Starostlivosť o kožu

Najlepšie Carolina Herrera Parfumy pre ženy - naše top 10

Najlepšie Carolina Herrera Parfumy pre ženy - naše top 10

Ženy milujú veľkú vôňu. Muži ženy, ktoré voňajú.

Vôňa nosíte veľa vypovedá o vás. Nájdete stovky značiek s tisíckami rôznymi vôňami, ktoré ponúka. Ak ste milovníkom všetkého šik a elegantný, je potrebné dať Carolina parfumy vyskúšať.

Značka je pomenovaná po Carolina Herrera, sa Venezuela-narodený americký dizajnér. Ona je tá dáma, zodpovedný za nastavenie štýlu prvej dámy USA. Projektant začala svoju módny dom v roku 1980. Ona tiež začala sériu vôní od roku 1991. Dnes, Carolina Herrera parfumy sú jedným z najlepších parfémov pre mužov a ženy.

load...

Toľko možností z čoho vyberať! Čo keby sme sa rozhodnúť o niečo jednoduchšie?

Zoznam Najlepšie Carolina Parfumy Ever zahájený

1. 212 Leto:

Začal v roku 2003, táto vôňa z domu Carolina Herrera je vynikajúci. Atraktívny modrý fľaša vonia rovnako ako ľadové a osviežujúca vôňa, ktorá sľubuje. Kombinačné vôňa citrusových plodov a ovocné esencie z neho robí ideálny voľbou nosiť na teplom letnom dni.

load...

2. 212 Glam:

Táto vôňa je inšpirovaná a venovaný očarujúce mestské ženy.

Vôňa pre mladé ženy, toto je často označovaný ako vôňa život. Jedná sa o moderné a charizmatický reprezentácie likes mestskej ženy, ktorá má kuriózne a energický životný štýl. Táto vôňa používa karamelu, karamel a lízatko vôňou, ktorá robí to romantické a športové zároveň.

3. 212 H2O:

Táto citrusová vôňa, ktorú začala Herrera v roku 2003, má mandarínky, grapefruit, bergamot a typ zázvoru s poznámkami v jeho vôňu. Jeho vôňa drevené a pižmo báze nie sú nepodarí potešiť ženy alebo muži podobní!

4. 212 Ice:

212 Ice bol vytvorený v roku 2009 a tento rozsah je známe, že zvýrazniť ženské zmysly. Tóny citrusov spolu s kvetinovým akordom ruže sú pridanou kúzlo na spojenie týchto vôní.

5. 212 NYC Telový sprej:

212 NYC je limitovaná edícia vône podľa Herrera, ktorý je k dispozícii pre obe pohlavia. Je charakterizovaný mestskú energiu New Yorku ako mesto. Sprej vytvorená pre ženy patria grapefruit, bergamot, pomarančový kvet, mandarínka a gardénie vôňa veľmi dobre vytvoriť nový pocit.

6. 212 On Ice:

Táto kvetinová a ovocná vôňa je obľúbený u žien, ktorí majú radi kombináciu týchto vôní. Vrchné tóny bergamotu, grapefruitu a pomaranča sú milovaní ženy. To tiež zahŕňa obľúbené vône kvetín, ako je jazmín a ruže k jeho vôňu, pridá viac apelovať na vôňu.

7. 212 Pop:

212 Pop je ďalšia verzia limitovanej kolekcie vydanie. Jedná sa o moderné a svieže reprezentácie života, že ženy žijú. Jeho ovocné a kvetinové vône možno pripísať popkultúry rád ženy.

8. 212 Sexy:

212 Sexy je zmyselná vôňa od Carolina Herrera Parfumy rozsahu, ktorý sa začal v roku 2005 pre ženy. Ten využíva očarujúce a neodolateľné tóny ružového korenia, gardénie a pelargónie s santalového dreva v pižma báze vône.

9. 212 úvodný:

212 Splash z radu Herrera je parfumov je limitovaná edícia vône. To predstavuje príjemné tóny jazmínu, liči, cédrového dreva a santalového dreva s pižmom. Fľaša tak navrhnutý, je povedal, aby boli štylizované tak, že ženy si to romantické vybrať.

10. 212 VIP:

212 VIP je ďalší klasický parfum od Carolina Herrera. Hovorí sa, že sa inšpirovať a špeciálne vyrobené pre zábavu milujúci ľudí. S vôňou ako je rum, gardénie, vanilky a sčítajú pižma, táto vôňa je obľúbený medzi mladými a kreatívnymi ľuďmi.

, Ktorý z nich sa vám investovať do nabudúce? Napíšte nám svoje pripomienky nižšie a povedzte nám, čo zachytil vašu pozornosť?

load...