Starostlivosť o vlasy

Najlepšie vysvetľujúce šampóny - naše top 10

Najlepšie vysvetľujúce šampóny - naše top 10

Zažili ste niekedy, že niekedy vaše vlasy jednoducho cíti skľúčený, extra mastný alebo ťažké preliezť? No, dôvod, prečo je tu. Všeobecne použitie pien, šampóny, minerálov, vosk, sprejom na vlasy, chlór, gély a kondicionéry majú tendenciu stavať na našej pokožke hlavy. Tie môžu neskôr vyústiť v tupé, mastné a bez života vlasy. Takže, tu sme zaviedli záchranu v podobe objasňujúcich šampóny, ktoré pomáhajú omladiť vlasy hlbokým to očista.

Tu sú Top 10 Objasnenie šampón značky, ktoré musíte skúsiť.

1. Pantene Truly Natural Clarifying Shampoo:

Pantene je objasnenie šampón je špeciálne navrhnutý tak, aby vám pomôže objasniť ťažké stavať na pokožke hlavy. To zanecháva vlasy žiarivé a svieže. Jedná sa o šampón na báze vody, ktorý poskytuje takmer 72 hodín vlhkosť vašich vlasov. To je určite najlepšia objasnenie šampón.

load...

2. Neutrogena Anti-Zvyšok šampón:

Šampón proti zvyšok Neutrogena je ďalší vynikajúci objasnenie šampón. Dôkladne čistí a je veľmi ľahko opláchnuť. To nie je ani dráždiť pokožku hlavy po použití. Mali by ste ho ideálne použiť raz za týždeň.

3. Suave Daily Clarifying Shampoo:

Najlepšie časť o tomto produkte je, že objasňuje vaše vlasy bez odizolovania si farbu vlasov, a to najmä ak máte farbené vlasy. Toto objasnenie šampón je naozaj vhodný pre mastné vlasy. Čistí vlasy a dáva jej nový život, bez toho by to vyzerať nudné.

load...

4. Back to Basics Citrus Sage Clarifying Shampoo:

To je denná objasnenie šampón, ktorý je miernej povahy. Skladá sa zo zložiek, ako je grapefruit, limetka, pomaranč, panthenol, mandarínky a šalvie. Zmiešaním všetkých zložiek dohromady boli preukázané vynikajúce pre objasnenie si vlasy z nahromadenia šampóny, kondicionéry a stylingových produktov. To zanecháva vlasy vyzerajúce žiarivý a zdravý.

5. Paul Mitchell Clarifying Shampoo:

Toto objasnenie šampón pomáha odstrániť nečistoty a chlóru z vlasov a poskytuje hlboké vlasov rovnako. Je tiež známe, pre udržanie vnútornú silu, aby vaše vlasy a zároveň zabrániť okamžitému usadiť na hlave.

6. Kenro Clarifying Shampoo:

Kenro objasnenie šampón je jedným z najjemnejšej upresňujú šampónov na trhu k dispozícii. Je jemný na vlasy a môžete skutočne používať každý týždeň. To môže byť trochu suché prirodzene suché vlasy, takže odporúčame, aby ste ho sledovať s hydratačným kondicionérom.

7. Povaha brána Dažďová voda Clarifying Šampón pre normálne až mastné vlasy:

Tento nádherný objasnenie šampón z brány prírody robí vaše vlasy cítiť veľký hneď po prvom vypraní. Spája v sebe prírodné ingrediencie inovatívne a čistí pokožku hlavy a vyvážiť jeho vylučovanie oleja. Je vyrobená s dažďovou vodou s prímesou rôznych prírodných bylín a ďalších ingrediencií.

8. Redken Cleanse Creme:

Toto objasnenie šampón crème báze je považovaný za jeden z najlepších šampóny na trhu k dispozícii aj odborníkov vlasy. Pomáha vaše vlasy vyzerať úplne svieža, čistá a tiež pridáva ďalšie lesk na to. Môžete tiež použiť tento šampón na vlasy a nosiť sprchovacie čiapku. Teraz drží sušič vlasov a spustite ho cez viečko po dobu približne 2 až 3 minúty. Umyť normálne potom. Tieto jednoduché kroky opustí vaše vlasy úplne čisté.

9. Aubrey Organics Green Tea Clarifying Shampoo:

Tento produkt je určený pre tých, ktorí sú vždy v zhone a ktorí nemajú dostať čas objasniť alebo očistiť svoje vlasy. Tento šampón je rýchlo pôsobiace objasnenie šampón, ktorý nie je len hlboké očistiť svoje vlasy, ale tiež dodáva lesk a odraziť na to, ako dobre. Obsahuje výhody aloe vera, zelený čaj, mandľové proteíny a niektoré žihľavy extraktu rovnako.

10. American Crew Clarifying Shampoo:

Americká posádka objasnenie šampón je špeciálne vyvinutý tak, aby jemne čistí vlasy. To je najlepšie používať raz za dva týždne. Avšak, môže sa zvýšiť frekvenciu, ak ste pripojení k použitiu stylingové prípravky na vlasy. Čistí bez odnášať prírodné oleje z vašich vlasov.

Ako používať objasňujúce šampón?

Použitie objasňujúce šampón sa nijako nelíši od pravidelného šampón s výnimkou dvoch jednoduchých ďalších krokoch. Keď prvýkrát použiť šampón, masírujte vlasovú pokožku s ním po dobu asi 60 sekúnd. Ak máte veľkú nahromadenie, masáž trochu viac. Teraz ju umývať, vziať malé množstvo znovu a platí to jemne na vlasy asi minútu alebo dve. To je to, čo ste urobil! Opláchnite vlasy dôkladne zbaviť všetkého nahromadenie.

Dúfam, že ste našli tento článok byť užitočná. Prosím, zanechajte nám komentár, ak sa vám páčil článok.

load...