávaný v rôznych funky odtieňov. Tam je alpské zelená, červená, tyrkysová a oveľa viac z čoho vyberať. Tieto farby na vlasy nádoby sú k dispozícii online na všetkých popredných prevádzkovateľov internetových stránok. To je cenený u Rs. 1274.

load...

3. Raw Color - Hot Topic - Zelená:

Hot Topic je ďalšia medzinárodná značka, ktorá chápe, gýčovitý punku v celej svojej kráse! To je ďalšia obľúbená farba na vlasy značky medzi kaderníkov. Farba vlasov je naozaj jasné a zostane svietiť po dlhú dobu! Nenájdete veľa farieb na výber z, ale tie, ktoré táto značka značky sú určite najlepší. Raw Color by Horúca téma je k dispozícii na všetkých hlavných webových stránkach on-line a je cenený u Rs. Iba 812.

4. Manic Panic Semi Permanentná vegan Classic Hair Dye Electric Lizard Green:

Manic Panic bol asi vo vlasovom stylingu priemysle na dlhú dobu, a preto si nájde cestu do top desať tipov pre zelené farbe vlasov. Táto farba vlasov bude fungovať najlepšie na vás, pokiaľ ju spracovať dlhšia než sú odporúčania na obale! Pastelové odtiene, ako je zelená, modrá vyjde prekvapivo dobre na svetlejšie vlasy. Toto balenie je dodávaný v hustej, gél na báze vzorca na ktorý možno ľahko aplikovať na vlasy. Manic Panic farba na vlasy je cenený u Rs. Iba 1500.

load...

5. Špeciálne efekty Iguana Zelená:

Špeciálne efekty farba vegan vlasy prichádza v funky odtieňov. Farba vlasov má silnú a non kvapkanie aplikačné vzorec. Farba vlasov bude fungovať najlepšie na svetlé vlasy, ale tiež funguje na pre-odľahčené vlasy. Táto farba na vlasy potrebuje dlhú dobu spracovania. Existujú určité odtiene k dispozícii, ktoré v skutočnosti žiara v čiernom svetle. Sú Napalm Orange, Atomic Pink, Bright žlté, Cherry Bomb atď špeciálne efekty je cenený u Rs. Iba 812.

6. Wella Koleston- 0-28 Modrá Zelená:

KOLESTON by Wella je nová značka v Indii a má veľmi kvalitné produkty v ponuke. Crème modrozelená ponúkané touto značkou farba vlasov je bez amoniaku a je dodávaný v rôznych odtieňoch. Vždy sa môžete dostať vaše vlasy farbené v profesionálnom salóne, alebo to urobiť sám doma. Wella Koleston je cenený u Rs. Iba 489.

7. Majirel - Shade č.7:

Majirel je najviac dôveryhodné v salóne značiek po celom svete. Oni produkujú viac ako 94 odtieňov vo farbe vlasov. Máte z čoho vyberať. Jedná sa o trvalé farbivo a zostane svietiť po dlhú dobu. Tento produkt je cenený u Rs. Iba 600.

8. Aveda Full Spectrum Hair Farbonosný Protective Permanent čistý tón Dark Blue Green:

Aveda je najdôveryhodnejší medzinárodnou značkou v kozmetike a využíva celý rad rastlinných olejov ako základ pre svoje výrobky. Aveda Full Spectrum Farba vlasov prichádza v unikátnych odtieňov. Obsahuje 99% ochranu pred rastlinných olejov, ako je jojobový, slnečnice a kolieskom, ktoré poskytujú poškodenie bez farebné vlasy! Farby sú trvanlivé a fade-odolný! Tento produkt je cenený u Rs. Iba 2171.

9. Redken- 07 NGR Natural Green:

Redken je slávna medzinárodné značky, dôveru známych kaderníkov po celom svete. Zelená farba vlasov opustí vaše vlasy dvakrát lepšie vybavenú a zdravé. Farba je dlhodobý vzhľadom k proteínových extraktov a ODS (nosný systém oleja) bola nájdená v farbe vlasov základne. Tento produkt je cenený u Rs. Iba 2640.

10. Pravana Chroma Silk Vivids Intense vlasov farebne Green Punk:

Táto značka má neodolateľnú kolekciu 11 žiarivých a netušených odtieňoch. Môžete tiež kombinovať odtiene Vivids s inými základnými farbami dostať elektrický efekt. Farba vlasov je ľahko dostupné on-line a je cenený u Rs. Iba 1500.

Nastavená na svoje módne trendy a pozerať sa na svet pozrieť na vás! Choď, zafarbiť vlasy zelená!

load...