Starostlivosť o kožu

Najlepšie Himalájske mydlá - náš top 8

Najlepšie Himalájske mydlá - náš top 8

Himalaya bylinné činí 100% prírodné a bezpečné produkty, ktoré sú bez konzervačných látok. Každý musí využili svoje výrobky v určitom okamihu, alebo druhé! Ich sortiment kozmetiky sa vzťahuje na starostlivosť o vlasy, starostlivosť o telo, starostlivosti o pleť, starostlivosť o nohy, Výrobky na starostlivosť o ruky a starostlivosť o dieťa. Dnes sa budeme zdieľať Top 8 Himalaya mydla, ktoré sú prirodzené a sú vhodné pre každodenné použitie.

Najviac miloval Himalaya Mydlá

1. Himalaya Neem a kurkuma Mydlo:

Táto antibakteriálne mydlo Himalaya obsahuje Neem v ňom, ktorý chráni pokožku proti prachu, baktérií a znečistenia. Obsahuje tiež citróna a kurkumu, ktoré sú známe pre zlepšenie pleti. Okrem toho sa drží čo najďalej od baktérií a je vaša pleť zdravú a sviežu. To mydlil dobre a trochu ide dlhú cestu.

load...

Cena: 34rs pre 125gms

2. Himalaya Bylinné Uhorka mydlo:

Vôňa tohto zeleného mydla je veľmi mierne a miznú po umytí. To mydlil dobre a zanecháva pokožku úplne čisté. Toto nádherné mydlo udržuje pokožku hydratovanú a vyživované. To tiež riadi olej pre 4 - 5 hodín, čo sa nakoniec bráni pokožku pred lámanie von. Navyše, tento non výrobok chemický báze znižuje telesný pach a jeho cena slušne.

load...

Cena: 30rs pre 115 g

3. Himalaya herbára Cream a Honey Mydlo:

Toto mydlo vyživuje a hydratuje pokožku, pretože obsahuje smotana. To je vaša pokožka jemná, hebká a poskytuje okamžitý žiariace. Pravidelné užívanie tohto mydla znižuje škvrny a dáva vám čistú pleť. Tento úžasný mydlo je vhodný pre všetky typy pleti. Ak hľadáte pre výživu pokožky vás, potom to mydlo vám pomôže von.

4. Himalaya hydratačné mandľové mydlo:

Mydlo obsahuje dobroty mandlí, ktorý hydratuje vaše telo a udržiava ho živil, bez opustil suché miesta. To odstraňuje nečistoty a udržuje pleť čistú a vláčnu. Je jemný a mierny; Preto, aj citlivú pleť by sa to páči. Obsahuje tiež ružové extrakty, ktoré vás udržia v obnovovať po celý deň. Pravidelné užívanie tohto mydla je pleť jasná a vady-free.

Cena: 68rs na 115 gramov

5. Himalaya Osviežujúci Detské mydlo:

Áno, tam je sama je Himalaya detské mydlo. Toto mydlo má chladenie, osviežujúci, antibakteriálne a protizápalové vlastnosti. Uf! Čo ešte chcete? Spravuje potničky u dojčiat a je jemný, ktorý je vhodný pre detskú pokožku. Obsahuje melón, Khus Khus upokojuje a Neem, ktorý poskytuje chladivý pocit a bráni pokožku od baktérií a kožných ochorení.

Cena: 55rs pre 125g

6. Himalaya Extra hydratačné detské mydlo:

Toto mydlo udrží detskú pokožku hydratovanú a zabrániť jej suchých náplastí. Obsahuje dobrotu indickej aloe, mandľový olej a olivový olej, ktorý udržuje pleť hydratovaná a vyživená. Tiež tvrdí, mäkkosť detskú pokožku. To mydlil sa dobre a je mierna.

Cena: 55rs pre 125g

7. Himalaya Výživný Detské mydlo:

Toto mydlo je špeciálne vyvinutý pre citlivú detskú pokožku a jemne pracuje. Obsahuje med, slnečnicový, ricínový olej a mlieko, ktoré hydratuje pokožku, znižuje svrbenie a zápal. Neobsahuje žiadne škodlivé zložky alebo umelé farbivá a je ideálny pre detskú jemnú pokožku.

Cena: 55rs pre 125g

8. Himalaya Jemné detské mydlo:

Citlivá pokožka tento mazľavého mydla čistí a podmienok dieťaťa jemne bez zanechania akýchkoľvek stôp nečistoty za sebou. Je naplnená olivovým olejom a mandľovým olejom, ktoré sú bohaté na vitamíny, ktoré udržujú zdravú pokožku a hydratuje. Toto jemné mydlo môže byť použitý každý deň, pretože nemá žiadne škodlivé účinky.

Cena: 55rs pre 125g

Už ste vyskúšali akékoľvek mydlo z Himalaya herbára? Podeľte sa o svoje komentáre s nami.

load...